Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
21. jan 2010

bola tu mami, tak sme kecali 😀

kukám, že aj vy ste sa nejako rozohnili 😀 očné bulvyi sa mi ešte nevedia zastaviť... 😀 😀 😀

zuzu80
21. jan 2010

juj tak teraz sme dadu s vybehnutymi ocnymi bulvami dve......vsetko som pochopila ale sexualis praktikus maco vo vani a Marus pri pracke-butlavke si neviem predstavit 😀 😀 😀

dadadulka
autor
21. jan 2010

😀 😀 maji, ak je teda mužík vo vani, tak je určo najdiskutovanejší, ups... sex...??? 😀 😀 😀

imis
21. jan 2010

Jaj,sladka mami.Mna vcera ta moja poslala do sustia.Ked mam tolko deti,mam sa starat. Ale ja ju lubim aj za taketo hlasky.
A co nove dadu?

dadadulka
autor
21. jan 2010

a nič... malý nám skákal furt do reči 😀 😀 tak sme sa prekrikovali, ani Tobinka nebolo počuť 😀 😀

imis
21. jan 2010

Na a uz je to tu 😀 😀 😀 😀 😀
Sak to som len na ozivenie hodila. Zas trosku sa ovladat viem a od pracky neskacem do vane. 😀 Ale poklabosit teoreticky sa da,nie?

dadadulka
autor
21. jan 2010

😀 😀 😀 že ´teoreticky´... 😀 😀 😀 hmmm...

zuzu80
21. jan 2010

No cisto teoreticky by sa dalo aj poklabosit, keby bol mm vo vani 😉

dadadulka
autor
21. jan 2010

pomoooc... 😲 zasa tlačím horalku 😲 😲 😝

zuzu80
21. jan 2010

daduuuuu, nedrazdi 😅

imis
21. jan 2010

Dada,nedrazdi.Ved odkedy ste sa sem nastahovali,len pozor si davame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A horalku si daj,horalka je povolena vzdy,v tehotenstve su povolene desiatky horalok. Ked sme do germanska priniesli horalky,mali ste vidiet tie slovenske au pair dievky 😉

dadadulka
autor
21. jan 2010

😀 no musím ja raz ucho nalepiť na ten umakart a započúvať sa do tej teoretikuš 😀 😀 😀

dadadulka
autor
21. jan 2010

baby, ale to sa nedá kontrolovať, keď musíš, tak musíš... 😲 😔
no teraz horalka u mňa - konečná... 😝

imis
21. jan 2010

Psychologicka (pracka) sa uz prestala venovat klientovi,idem vyvesat 😉

dadadulka
autor
21. jan 2010

😀 😀 maji a načo si dávate pozor...? 😕 😀 čo siii... 😀 len klidne do teho... 😀 😀

imis
21. jan 2010

dad,patris k celebritam 🙂

http://www.24hod.sk/clanok-41751-puskarova-si-r...

Sak ked vy taki slusaci,tak my potom taki ostychavci.... 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
21. jan 2010

😀 😀 to fakt...??? 😀 😀 😀

dadadulka
autor
21. jan 2010

hmmm... tá váha osobnosti sa mi páči... 😀 😀 😉

dadadulka
autor
21. jan 2010

😀 inak počuj ty ostýchavka 😀 zaujímavé je to, že to isté si myslíme my o vás, že akí slušňáci 😀

zuzu80
21. jan 2010

ahojte slusnacky, idem od vas. A neostychajte sa !

Krasny zvysok dna prajem, idem vyzdvihnut Elisku a ulovit dake jedlo 😝

imis
21. jan 2010

Cavenky zuzi,uzi si zvysok dna zamestnanej matky.Odmenou,nech ti je sladky usmev tvojej ratolesti a vecerne hopsanie na zumbe 😉
Idem aj ja,dobre mi padlo zase si s vami poklabosit a zasmiat sa na cele anginove hrdlo 😀
Ahojky

dadadulka
autor
21. jan 2010

čaveste 🙂 a susedka, bez ostýchania sa ostýchajte 😀 😀 😉 keď aj vo vani 😀 😀 😀

papa...

retaux
21. jan 2010

Ahojte!
No to som mohla vedieť, že sa rozšupnete akurát, keď tu nebudem, aby som potom nemala kedy čítať 😠 😀

Takže karneval bude? Už sa teším. Asi viac ako Lucka. A kedy to bude?

Fion: rýchlo sa uzdravte 😉
My sme mali aj tú ručnú odsávačku a aj tú hadičkovú, čo sa ťahá ústami. Skoro som sa zadusila, ako som vždy o 106 ťahala, ale stačila aj tá. Vysávačovú nemáme. A Imis, ty si si svoju robila z tej umeliny z Kindervajca? Lebo tak sa tuším dá vyrobiť doma na vysávač odsávačka 😀

Ja som dnes bola na poradni - všetko OK. A ďalšia novinka je, že Lucka dnes spala prvýkrát vo veľkej posteli 😵 Šikuľka je to. Ale až mi do plaču skoro bolo, keď som ju tam videla, že je už taká veľká, že už nie je miminko ☹

anjelikbambulka
21. jan 2010

Ahojte bambulky,

tak dalo mi zabrať vás prečítať, ste sa nejáááááko rozšupli 😀 😀 😀 a tie témy?!?! psychologička práčka a teoretické praktizovanie sexu???? 😀 😀 😀 fúúúha...

dnes som ani nemala čas vás kuknúť, musím sa čestne priznať, že som si poobede zdriemla s malou... bolo to super... aj keď ťažko povedať, či som to vystihla slovkom "zdriemla"... spali sme totiž 2 hoďky 😉 😉 😉 a ešte aj pár minút k tomu 😀 😀 😀

teplotu už drobec našťastie nemá, akurát ešte tá kakanica nie je bohviečo 😝 😝 😝

ozaj, fion, ja mám doma tiež tú vysávačovú odsávačku a je to úplne že supeeeeeer 😵 😵 😵 odporúčam !!!!!!!

fiona8
22. jan 2010

dobre baby utekam dnes rychlo kupovat...maly sa stale budi ma zapchaty nostek a stou pos...nou odsavackou z DMky neodsajem ani prt 😠 drzte palce dnes ideme na kontrolu.....

dadadulka
autor
22. jan 2010

dobré ránko žienky 🙂

prečo ma ten konisko vracia na prvú stranu??? 😠 😠 ☹

dadadulka
autor
22. jan 2010

hurááá 🙂

dadadulka
autor
22. jan 2010

takže my po raňajkách, beží nám teleráno, idem pomaly spratať čo treba a mala by som aj
do mesta zbehnúť, bo som ráno nebola... ale taaaaaaaaakto sa mi nechce... 🙄 🤐

dadadulka
autor
22. jan 2010

luci tak drobčekovi sa v brušku páči, fajn 🙂 🙂 😉

fion držte sa!!! 😉

zuzi to sa už určite tie zubajdy hlásia, zúbky sú potvorky...

zuzu80
22. jan 2010

Dobre ranko 😉

juj vonku je riadna kosa....brrrrr

Luci to je dobre, ze je vsetko v poriadku, nech je to tak stale 😉 . A Lucka uz prenechala svoju postielku miminku? To je mile.

Zuzi, to ste si dali riadneho slofika s Emmkou 😀 😀 😀 Hned by som isla vyskusat, ze kolko by som ja vydrzala poobede spat 😉

Dadi kava s horalkou uz dnes boli??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre