• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
dievčatá,

v mene emmušky všetkým ďakujem :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a aj my želáme emke v brušku hlavne veľa zdravíčka :wink: :wink: :wink:
30. jan 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnesnym oslavenkyniam Emmkam prajeme aj my vsetko len to naj, vela zdravicka, stasticka a radosti v ockach. A tej este nenarodenej, nech sa na tomto svete paci :wink: :slight_smile:
30. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky
Jurko sa dnes prekotulal z chrbatika na bruško:slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
30. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion, supeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jurinko je už veľký fešák :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
31. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee :slight_smile:

Aj mi prajeme Emke a este nenarodenej Emke k vcerajsim meninam vela zdravicka, stasticka,lasky...... :slight_smile:

Fion.....super....o chvilku budeliezt po styroch :slight_smile:
31. jan 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne pondelkove,prvo februarove mrazive ranko vsetkym! :wink:

Tak,aky bol vikendik dievcata?
1. feb 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje!!!

slniecko nam vykuka, je krasne bielo a mrazivo, idealne prazdniny :slight_smile: :slight_smile:

my mame za sebou tazko pracovny vikend, ale kuchyna je konecne prerobena a ja aspon na isty cas spokojna. :wink:
a co vy imis, aky bol vikend?
1. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

Dnes mal Tomi odvoz do skolky tak sa k vam rano na chvilku pripajam :grinning: My sme mali vikned skoro ako kazdy,ale boli sme sa sankovat.
1. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej,ozaj,dnes su prazdniny.No,u nas tvrdy vycvik,ziadne ulavy.Skolka je otvorena,juniori su tam uz od 7:30 :grinning:
Vikend ok,sa mi ani verit nechcelo,ale marcel bol cely vikend doma :astonished: ,tak sme sa vytesovali.V sobotu sme sa boli sankovat.Ohromnu zabavku mali,ako ma hadzali do zavejov(a ja v rifliach :confounded: ).No proste,pusti chlapov na sneh :grinning:
Ake bolo vysvedcenie zabi? Aj odmena bola?

Kavu nedame?
1. feb 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau svori-turka,nescu,ci kapucino?
1. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenusky :wink:

neskoro ale predsa: Emmuskam vsetky zelam len to naj naj naj :wink:

Jurinkovi k prvemu pregulania a vela energie do dalsich pokrokov

AAAA kavu dame! Preso s mliekom!
1. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,aby si nevysla z cviku :grinning: :grinning: :grinning: toto je otazka z diskusneho fora z vrabelskej stranky:

životné prostredie

Prosím o radu a pomoc. Bývam na Dyčke a "obyvateľ" z č. d. 8 na Dlhej ulici, nám dosť znepríjemňuje život nepríjemným - neznesiteľným dymom z komína! Nemôžeme doma vetrať, pretože všetok dym nám hneď ide do vnútra, všetko už máme zadymené, a to najdôležitejšie. že nám tým ohrozuje zdravie! A keď suseda upozorníme, nech z tým niečo robí, tak povie, že už len kvôli vám. Čo máme robiť?
1. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis....ja si dam cajik :wink: kavu ja nemusim,ale su niekedy vinimky,ked si ju dam.
1. feb 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau zuzicka! No ,nebola si s nami v piatok.Nedali dovcu pan velkomozny?Ale na nejake tvorive dielne zabudni-cisto tazka teoria :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. feb 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nescu s mliekom, imis :wink: Radko mal same jednotky, takze spokojnost prevelika. Odmenu este nedostal, ale slubila som mu, ze si bude moct nieco vybrat v papiernictve. Tuzi po nejakom slize, ale akosi nie som v obraze, tak si to pojde kupit sam. A slubili sme mu, ze ked budu dobre znamky, tak pojde na prazdniny k starkej. Takze uz od piatku je tam - stavaju iglu, bobuju sa, korculuju a v noci spia ako babatka. :grinning: :grinning:

ahoj svori :wink:
1. feb 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete co? Ja postavim vodu a vy si zalejete,kto co chce,dobre? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dada,vstavame!!!
1. feb 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Keďte som tu cez víkend nebola, tak takto opozdene želám Emmke všetko najlepšie k meninkám, nech je zdravá a robí rodičom len radosť :wink:

Imis: super príspevok :grinning:
1. feb 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko žienky :slight_smile:

káva mi už na stole rozvoniava :slight_smile: no my sme boli včera vinšovať, neterka mala 2 roky,
malý sa vyšantil, nahamali sme sa zákuskov, popili, potancovali... :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:

fion supeeer, Jurko je šikovníček :slight_smile:
1. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja z mam zaliaty cajicek :slight_smile:
1. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ju-ja to hovorim,ze nejake tajomne sily medzi panelmi prudia :grinning:
Cau Luci.
Dievky,pridete 16.2. na karneval do MC? To by mohlo byt aj take konikovske stretko,hm?
1. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jéééj, aj my blahoželáme Emmke k meninkám, nech pekne rastie do krásy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a díkesko za našu krpaňu :wink: sranda bude, keď sa z Emky vykľuje Emko :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka nedalo sa, zajtra frcim na skolenie na 3 dni a ten dalsi tyzden, zas potrebujem dovcu do Rima :sweat_smile:
A co ste sa dozvedeli nove na RS? Dufam, ze ste zvolili Katku aj na dalsie obdobie, ci? Aj dake pokyny k Mile uz boli?

Ja som si uz zaliala, tak mozes dat menej vody :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis a bude to rano alebo poobede. Treba si doniest aj masky? Ak by mi nic dotoho neprislo tak by som prisla.
1. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: my sa už veeeeeeeeeľmi preveľmi tešíme na karneval. Lucka už má aj masku, aj vyskúšanú. Takže my (ak náhodou neochorieme) určite prídeme :slight_smile:
Marianka aj my prideme na karneval :grinning: :grinning:
ahojte babule

maji, aj my sa pravdepodobne zastavíme na karneval :slight_smile:

adi, prídeš dnes do MC?
1. feb 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ´dobrí´ susedia sa všade nájdu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
Baby musim sa vam pochvalit ako hrda a dojata matka. Ta nasa Eli je taka sikovnica, vcera "sjizdela" svah na lyziach jedna radost. Aj slza mi primrzla pod okom :slight_smile:
Fiha,tak ty takto opustas rodinu na cele dva dni? :frowning2: Ale nebudem ti to stazovat-ked musis,tak musis. Hej,Katka frci dalej a pokyny k mile.No,co ti poviem.Ved sa hadam dakedy aj persoenlich stretneme :slight_smile:
1. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pridem zuzi,ak nastartujem auto,lebo od stvrtku som nejazdila. O chvilku sa oblecieme a prideme. A ty prides, a kedy sa chystaš?
1. feb 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok