Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
28. jan 2010

ahojte snežienky 🙂

ja som malý snehuliačik... 😀 jupííí, ale nám krásne snežká, z okna to vyzerá fantasticky 😵

zabi, neboj, ani ja nechodím na FB, síce som sa raz pokúšala zaregistrovať, ale nejako mi to nereže 😒
niet nad modrého koníka 😀 😀 😉

fion jasné, pekne pomaličky, nikam sa nenáhli, malý príde pomaly na všetky chúťky, mliečko dávaj normál 😉

ja si chlipkám kávičku a malý mi tu robí randál 😅

anjelikbambulka
28. jan 2010

ahojte kočky,

no to čo je zase za počasie???? hrúúúúza... chceli sme ísť do chrobáka, ale asi idem volať dominike, že ostávame doma... však na koči sa nedá, chodníky celé zasnežené, do toho stále padá... no a o cestách ani nehovorím 😠 😠 😠 čo dnes majú cestári deň pracovného pokoja????? 😠 😠 😠

zuzu80
28. jan 2010

zabi aj ja som tu len musim medzi tym aj kavu zapijat, aj ranajky papat 😀 😀 😀 vlastne silno pracovat 😀 😀

Cesty su cisty otras, aj kolega isiel rano z NR a otocil to cez Golianovo, bo cez Lapas cesta zarubana, ved naspat mozte aj cez Cetin a Viva la Pana 😉
A ked chces Martinka ti vyzdvihneme, Eli by sa tesila, velkemu kamosovi, rano sa pri prezliekani tesi na to kedy poobede pojde zasa do velkej triedy 🙂 Nemozem chodit ani skor z roboty, este by som jej pokazila jedinu radost 😀

anjelikbambulka
28. jan 2010

maji, som ti poslala žiadosť na FB, tak si ma pridaj medzi kámošov 😉

zabinka
28. jan 2010

imis, cesty by neboli az take zle, len ten kopcek na Lapasi dal kamionom evidentne zabrat, takze to cele upchali. Ja sa skor bojim toho vetra, lebo ak bude fukat, tak na otvorenych miestach zafuka cestu. Ale dufam, ze k tomu nedojde alebo az v noci a potom nepojdem zajtra do roboty 😵 To by sa mi celkom pacilo.

zabinka
28. jan 2010

zuzi, minule sme stretli Elisku asi so starou mamou a nas Martinko hned "Eli ahooooj" Pomaly sa na nu vrhol ju vystiskat, co on robi rad. 😀 😀 😀

imis
28. jan 2010

Tak vidim,ze definitivne prichadzam o jednu nevestu ☹ 😀

imis
28. jan 2010

Zuzi,uz sme kamosky 😉

anjelikbambulka
28. jan 2010

super 😀

imis
28. jan 2010

No co budeme robit?

Dieta spi
kava dopita
mycka zapnuta
pracka zapnuta
zehlicka pokazena 😀

zabinka
28. jan 2010

imis neboj, nas Martinko ma 3 frajerky. 😲 Skoro som minule odpadla, ked sa vedla seba prezliekali s jednym dievcatkom a on : " Radka, ja Ta milujem" na celu chodbu a zacal ju pusinkovat. Jej mamicka len na mna kukla.... a ja by som sa bola najlepsie citila v nejakom kanali, kde ma nikto nestretne. 😀

dadadulka
autor
28. jan 2010

baby jeden na ráno 😀

malý janko pozerá kľúčovou dierkou do spálne rodičov a potom sa len čuduje,
tak títo ľudia mi idú rozprávať, že sa nemám špárať v nose... 😀 😀 😀 😀 😀

zabinka
28. jan 2010

dadu... 😀 😀 😀 😀

a to som sa na nom uz raz smiala.....

imis
28. jan 2010

dada,zabi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabi a za co sa mas hanbit? Ked ju miluje,nie je co riesit.To len rodicia dievcatiek, byvaju taki uzkostlivi,ze zuzi,zuzi,luci? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
28. jan 2010

zabi v telke ide ešte starý ´súdružský´ vtipnejší vyhráva, občas sa im podarí nejaký vtípek 😀

včera mi došiel katalóg neckermann, celkom dobré háby, už ´len´ porodiť, zhodiť a objednávať 😀 😀 😅

imis
28. jan 2010

ups,som sa zabudla na facebooku 😔

dadadulka
autor
28. jan 2010

no pekne...

imis
28. jan 2010

To som minule pozerala dadu. Ja som sa smiala na vsetkom okolo toho,len nie na vtipoch.Ale tento uz bol prisilny na komacov,nie? 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
28. jan 2010

veru... tiež mi skoro bulvy vypadli 😀 😀 😀

zabinka
28. jan 2010

imis, a to si predchvilou slubila, ze budes verna konovi!!!!! 😀 😀

imis
28. jan 2010

zabi,aj ja som len clovek.Mam svoje slabosti 😔 😅 😀 😀 😀 😀 😀

imis
28. jan 2010

la la la laaaaaa lala lalla la la la lala

zuzu80
28. jan 2010

trosku leta do tej zimy

https://www.youtube.com/watch?v=Yr_N-sRbIk8

som sa vratila z vonka...je tam kraaaaaaaaaaaasne ale kua zima

imis
28. jan 2010

este este este

zabinka
28. jan 2010

zuzi, tak za tu druhu by Ta moj Martinko miloval. On ju zboznuje. Vecne nam hra v aute spolu s dalsimi podobnymi 😀 😀 😀

imis
28. jan 2010

Z macareny viem slova naspamät. Sme ju zrali v NR na hnojarskom intraku-jun 96,magnetak pod ceresnou a cely intrak na ceresniach,co boli na skolskom dvore-jeeeeeeeeeeeezzzzzzzzisko,zuzi,ty si mi ake spomienky vytiahla 😀

zuzu80
28. jan 2010

zabi 😀 😀 , tak ho berieme do partie, aj my s Elcou sa vecne doma a v aute natriasame na taketo odrhovacky 😀

Marianka 😀 😀 😀 , ze magnetak, ceresne, hnojarsky intrak a 96 - v tomto roku som aj ja bola mlada hnojarka 😀

imis
28. jan 2010

Ved za to si mi padla do oka 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre