Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
27. jan 2010

Luci,ved jasne,ze tu sme.A aj budeme,pokym nepojdem varit a podobne zabavne cinnosti vykonavat.

retaux
27. jan 2010

😀 😀 😀

zuzu80
27. jan 2010

Marianka, ten zazracny sprey mam aj ja, tiez som nastriekala, alkohol sa odparil a na okna mi kvety kreslil mraz, ale take ze Picaso by bledol zavistou....tak som to pri cmiteri odstavila a cakala kym zacne pracovat kurenie 😀 😀

imis
27. jan 2010

Jaj zuzanka moja,to by som ja cakala do poludnia. Na taketo pocasie bola najlepsia nasa stara dobra skoda 125L. To bolo auticko,za ktorym som normalne plakala,ked nam ho brali. To kurilo od prvej sekundy,na lade stabilne,sedacky siroke,pohodlne.Dva krat ma do porodnice odviezlo,jest sa tam dalo,spat,miluvat,secko robit. A toto? Skoda reci.Ale ved keby som niekoho zrazila,tak naraz by som citilia,nie? 😔 😅 😀 😀 😀

retaux
27. jan 2010

Ej keď je vonku takáto zima riadna, tak ja asi dnes ani nos von nevystrčím 🙄 Rýchlo rýchlo prebehnem k našim na obed a potom späť 😅

imis
27. jan 2010

Veru lucka,ty pekne prebehni len na obed. Moment 😨 To akoze takyto servis? To si tu ani pisat nemala.Chces ma drazdit? Ja ked som minuly tyzden anginovala,tak moja mila maminka mi povedala,ze naco by mi prisla varit,ked nemozem prehltat. 😀 😀 😀

zuzu80
27. jan 2010

Maji veru stare skodovice, to boli vozitka, my sme s nimi cele Slovensko pobehali a nikdy nas nenechali v stichu 😉

Keby si zrazila hadam ucitis a keby nie, tak by ti poobede zazvonila Diana pri dverach, ze prisla s tebou nakrucat reportaz televizia joj 😀 😀 😀

Luci ale aj tak sa teplo oblecte, lebo dnes je to riadny folklor 😅

retaux
27. jan 2010

😀 😀 😀 Imis, ty dnes perlíš.

retaux
27. jan 2010

Takýto servis ja veru mám. Ja som zo začiatku aj varila (nemyslite si, že som až taká lemra), ale keďže sme každý deň išli aj tak babku pozrieť a tam bolo navarené, tak moje vždy išlo do koša 😠 Tak som variť prestala. Ale sem-tam varím aj ja.

imis
27. jan 2010

Nedame kavu?

zuzu80
27. jan 2010

Marianka, mamina silno prakticka a vynaliezava zena a ja ze po kom to mas 😀 😀 😀

Lucka tak to hej, ked nukaju tak treba brat 😉

dadadulka
autor
27. jan 2010

dobré ránko zmrzlinky 😀

ááá... vidím, že dobre idem, kávička... idemeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

retaux
27. jan 2010

Majte sa. Ide sa pozerať Bambuľka 😀 🙂

imis
27. jan 2010

Pod dada,sadaj,rozbal horalku,kafendo zaliate. Tak co nove u vas?
Luci,prisla stuhou previazana skatulka? Tak si pozrite!

dadadulka
autor
27. jan 2010

u nás už práčka stepuje a chystám aj sporák nakopnúť, dnes bude zeleninová polievka a koláč...

dadadulka
autor
27. jan 2010

aj my kuki bambulku, na jednotke v teleráne 😉

imis nedráždi... 😀 😀 keby to bola len jedna... 😝

imis
27. jan 2010

mmmmmmmmmhhhhhhhhh,krasny den pred susedovcami. 🙂
Pracku aj ja dnes(ved ktory den nie?) nakopnem,nech ma maly zabavku a varim rajcinkovu pol.+ restovana pecen s ryzom. Rychlovka a vyzera to ako obed 😎 Uz by som aj von isla,ale koca este stale niet a nejako sa mi nezda,ze by dnes aj bol,tak nevymrzneme s Tobinom tak ako sa patri.

dadadulka
autor
27. jan 2010

ja som bola po dlhom čase ráno o šiestej v jednote, no veru aj huba mi skoro primrzla 😀 😝 😕
riadna kosa 😲

imis
27. jan 2010

Mozu 11 mesacne deti strihat? Takymi detskymi noznicami? 😕 😅

imis
27. jan 2010

Dada a kde si sa vcera vybrala popoludni tak sama ako taka teenagerka? 😀

dadadulka
autor
27. jan 2010

jéééj Tobinkovi blahoželáme k 11 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 rôčik sa blíži 😵

imis
27. jan 2010

A kde su zabinka,zabga,fion,svori,daniela,domuska,zuzka......................?

dadadulka
autor
27. jan 2010

😀 😀 na single špacír 😀 😀 😀

imis
27. jan 2010

Ozaj,ved pampuch ma dnes 11 mesiacov 😲 Musim ho ist zvecnit fotakom(ako striha). Veru,party sa uz planuje.

dadadulka
autor
27. jan 2010

ale do drogérky, papierníctva, hračkárstva... v nedeľu ideme blahoželať neterke, má 2 roky,
tak zháňame nejaký dáreček 😉
lenže tu už o pol piatej máš všetko OFF, na nervy... 😠

dadadulka
autor
27. jan 2010

maji a má také dlhé vlásky? my sme ešte drobca nestrihali...

zuzu80
27. jan 2010

Marianka, ked chces vymrznut, prinesiem ti kocik z povaly a mozete ist na spacirku 😉

Noznickami? 11-mesacne dieta? Co ti ja viem.....ale zas co sa v mladosti naucis na starost ako by si nasiel. Ale dala by som mu osobne ochranne pomocky ako okuliare a azbestove rukavice
A blahozelame k 11-temu mesiaciku

dadadulka
autor
27. jan 2010

necháme to na jar, ale on má také jemné vlásky, ako mama 😅 aspoň niečo má po mne 😀 😅

imis
27. jan 2010

Tak tu je nas benjamin.Npznice hned polozil,ked uvidel kameru

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

imis
27. jan 2010

Dadu a co ho budes strihat teraz,ved by mrzlo chudatko.To nechaj az na leto. Tobco ma take vlasy ako Aronko.Dlho dlho nic a v dvoch rokoch husta hriva.Simeon je metalista od porodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre