• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
hej, už je koniec...
ja dnes chcem vyskúšať tie rafaelo rezy :dizzy_face:

maji, aj som si myslela, že to budú zubajdy... potvorky...
19. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis dadu,ja som zabudla,ake to je.Resp.chalanom vysli zuby,ani som nevedela kedy.Ale uz sme nasadili gel na dasna a nurofen od bolesti,tak preto uz len tak "malo" placu v noci. Sak,ucime sa pri kazdom kuse dietata nieco nove :grinning:
19. feb 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja vás akosi v poslednej dobe nestíham, ale už zachvilu budem mat viacej času na vás.

imis - aj nam idu očáky, už strašne dlho a nie a nie sa vytlačit...a mne sa tlačí zub mudrosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: včera večer som sa aj ja s calgelom natierala :slight_smile:
19. feb 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu :wink:

Nitra sa nekonala, odlozila som ju na pondelok. Zabinka tak mozno v pondelok ta mozno pridem pozriet. Zabudla som si doma penazenku s dokladmi a mm mi ju niesol do roboty, len zabudol postat a tak mi ju bezpecne previezol az do LV :rolling_eyes: Aj sa potesil, ze konecne ma pod dozorom moje peniaze a bankomatovu kartu :grinning: :grinning: :grinning:

Takze hokej sme vyhrali, tesim sa, ze nesli do Kanady len pamiatky a prirodu pokukat, hokejisti :slight_smile:

Vsetkym (aj mne) ktori maju zubadlovske starosti, zelam nech rychlo prehrmia. Dominika Calgel som neskusala :grinning: :grinning: :grinning: ,ty si aka vynaliezava :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,

my sme práve prišli z vonku, ale boli sme len na mini prechádzke, lebo straaaaaašne fučí :unamused: :unamused: :unamused:

dnes si emmka pospala, vstala až 8,00... to ako naschvál, keď som chcela pozerať hokej, tak ma nezobudila :wink: :wink: :wink: ale pozrela som si aspoň predĺženie a samostatné nájazdy.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: huráááááá, aspoň jeden bodík... aj to poteší :slight_smile:
19. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak koláčik hotový :slight_smile: je fakt chutnučký a jemný, len pri vykrajovaní s formičkou sa mi zdalo
moc ´odpadu´... tak som ho pekne nakrájala na kocky :wink: odporúčam na nedeľný dezertík ku káve :wink:
19. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz kukám obrázok a pri porovnaní sú moje asi raz tak vysoké :sweat_smile: žeby to bolo vajciami :grinning: :grinning: :sweat_smile:
19. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a už mi pomaly, ale isto stúpa pekne adrenalín :angry: :angry: ešte raz treskne dotyčná tými dverami, tak
sa už neovládnem... :angry: :angry: :zipper_mouth:
19. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, kľuuuuuuuud... nesmieš sa stresovať :wink: :wink: :wink: :wink: vybehni von, jednu jej šľahni a bude po strese :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde ste žienky??? hokej už skončil, obed v brušku, drobci spinkajú, v práci piatková nálada... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, vieš ako by sa mi uľavilo... :pensive: :confused:
19. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ak sa neuvedomí, tak ma aj k tomu činu vyprovokuje :angry:
19. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, ideeeeeeš :wink: :wink: :wink:
19. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem prihodiť nejaké new photos...
19. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no prihoď...
19. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj, ten receptík, čo som robila, tie prsíčka s tatarkou... je supeeer, mňamkové :wink: :wink:
asi to spravím aj teraz v nedeľu :slight_smile:
19. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm... aké chuťovky robia v magazíne... ovocné poháre :dizzy_face:
19. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dadi co si zas vypekala? :wink:

Tie ceciky s tatarkou robievame aj my, su fantasticke :slight_smile:
19. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzu rafaelo rezy, čo sem lucka hodila :wink:

http://www.markiza.sk/pecieme-s-teleranom/252830-rafaelo-rezy
19. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si ho už tiež vytlačila, vyskúšam :wink:

photos pridané...
19. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robievam rafaelo, ale len kokos + salko... a do toho oriešok... tiež je to super a hlavne rýchle...
19. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi Emmka je zlatunká :slight_smile: a ako krásne spinušká :dizzy_face:
keď môj drobec zaspinká, tak na neho kukám aj polhoďku :grinning: :dizzy_face: tie detičky tak krásne hajajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som ju fotila pred chvíľkou... :wink: :wink: :wink:
19. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
môj malý zas ležká na brušku s pokrčenými kolienkami a vytrčenou riťulou :grinning: :grinning: :dizzy_face:
19. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.Tobi prave vstal.Spal od 10:00. Ale teda velmi vysmiaty nie je. Zajtrajsie Patince asi (urcite) zrusime :cry:
Anjelik,emus ako krasne buva :wink:
19. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada,tak som aj ja spavala :grinning:
19. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty koki,aku dobru zemlovku som spravila! :astonished: :grinning:
19. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw tu je to kucharske umenie tusim nakazlive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, nočník sa malej evidentne páči :slight_smile: náš Matúš si naň lofne len v teplákoch :grinning: :grinning: :grinning: inak ee...
19. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, aj ja som dnes mala v pláne žemľovku, ale ešte ostal od včera prívarok, tak sa bude dojedať...
19. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok