• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
Zuzu: u nás to bolo s Valentínom podobné ako u vás :sweat_smile: Inokedy si aspoň čokoládku dáme, ale teraz nič. Žeby sme sa už prestali ľúbiť? :astonished: :grinning:
15. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, vidím, že tu dnes nikoho, tak padám preč :slight_smile: Idem dospávať...
15. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

my sme víkendovali na Orave, trošku sme si ešte užili snehu, malú sme povozili na sánkach :wink: :wink: :wink:

klaudi, no malý je teda už riadny chlapisko, kaká, kde sa mu zachce :grinning: :grinning: :grinning: ja musím pochváliť emmku, v nedeľu som ju prvýkrát posadila na nočníček a hneď sa tam aj vykakala :wink: :wink: :wink: a dnes tam už aj dvakrát cikala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zabi, martinkovi želáme všetučko najlepšie, najmä veľa veľa zdravíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

luci, tak dospávaš žúrku???? :wink: :wink: :wink:
15. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik, dakujem za Martinka

Takze na Orave, dobre, na Orave zdravo..... :wink: :grinning:
15. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my prajeme oslavencovi Martinkovi všetko najlepsie k dnesnym narodeninam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Uz sme zdraví. Dnes uz bol Tomi v školke. A ja som si dnes upratala bytík,kedze som vyse tyzdna mala doma oboch chlapcov.
15. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Domus,nadherni ste boli na plese.A ples ako vzdy krasne nachystany.Aj mi trosku smutno prislo,ze sme neboli,ale tak aspon si to zachovalo dostojnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje!!!!

vstavame, konik erdziii......... :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, dievčence :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ahoj!
16. feb 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

Oneskorene sa pripajam k zastupu gratulantov a Martinkovi prajem z dobreho len to najlepsie, z mileho len to najmilsie a z pekneho len to najkrajsie :wink:

Masky mate nachystane??? :slight_smile:

Kava uz bola? Nebola? Tak idem zalievat
16. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,

zabinka...aj ja prajem oslavencovi vela zdravicka a uspechov!!!

anjelik....emmuska je uz taka sikovnica velka???To ju celkom rychlo ucis,budem k tebe chodit na ukazyk rychleho ucenia na nocnik... :wink: :grinning:

My sme vcera ockovali,bol veru plac,ale celkom rychlo sa utisil chudacik....teplotka zatial chvalabohu nebola,le za to vecerne uspavanie stalo za to..... :confounded:
16. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, este raz dakujem za Martinka. V sobotu dostal skolsku tasku a peracnik a teraz ho kazde rano musim presviedcat, ze musi ist este do skolky a nie do skoly. :grinning: :grinning: :grinning:

anjelik, mala je sikovnica, nech vam to vydrzi.... :wink:

zuzi, ja kavco uz mam v sebe, lebo za par minut odchadzam na skolenie....
16. feb 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu: včera som videla Elišku - boli na prechádzke zo škôlky.
A masku musím ešte ožehliť, ale je už nachystaná. A čo treba doniesť?

My sme tiež začali nočníkovať odkedy Lucka vedela sama sedieť, ale potom sa nám to pokazilo.
16. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranek!

Zuzi,daj mi instrukcie,ak chces,aj cez IP. Kedy mam byt v MC pri sporaku a sisky smazit? Co treba priniest,co este dopinknut. U Chrobaka som nebola od vianoc :pensive: :sweat_smile:
Bolo s atrebalo na karneval nahlasit? :fearful: Vcera mi volali zienky a ja som len kukala jak puk.
16. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež neviem, že sa bolo treba nahlásiť :confused: Teda aspoň ja som sa nikde nehlásila.
16. feb 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahlasovat sa nebolo treba, to len na Mikulasa sa nahlasuje, aby Mikulas vedel kolko balickov ma priniest :wink:
16. feb 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ani ja luci :confused:
Asi nas nepustia :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejako sa tam hádam dostaneme :grinning:

Už sa musím ísť venovať dieťaťu, lebo mi tu pomaly celý byt rozoberie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babky idete do MC?Ja uvidim aky bude Filipko,aby nebol mrzuty a nemal teplotu po ockovanmi,tak uvidime,o 15,30 by mal papat,tak by sme tam potom dorazili..... :wink:

mangel ale musi ist do NR hned z robotky,zaniest afto do servisu.Lebo nejaky "dobry" soused nam nacuval do afta.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. feb 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to nebola klaudi :confused:
16. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak,toto tu je bohovske. Vam nacuvali,dade rozbili spätne na soferovej strane,nam kamenom doskriabali kapotu-nadherne obrovske letokruhy..................... Ma niekto nieco proti konikarkam?
16. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...to fakt???verim tomu,ze to mozu mat na svedomi ti mladi co sa tu potuluju vo velkom pocte vo vchode a pivnici.....teda aspon to spatne a skrabance,ale nam teraz nejdu poriadne otvarat dvere a mame normlane fugu na dverach,takze asi by nam tam aj tieklo...Baby,my sme tento rok asi prekliaty.... :frowning2:
16. feb 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočice :slight_smile:

žehlila som :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie a nie konca... :rolling_eyes: ale už zmáknuté... malý mi tu behá s metlou, narába s ňou
jak cvičenci v kung fu :sweat_smile: už len čakám, čo zhodí a rozbije :confused:
chcela by som ísť aj do mesta...

klaudi :confused: ani my sme to neboli... ale ja sa ani moc nečudujem, na tomto sídlisku ma asi už nič neprekvapí :angry: :frowning2:
16. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,uz som sa Vam pochvalila,ze ideme tento rok na 2 svadby??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,nie ste,neboj nic. Auto,fotak a ostatne materialne veci sa opravia. Filipko je uz ok a to je hlavne.JE zivy a zdravy a krasny.Vy ste obaja zivi zdravi,krasni. O toto v zivote ide.Maros ma pracu,mate kde byvat,ste spolu............................. VED VY STE VLASTNE STASTNI LUDIA!!!!! :wink:
16. feb 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja by som chcela ísť :sweat_smile: zákusky, tortičky, dobrôtky, maškrtky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,je to pravda,ze DK id edo chomuta? Mi to nejako nejde do lebky :slight_smile: A ti druhi?
16. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no fasa :angry: a zasa som pri jedle... už chcem rodiiiť... :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: :sweat_smile:
16. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,dufam,ze ta to neprejde ani po porode.Velice prevelice sa mi teraz lubis.Prihlasujem ta do nasho klubu cokoholikov :wink:
16. feb 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji si ma predbehla :wink: :slight_smile: niečo podobné som chcela aj ja... :sunglasses:
16. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok