• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
No uz kon frci. Uz mame vsetci poledni pauzu?
26. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné... kým decká spia, treba to využiť... :grinning:
26. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau zuzi. Emka uz lepsie so soplikmi? Hadam to ustupi,ved ty ju otuzujes kazdy den.
26. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale, soplík tečie, ale len taká vodička, z jednej dierky... :unamused:
26. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kôň je nejaký zabrzdený :angry: :angry: :angry:
26. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka, ja som ta uznavala od prvej chvile ako som ta zocila, takze som bola prva a "hauck" domluvil sem

Vam uz frci kon? Moj je ako zdochlina, nemam na to nervy, asi idem pracovat....moj sef asi nespi :sweat_smile:
26. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial je vodicka,tak je dobre :wink: Vy nedate asi bakteriam ziadnu sancu,ked este aj v noci vysavacujete.
26. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru,blbne mu to riadne. Asi mu nedali nazrat,alebo vela deti spi,tak chce rajtovat vela mamin :grinning:
Zuzicka este dodatok-ja som ta videla prva :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, maji, vysavačujeme :slight_smile: ešte že emmka okolo toho nerobí nejaké veľké halooooo, skôr drží ako hluchý dvere :wink: :slight_smile: :wink: lebo to by už nám asi susedovci fakt prišli vyklopkávať na dvere - vysávač a do toho detský rev, to asi nie je bohviečo :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka to tazko, ja som ta zrala uz ked si ako aktivna mamina chodila na biku a za sebou v takom fantastikus vozitku si robila taxik svojim detickam :wink:
26. jan 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som ta videla,ako nam predcvicujes na aerobiku,ked sme croozer vozitko este vobec nemali. A vtedy som sa do teba buchla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hladala som Simeonovi narodeninovy darcek,nasla som http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2136916 ,ale nostalgia ma chytila prevelika.
26. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, to vyzerá super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji to vazne? :confused: No ale to znamena, ze uz by som mala brat aerobikovy vysluhovy dochodok, kupit si pohodlne mokasinky, zobrat manzela a ako nefalsovany rakusky manzelsky par dochodcov sa vybrat na vylet do Bratislavy

To Simko uz ide do skoly? :sweat_smile:
26. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzicka,kde mas ty este od dochodlu.Na ziadny vylet v BA ani nepomysli. Este len po "30" zacina to prave orechove-mi vsetci tvrdia :grinning:

Veru,Simeon bude od septembra skolak. Nejde mi to do gebuli.
26. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby sa mi straaaasne pacia tieto tricka pre celu nasu familiu:
http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/rodinne-tricka/super-tim/&page=1

Maji tak na to sa tesim aj ja :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Su perfektne zuzi.Objednat,obliect a prist sa ukazat aspon na den deti na Dycku.Ale este aspon jeden clen do tímu by sa sikol :wink:
26. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada a ty si kde? Uz nekukaj tolko ten damsky magazin,pod na kus reci.
26. jan 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nazďo... dovarené, už len drobca počkám, kým sa zobudí a bude papanica :slight_smile:
ja už tlačím :slight_smile: som zbúchala tie slané trojuholníčky so šunkou, mňam... :dizzy_face:

v telke dávajú šaty pre tehule, vraj dnesšné mamičky sú chudučké :astonished: :confused: :confused: a to kde nabrala...???
26. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo sa stalo tomu koňovi :angry: ide, jak keby ho za hrivu ťahali :angry: :rolling_eyes:
26. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha ju! Co vysielam nejake vlny cez panel? :grinning:
Veruze su chuducke dada,to len ja mam panvu ako venusa a deti rodim bez nastrihov do pol hodiny :grinning:
A vybrala si si nejake saty?
26. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:angry: ešte raz tá teta povie, že dnešné mamičky sú chudé :angry: :angry: sa opakuje... :zipper_mouth:

:grinning: maji ja tuuu..., fčul som si lofla, ešteže malý hajá, aspoň sa vydýcham :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
že anticelulitídne podprdy a gaťuše :grinning: :grinning: :grinning: ejha...
26. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj dievcence moje,nemam na toto nervy.Idem si po robote.Ved pokym sa kon rozbehne,ani si nic nepovieme,ani nic nespravim.
26. jan 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale.................. mu....................... to......................... trvááááááááá............................................ :rolling_eyes:
26. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Jáááááááááj, ja som chcela dnes magazín kuken, aby som vedela, čo dnes tehule na plesy nosia. A zabudla som. Dadu, podaj správu, či tam bolo niečo objavné.

Imis: tvoj nápad si píšem do knihy "super nápady", keď nebudem vedieť uspať dieťa.

Zuzu: my sme mali tričká Naša najlepšia maminka/ocinko/dievčatko. Len Lucka už svoje body vyrástla a my dvaja tričká asi tiež :grinning:

A to som tu jediná, komu kôň ide? :confused:

A dnes poobede tu nikoho niet. Ja sa na to .................. :angry: :angry: :angry:
26. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!

Paracujuce zienky uz rozmrazene v kancloch? Maminy v domove,vy ani nevychadzajte.Mne primrzli ruky o volant,ale uz sa rozpustam.
27. jan 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A toto čo :astonished: :astonished: :astonished: Včera to tu zavriem a dnes otvorím?

Halóooooooooooooooo! Hopsa na koňa? Kde ste všetky? Nespite!
27. jan 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny den :sunglasses:
Kon zamrznuty, hodil ma na prvu stranu a co tam mam robit, ked tam nikoho nepoznam a prispevok nikde :angry:

Rano teplomer srandista, ze -18 stupnov ale este viac som sa pobavila, ze som mala zamrznute aj okna z vnutra, takze bola double-skrabacka

A teraz si idem uvarit kaficko a prestahovat sa k ohrievaciemu telesu alias radiatoru :wink:
27. jan 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Á, tak predsa niekto živý (a rozmrazený :grinning: )
27. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,to ja skrabem na felde pravidelne aj zvnutra. Len vcera mi Maco nechal taky zazracny sprej doma,ze len nastriekam,utriem a idem. Tak som aj spravila,ale asi po 20 sekundach sa mi na vsetkych oknach zacali vytvarat take mliecne flaky,ze som nevidela skoro nic. :confused: Ked som prisla domov,pipla mi sms od marcelovho kolegu:"Co tak si oskrabat aspon predne sklo?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok