Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
27. jan 2010

zabi, no ved to on sam vysava, potom sa nabije a zas vysava. u nás by mohol vrčat nonstop 😀

imis
27. jan 2010

Aha,jasne zabi.Takze konecne rozhodnutie az po 8.2. No nie je to sranda. Viem si predstavit,ako maly svetobeznik caka,pokym spoluziaci dopisu nejake rovne ciary 😀

dominka11
27. jan 2010

tak odkáž tobčovi, nech sa pekne hra, nech moze mama pekne konovat 😉

imis
27. jan 2010

Ja mam taky vysavac doma. Tobiáš povysava komplet vsetko,co najde,ale uznavam,ze nie vsetko je vhodne do jeho bruska 😀
Uz dostal obed,uz sa hra.

dominka11
27. jan 2010

ja už vysavač ani neschovavam, bud vysava omrvinky alebo sopel 😝 😀

imis
27. jan 2010

Presne domus.Zehliaca doska a vysavac-trvale modne doplnky nasej obyvacky 😀

dominka11
27. jan 2010

mne troni doska v spalni 😀

zabinka
27. jan 2010

tak taky by sa mi veru zisiel. Krpci sa do vysavania zatial moc nehrnu, staci im, ze si musia izbu upratat. Ale ved pride na psa mraz, aj na nich raz pride. 😀 😀

anjelikbambulka
27. jan 2010

sevas ženušky,

malá pred chvíľou zaspala, tak vás idem reku okuki 😉 a vy ste sa nejak rozpísali?!?!?! normálne za vami nestíham 🙂

aj my sme dnes boli u chrobáka, malá sa pohrala... veď na tej kose sa ani nedá byť, je to hrôza 😠

dadadulka
autor
27. jan 2010

česť práci 😎 vypínam... 😝 😝

vysávač? 😀 u nás veeeľmi obľúbený prostriedok, musím ho zapnúť, aj keď nechcem, malý chytí
sušienku, rozmrví a už mi ukazuje prstom, aby som ho zapla a vysala to 😀 😀 😀 😝
a minule si ho chcel zapnúť sám 😲 ešteže som sedela, na wecku 😀, lebo by ma vystrelo 😲 tak si pekne
vytiahol šnúru z vysávača, vytiahol kábel z telky a už šiel strčiť zástrčku do zásuvky 😲 😲 😲
som vyletela z hajzla, jak nikdy predtým 😨 😨 🤐

zabinka
27. jan 2010

ahoj zuzka 😉 ... mala ako so soplikmi? Uz je lepsie?

imis
27. jan 2010

dada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ved vsetko robil spravne,co mu branis?

dadadulka
autor
27. jan 2010

aj my ešte spíme, von by som chcela ísť, trochen sa vyluftovať...

dadadulka
autor
27. jan 2010

zuzi koľko dní mala tvoja malá vtedy tú horúčku? mi napadlo, či to nebola tzv. šiesta choroba...
mal ju aj malý, také dva-tri dni teplotkoval a potom sa vyhádzal, vtedy je už po...
a nebrali sme na to nič, ono to príde rýchlo a tak aj končí...

dadadulka
autor
27. jan 2010

a kde ste zas zdúchli??? 😕 😕 😕

dadadulka
autor
27. jan 2010

veď koník pekne cvála... halooo... Na koneeeeeeeee...!!!

imis
27. jan 2010

O luftingu ani nehovorte. Som prave dovolala so sestrou,ktora ma stastie,ze je 600 km odo mna.Vraj,ci to nie je jedno,ci mi pride kocik dnes ,alebo v nedelu. Jej sa NECHCELO objednavat ho cez net expresom. 😠 😠 😠
No nieje mi to jedno,pretoze,ci nejdeme s Tobkom von tri dni,alebo tyzden je uz sakra rozdiel.
Ale nech sa tesi,ked bude mat deti,ja sa jej pripomeniem.

dadadulka
autor
27. jan 2010

ojoj... to ma mrzí...

imis
27. jan 2010

A este aj slovenska posta ma zas potesila. Kupujuca dostala len polovicu kocika,podvozok nedorazil.Posielala som to naraz,tak na tuto vyhovorku,co si najdu som extremne zvedava.

imis
27. jan 2010

Co ta mrzi dada,ze moja mladisa sestra je hnida? Teba to mrziet nemusi 😀 Mrzi to mna.

dadadulka
autor
27. jan 2010

maji, prepáč, ale nedá sa inak, ma tu nadhadzuje 😀 😀 😀 😀 😀 že polovicu kočíka 😀 😀 😀

imis
27. jan 2010

No ve

imis
27. jan 2010

Tobco mi spravu odoslal pred dopisanim 😀

No ved toto dada. Co budu vanicku nosit na chrbate,ked podvozok nepride? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
27. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀

anjelikbambulka
27. jan 2010

tu som... bola som si dať obedík - koložvársku kapustu... mňam 🙂

nooo, dadu, malá mala teplotu dva dni, ale len poobede každý deň... ale vyrážočky /podľa doktorky potničky/ sa jej spravili o dva dni... myslím, že pri tej chorobe je to na 6. deň, nie????

zabi, soplíky už nie sú... ráno som jej ešte vysavačovala, ale už tam mala len trošičku... aj v noci už spinkala dobre 🙂 tak neviem, neviem... čítala som na nete, že to môže byť aj zo zúbkov... 😨 😨

imis
27. jan 2010

Zuzi,hlavne,ze uz je dobre.Siesta,alebo siedma,len nech sa to uz nevrati 😉

anjelikbambulka
27. jan 2010

maji, to ako keby si písala aj o mojej sestre 😀 😀 😀 tá je tiež občas lenivá ako voš... 😀 😀 😀

anjelikbambulka
27. jan 2010

baby, hodila som new photos 😉

zabinka
27. jan 2010

zuzi, kludne moze, ked to malo takyto rychly spad. Ktovie. Ale hlavne, ze uz je Emuska v poriadku.

imis
27. jan 2010

No vidis zuzi.Sestry su niekedy na prd.A tie nase su si nejako extremne podobne 😀 Aj minule sme si tu vypisoval,ako nas mrzi,ked sa s nimi pohadame.Myslis,ze ich to mrzi? 5 minut maximalne a uz zas myslia na seba 😠 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre