• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasna basen, taka realna, az sa mi slzy tisnu do ocu :cry:
19. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: vieš niečo, čo ja neviem? Teda myslím o tom Miškovi. :grinning: Lebo aj pri prvom tehu všetci, že chlapec, chlapec, chlapec, až som tomu nakoniec uverila, nejako som sa stým zžila a pri pôrode som nechcela uveriť ujovi doktorovi, že to je dievka a chcela som jej dať meno Miško :grinning: Ešteže tam bol MM, ktorý vedel aj dievčenské meno :grinning:
19. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...to ťa obdivujem,že nechceš dopredu vedieť čo to bude,ja by som to určite nevydržala...... :grinning:
19. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie luci,neviem nic,co ty nevies,len viem,ze keby nieco viem,urcite ti nepoviem,alebo neviem,mozno aj viem,len o tom neviem :grinning:
19. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prdlajs,normalka som ta zbadala a ze aha-lucka bude mat syna! To ti mi tak napadlo a hned som ti to aj vyklopila. A potom som na teba kukala a vsetko sedi-mini brusko,take no,oky povie? no take chlapcenske :grinning: ,veelmi si opeknela a tak mi to proste sedi na chalana.
19. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to ze nevediet az do porodu,tak to sa aj ja sklanam po samu zem.Ja som kukala uz na prvom sone,ci ma chlapske alebo babske crty :grinning:
19. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, hneď v Tom máme jasno :grinning: :grinning: :grinning:
Co dada? Predpoviem aj tebe tretie? :grinning:
A inak,kuknite,ja som z Mani,Jonas je z Mani.Sa ada na mna volaco nalepilo :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no super maji, o mne prosím ťa radšej nepíš... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Ahojte zienky :slight_smile:

Matko mi po dlhsom case zaspinkal a tak mam chvilku pre seba. Tento tyzden som sa bola opytat,ze kedy moze Matko nastupit do skoly a tak uz po jarnych prazdninach nastupujeme. O tri týzdne budeme mat uz tri rocky. No uz teraz sa bojim ako to zvladne a hlavne mne bude smutno a znova to budem prezivat ako pri Tomaskovi ked siel prvy krát do skolky :cry: :cry: :cry: . No co uz hadam si nejak zvykneme. :slight_smile:
cau svori,neboj,uz to mas raz odzite,uz to bude lepsie. :wink:
19. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam len najhorsie na tom bude to ze budem doma,lebo praca ziadna nie je ale hadam sa coskoro nieco najde..........ale mozno budem castejsie na konovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: tak najvyšší čas začať na tom zarábať :grinning: Dobre, tak ti teda veriť budem. Ale pre istotu nie celkom :wink: :grinning:

Svori: počula som, že sa Maťkovi veľmi nechce :cry:
19. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Adi,tak drzim palce,nech to Mako zvladne na jednotku...neboj,zvyknete si.... :wink:

baby,Filipko sam zalomil na hracej deke..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. feb 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc nie,boli dni kedy plakal, ze aj on chce ist do skolky ale teraz uz moc ani nie a tak sa bojim. Tomasko sa sam pytal a velmi tesil do skolky. Hadam si rychlo zvykne ked tam bude este Tomasko.
tak som tu zas. krásna basen :grinning: :grinning: ale bohužial realita :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
svori, budeme držať palce :wink:
jemine luci,to mne never vobec! :grinning:
svori,no vidis,aka si ty optimistka! vsetko sa najde-aj praca aj kamos pre matka,kvoli ktoremu bude v skolke super!
19. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Klaudi :slight_smile: .....vzdy ked som v meste tak ta vykukam ale este som nemala na teba stastie......a dakujem.....zvladneme to len zaciatky su vzdy tazke :frowning2:
19. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau VIP Dominika. :grinning: ako ide zivot?
19. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: ja som chcela veriť aspoň tej časti vety, v ktorej si písala, že som opeknela :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,tak hracia deka stoji za to :grinning:
jedneho kamosa bude mat suseda,ale on pojde az o mesiac neskor do skolky.................a ozaj imis kedy dojdete na nastevu Aronko a Tomasko sa velmi skamaratili :slight_smile:
mna už dnes dr..., tlačiaren už poj hodiny nechce tlačit, maly tu ziape a ja nič nestíham...
19. feb 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na,to som si mohla mysliet,ze to takto pochopis. Inak Luci vies co? Neuveritelne si sekla ta oranzova parochna na karnevale.Nemyslim dat si az taku farbu,ale ten strih by som skusila byt tebou urcite.Trosku divociny na hlave-uplne si vyzerala,ze wau! Ze baby?
Luci ale aj mne sa zda ze si opeknela.....mne tiez vsetci hovorili ze ako som opeknela,ze to bude chlapec,tak asi je nieco na tom pravdy :wink: :slight_smile:
autor
maji :grinning: tebe dnes ide karta :grinning: :grinning: že VIP... :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale no :sweat_smile: A kde by som ja na to zobrala odvahu.
19. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok