Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
1. feb 2010

vrrr... ešte raz treskne tam tá oproti tými dvermi, sa nezdržím 😠 😠 😠
maji, mne sa tu čoraz viac a viac začína veeeľmo nepáčiť, ja neviem... ☹ 😨 😔

svoradinka
1. feb 2010

ani my sme este neboli nejak sme nestihli,ked tu bol mm a aj ja by som chcela ist pozriet do tej skoly vraj aj taje dobra a je tam menej deti v skole,tak nevieme sa rozhodnut.

imis
1. feb 2010

no vidis a ja ti to uz kolko hovorim? a ty nie! Len upratujes,pribytok zveladujes.Treba to tu znicit a hajde......... 😎
Aj slahnute maju dnes prazdniny a robia ako odtrhnute z retaze,takze ja naprotivnu ani nevnimam.Dufam,ze im cokoro dojdu peniaze na najomne 😔 😅 😎

😀 😀 😀 😀 😀

imis
1. feb 2010

to bol prispevok pre dadu a terz k tebe svori

svoradinka
1. feb 2010

tie teekanee cajiky su dobre ale ten zeleny som este nepila.

imis
1. feb 2010

Svori,ved podte v sobotu okuki,ked uz tie dvere otvoria a uvidime 😉

svoradinka
1. feb 2010

aj sa chystam pozriet a aj na Zborskeho je den otvorenych dveri v sobotu a aj zajtra.

svoradinka
1. feb 2010

maji a videla si stranku tej skoly....je tam aj tvoj starsi syn,ked boli pozerat so skolky. Aj Tomasko je tam odfoteny.

imis
1. feb 2010

Skoda,ze tu nie je jedna skola,ako na mani. Ziadne vykecavacky-mamina v porodnici,taska na plece,karafiat do ruk y a padaj moja mala. Isla som sama,len suseda mojho som tam poznala 😀 V takom strese som bola,ze aj decka zo skolky mi boli cudzie.
A ja uz teraz planujem prvy skolsky den-taska,kvety,kamera,nove oblecko.........................nas pokazila tato materialisticka doba 😀 😀 😀 😀 😀

imis
1. feb 2010

Hej,videla.Simeon tam hadze pozy ako autista.No ocividne mu skola nevonia 😀 😀 😀 😀

svoradinka
1. feb 2010

Tomasko mal taku velku radost z tasky,ze by hned isiel do skoly,ale to ho asi rychlo prejde. 😀 Takze ty chystas vsetko nove,no veru aj nam bde treba,vsak z so vsetkeho Tomi vyrastol a do septembra je este daleko.

svoradinka
1. feb 2010

ale pisem ja hrozne,snad sa nepolepsim 😲

imis
1. feb 2010

Ved toto svori.Simino mi rastie tak rychle,ze preskakuje velkosti.Ja bezne cez skolsky rok kupujem 3 krat papuce do skolky a oblecko kupujem väcsie,ale uz aj to je len tak tak.

zuzu84
1. feb 2010

Ahojte zienky.
Imis aka romantika uz ms moj hlas.
Mala uz konecne spi tak chvilu je oddych.Navarene je.
chcem sa spytat na ten karneval masky su povinne,lebo neviem ci na moju nieco natiahnem,lebo ona nic nechce. ☹

svoradinka
1. feb 2010

ahooj zuzi....rychlo ste zaspali.

dominka11
1. feb 2010

aaaaaaaaaaahojte 🙂 zuzi, veru romantika, zajtra pošlem tomuto najromantickejšiemu páru dalsi hlas 😀

dominka11
1. feb 2010

na tie masky som aj ja zvedava, tiež neviem čo oblečem krpcovi...

svoradinka
1. feb 2010

ahooj domi...Jakubko ti uz spi?

imis....a kedy sa to v sobotu chystate dotej skoly?

zuzu84
1. feb 2010

No ved najedla sa a sup do postele, sice s krikom ale s uspechom,zatial.Musim trosku pritvrdit lebo nejako jej zacinaju rast rozky.Za posle dva dni je to do zufalstva. ☹

dominka11
1. feb 2010

a opozdene sa aj ja pripajam a prajem našim emkám všetko naj, aj narodenej aj v brušku 😉

svori - ano už spí.

imis
1. feb 2010

svori na 10:00 😉
Ahojte facebookacka a zuzu84,mate siestu? No to u nas nehrozi!

dominka11
1. feb 2010

a ty si kde zmizla fejsbukačka 😝 &,

zuzu80
1. feb 2010

ahojte cukrusky 😉

idem trosku na pokec, pri kaficku, lebo o chvilu koncim...idem si dat hrivu upravit 🙂

zuzu84
1. feb 2010

No aspon chvilu uz nevladzem nejako ma to vycerpava.
Dnes som stretla kamosku a pyta sa ako sa mam,hovorim jej ze to ujde a ona to ved si na materskej aspon odychujes.Este raz mi niekto povie ze materska je odychovka tak ho asi vystrelim niekam. 😀

imis
1. feb 2010

tu som tu som,len tobco chytil amok a lego vyhadzoval do vysky,tak som ho bola krotit.

zuzu80
1. feb 2010

zuzi, takymto srandistkam, len zapriat bodaj by si aj ty mohla co najskor takto oddychovat 😀 😀 😀

dominka11
1. feb 2010

zuzi, ta kamoska isto na materskej ešte nebola, že? 😠

imis
1. feb 2010

no zuzi,uz by nebola moja kamoska 😀

imis
1. feb 2010

zuzu80,hrivu upravit? Zas budes najkrajsia? A nechavas si dlhe?

zuzu84
1. feb 2010

nie nebola a ani sa tak rychlo nechysta.Ja to nechapem preco si to kazdy mysli ze cele dni odychujem.Aj moja mama si to myslela ze ved si aj porobis upraces a aj odychnes.Ale len dovtedy pokym som jej nedoniesla malu na cely den.A na konci dna dodala no moja mas co robit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre