• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
bola tu mami, tak sme kecali :grinning:

kukám, že aj vy ste sa nejako rozohnili :grinning: očné bulvyi sa mi ešte nevedia zastaviť... :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak teraz sme dadu s vybehnutymi ocnymi bulvami dve......vsetko som pochopila ale sexualis praktikus maco vo vani a Marus pri pracke-butlavke si neviem predstavit :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: maji, ak je teda mužík vo vani, tak je určo najdiskutovanejší, ups... sex...??? :grinning: :grinning: :grinning:
Jaj,sladka mami.Mna vcera ta moja poslala do sustia.Ked mam tolko deti,mam sa starat. Ale ja ju lubim aj za taketo hlasky.
A co nove dadu?
autor
a nič... malý nám skákal furt do reči :grinning: :grinning: tak sme sa prekrikovali, ani Tobinka nebolo počuť :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na a uz je to tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sak to som len na ozivenie hodila. Zas trosku sa ovladat viem a od pracky neskacem do vane. :grinning: Ale poklabosit teoreticky sa da,nie?
21. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: že ´teoreticky´... :grinning: :grinning: :grinning: hmmm...
21. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cisto teoreticky by sa dalo aj poklabosit, keby bol mm vo vani :wink:
21. jan 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pomoooc... :astonished: zasa tlačím horalku :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daduuuuu, nedrazdi :sweat_smile:
21. jan 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,nedrazdi.Ved odkedy ste sa sem nastahovali,len pozor si davame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A horalku si daj,horalka je povolena vzdy,v tehotenstve su povolene desiatky horalok. Ked sme do germanska priniesli horalky,mali ste vidiet tie slovenske au pair dievky :wink:
21. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: no musím ja raz ucho nalepiť na ten umakart a započúvať sa do tej teoretikuš :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ale to sa nedá kontrolovať, keď musíš, tak musíš... :astonished: :pensive:
no teraz horalka u mňa - konečná... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Psychologicka (pracka) sa uz prestala venovat klientovi,idem vyvesat :wink:
21. jan 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: maji a načo si dávate pozor...? :confused: :grinning: čo siii... :grinning: len klidne do teho... :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dad,patris k celebritam :slight_smile:

http://www.24hod.sk/clanok-41751-puskarova-si-rada-dopraje-sladke,-dolezita-je-vaha-osobnosti.html

Sak ked vy taki slusaci,tak my potom taki ostychavci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: to fakt...??? :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm... tá váha osobnosti sa mi páči... :grinning: :grinning: :wink:
21. jan 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: inak počuj ty ostýchavka :grinning: zaujímavé je to, že to isté si myslíme my o vás, že akí slušňáci :grinning:
21. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte slusnacky, idem od vas. A neostychajte sa !

Krasny zvysok dna prajem, idem vyzdvihnut Elisku a ulovit dake jedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavenky zuzi,uzi si zvysok dna zamestnanej matky.Odmenou,nech ti je sladky usmev tvojej ratolesti a vecerne hopsanie na zumbe :wink:
Idem aj ja,dobre mi padlo zase si s vami poklabosit a zasmiat sa na cele anginove hrdlo :grinning:
Ahojky
21. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaveste :slight_smile: a susedka, bez ostýchania sa ostýchajte :grinning: :grinning: :wink: keď aj vo vani :grinning: :grinning: :grinning:

papa...
21. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
No to som mohla vedieť, že sa rozšupnete akurát, keď tu nebudem, aby som potom nemala kedy čítať :angry: :grinning:

Takže karneval bude? Už sa teším. Asi viac ako Lucka. A kedy to bude?

Fion: rýchlo sa uzdravte :wink:
My sme mali aj tú ručnú odsávačku a aj tú hadičkovú, čo sa ťahá ústami. Skoro som sa zadusila, ako som vždy o 106 ťahala, ale stačila aj tá. Vysávačovú nemáme. A Imis, ty si si svoju robila z tej umeliny z Kindervajca? Lebo tak sa tuším dá vyrobiť doma na vysávač odsávačka :grinning:

Ja som dnes bola na poradni - všetko OK. A ďalšia novinka je, že Lucka dnes spala prvýkrát vo veľkej posteli :dizzy_face: Šikuľka je to. Ale až mi do plaču skoro bolo, keď som ju tam videla, že je už taká veľká, že už nie je miminko :frowning2:
21. jan 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky,

tak dalo mi zabrať vás prečítať, ste sa nejáááááko rozšupli :grinning: :grinning: :grinning: a tie témy?!?! psychologička práčka a teoretické praktizovanie sexu???? :grinning: :grinning: :grinning: fúúúha...

dnes som ani nemala čas vás kuknúť, musím sa čestne priznať, že som si poobede zdriemla s malou... bolo to super... aj keď ťažko povedať, či som to vystihla slovkom "zdriemla"... spali sme totiž 2 hoďky :wink: :wink: :wink: a ešte aj pár minút k tomu :grinning: :grinning: :grinning:

teplotu už drobec našťastie nemá, akurát ešte tá kakanica nie je bohviečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozaj, fion, ja mám doma tiež tú vysávačovú odsávačku a je to úplne že supeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: odporúčam !!!!!!!
21. jan 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby utekam dnes rychlo kupovat...maly sa stale budi ma zapchaty nostek a stou pos...nou odsavackou z DMky neodsajem ani prt :angry: drzte palce dnes ideme na kontrolu.....
22. jan 2010 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko žienky :slight_smile:

prečo ma ten konisko vracia na prvú stranu??? :angry: :angry: :frowning2:
22. jan 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hurááá :slight_smile:
22. jan 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže my po raňajkách, beží nám teleráno, idem pomaly spratať čo treba a mala by som aj
do mesta zbehnúť, bo som ráno nebola... ale taaaaaaaaakto sa mi nechce... :rolling_eyes: :zipper_mouth:
22. jan 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci tak drobčekovi sa v brušku páči, fajn :slight_smile: :slight_smile: :wink:

fion držte sa!!! :wink:

zuzi to sa už určite tie zubajdy hlásia, zúbky sú potvorky...
22. jan 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:

juj vonku je riadna kosa....brrrrr

Luci to je dobre, ze je vsetko v poriadku, nech je to tak stale :wink: . A Lucka uz prenechala svoju postielku miminku? To je mile.

Zuzi, to ste si dali riadneho slofika s Emmkou :grinning: :grinning: :grinning: Hned by som isla vyskusat, ze kolko by som ja vydrzala poobede spat :wink:

Dadi kava s horalkou uz dnes boli??
22. jan 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok