• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
zuzu...to su dobre zabudlivy kolegovia,to by som aj ja brala.... :wink:

imis...veru,veru,pokial som nemala kocar,tak ma ani tak nic netrapilo....tych prekazok je fakt vela,a najvacsie nervy mam,ked musim na postu a trepat sa tymi dvomi dverami a pred dverami este rozbita rohoz cez ktoru sa na hov...prechadza.... :angry: :angry: :angry: :angry: no proste des.....a inak minule som okomentovala,ze ved ani na urad sa neda vyliest,ziadny najazd pred budovom,len chytit do ruky a vyniest..... :angry: mala by som na to upozornit a pritlacit,nech s tym nieco poriesia....ved sa mina na ine blbosti,nie?

ozaj imis...idete na ten mestsky ples?zuzu a ty?
10. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: nie, na dedinský - smer Vinodol :grinning:
10. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, ja už chodím na úrad cez zadný vchod, z parkoviska... najprv som vláčila kočík zpredu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,"prijazd" na urad som ja riesila v roku 2004,ako cerstva mama a prindoska do Vrabel. Vysledok? ....................
Nie,na mestsky nejdeme,ideme na bobiho ranc.Tento rok to vyslo naraz. A Zuzka ide do Rima :wink:
10. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No o prístupe na poštu radšej pomlčím :angry: To načo tam majú dvoje dvere! A že sa nedá s kočom vojsť do tých prvých, to ich ani nenapadne :angry: A na úrad sa veru dá dostať len zozadu a to už potom dieťa buď na ruky a kočík dole nechať alebo oboje :angry:
10. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k chodnikom sa ani ja nevyjadrujem, lebo by mi zakazali vstup na verejne forum :angry:

Luci ty ides plesat? No paradicka :wink: :slight_smile: A ved aj ty budes fesanda, co bojis :wink:

Imis neglize som este nebalila, cakam kym hodia tehulky fotky zo sona a pofotia kociky :grinning: :grinning: :grinning:
Luci a co vy koho mate na Síleši? :grinning:
Kto by sa tej našej Zuzu rovnal?
no my sme už hore....ach jaj
10. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,len pekne zbal,lebo ti tam zachyba.To bude uplne ina atmoska.A na ranci si na vas spomeniem,ze takto ste rocnik vynechali............. :sunglasses: :grinning:
10. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,veru,kto? Ani krivý!
10. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ale veď načo je na romantikuš výlete nejaké oblečenie????? :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu: no neviem, neviem v letných plážových šatách :grinning: A tentokrát som sa ešte ani ku kaderníčke a na vizáž neobjednala, takže asi budem doma na poslednú chvíľu nervy strácať a MM sa bude rehotať :rolling_eyes:

Imis: ani sama neviem :grinning: To švagriná je z Mojzesova a ona kúpila lístky na Vinodol na ples.
Zuzu bude nahá chodiť, čo tam po nejakom negližé :grinning:
10. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi uz si zbalena???? dufam,ze beries aj dajaky valentinsky kostym :wink:
ozaj baby, tusim ,ze sa lady roztapaju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a ty nesledujes statistiky rozne a nazory muzov a pod? Zahalena zena v sexi pradielku je ovela viac pritazlivejsia ako holotrtka :grinning:
Anjelik: máme rovnaké myšlienky :grinning: :wink:
teeeda zuzu,ty takto ani nie barco na VAlentina???Ze Rim???To len tak???

imis....aha si tusim spominala,ze vzdy na Valentina niekde chodite,tak Vam bude fajn...my tiez ideme na Viechu v nedelu,este sme ani neoslavili nase 10-rocie s manzelom co sme spolu,lebo ma vtedy trapil prsnik a boli sme na pohotovosti...

A s tym vchodom zozadu,tak to riesim aj ja teraz,ale niekedy sa mi to nechce obchadzat a podla mna je logicke,aby to tam bolo...ved skusim,uvdiime....
Co mate hodinu jogy ked sa vyrovnavate?? :grinning: :grinning: :grinning:

Ale nezbalim a hotovo, co sa budeme nejakymi cipkami zapodievat, este mi ich dotrha, ked ich bude so mna zubami strhavat :grinning: :grinning: :grinning:
Marianka, len si na nas spomente aj my budeme na vas mysliet ake fajnotky papate a my niekde na stojaka v Mekaci :grinning: :grinning: :grinning:
že holotrtka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fion,zacali sa lady roztapat,ale posledne sa roztopia v maji,tak sa netesme.
10. feb 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy, malá mi spí už dve hodiny :wink: :wink: :wink: :wink:
10. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion,aj my sme hore.... :unamused:
Anjelik,co? Sak normalna holotrtka-cili hola zena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My Lucku voláme, keď sa vyzlečie, že je holotrtko a ona si už teraz sama na seba povie, že "mami, aha ja som holý trtko" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa prebudzate? Tobco nema narok.Ked teraz nepotiahne tri hodky,vydedim ho.
Anjelik: ale už ti spať dlho nebude, keď si ju takto verejne pochválila :sweat_smile:
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holy trtko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , skoro som si cvrkla :sweat_smile:
10. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze ze ztial neplaceme.....
10. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci... :wink: :grinning:
10. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok