Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
8. júl 2009

Ranecko. Pozerali ste vcera rozlucku s Jackom? Velmi ma to nebralo az do chvile,pokym nevystupila jeho dcera.To bol dojak teda riadny. 😢 😢 😢
Dnes idem so vsetkymi tromi chalanmi do Nitry po doktoroch a uradoch behat,tak sa prenesmierne tesim. Dufam,ze to zvladneme bez ujmy na zdravi a dusevnej pohode. Aj pocasicko sa nam uz zhorsilo,tak este nam hrozi aj zmoknutie.............ach jaj,skoda hovorit.
Napriek tomu vam zelam krasnu stredu 😉

dadadulka
autor
8. júl 2009

dobré ránko 🙂

no dnes máme nejako pod mrakom, ale aspoň sa trochu luft prečistí 😅

tak ja som tiež sledovala rozlúčku Jacka 😔 a mňa to teda bralo a riadne, slzy na krajíčku 😔 😔 😔
bolo to podľa mňa veľmi emotívne a celé to vyznelo ako oslava jeho života a slávy, a to sa mi páčilo...
Zomrel kráľ, nech žije kráľ! 😔

zuzu80
8. júl 2009

dobre ranko 😉

tak dnes sa nam teda ochladilo...brrrrr, som sa hned pri aute prebrala 😀 😀 😀 😀

imis, no tak to veeeeeela prevela stastia, pevnych nervov.....ja si neviem predstavit behanie po uradoch s jednym kusom dietata a nie s tromi 😕 😕 Mas moj obdiv a zapisujem ta na kandidatku o titul "matka roka"

aj ja som sledovala rozlucku s Michaelom.....dojak to bol a to ani nem rozumiem reci ich kmena americkeho 😀 😀 😀 😀 , mna najviac dostavali tie songy a ta dcera tak ta ma teda dostala...som si aj poplakala 😢 😔 Cest jeho pamiatke 😔

klauduska
8. júl 2009

Breee ranko....

tak imis,aj ja Ta obdivujem,moja sestra ma problem ist do Jednoty s malym na nakup a nie to este s tromi na urady a po doktoroch.... 😉

Ja som vcera chcela velmo vydrzat a pozerat tu rozlucku,uz to vyzeralo nadejne,lebo ma mangel vytiahol von na povinnu prechadzku,lebo som mala nizky tlak a na zmrzlinku, inak by som uz davno zalomila,ale vydrzala som akorat tak tesne nez sa rozlucka zacaala.... 😒 😒 😒 Tak snad na nete najdem... 😒

A pocasicko mi zatial vyhovuje,hned je lespi vzduch,len nech neprsi.... 😵

zuzu80
8. júl 2009

kafickarky, kde ste zalievam!!! 😉

dadadulka
autor
8. júl 2009

tuuuuu 🙂

retaux
8. júl 2009

Ahojte!
Imis: poteším ťa, vraj už pršať dnes nemá, mračná sa sťahujú na východ 😉 A želám ti skoré vybavenie sa.

S Luckou sa niekedy na úrady a do obchodu ísť dá v pohode a niekedy sa hanbím za ňu ako pes. Teraz má zase také obdobie záchvatov plaču a nervov 😠 😠A mňa z toho ide poraziť tiež.
Ja som tiež pozerala pohreb MJ. Na mňa tiež najviac zapôsobila tá jeho dcérka. Tak mi bolo smutno, slzy nakrajíčku, ale som ich udržala 😢

Dnes idem s Luckou k doktorke, lebo má sople hnusné zelené. Tak nám snáď napíše Pamycon. A ja sa tiež cítim naprd 🙄 Tak chrípkovo.

zuzu80
8. júl 2009

dadu, kde tuuu? 😀 😀 😀

Luci vcera som ta videla, asi si sla k vasim na zahradu, ale si si ma nevsimla, asi si tuho rozmyslala 😉 Lucke skore uzdravenie a aj tebe 😉

retaux
8. júl 2009

Áno, išla som si tam od nich požičať auto. MM potreboval niekam ísť a keďže my auto nemáme, tak takto žobreme od svokrovcov alebo od našich 😅

zabga88
8. júl 2009

dobre ranko sa praje 🙂

tak baby som vas zanedbavala mala som na vikend muzika doma tak sme behali kade tade odisiel v pondelok vecer sme sa ešte stihli ist aj kupat.

ja mam uz navarene tak uz len upratat. dnes strazim 3 deti okrem svojej 😀 tak mam to tu pestre

retaux
8. júl 2009

Zabga: tak to hotová materská škola u vás, čo? 😀

dadadulka
autor
8. júl 2009

zuzu na šak tu na žrebcovi modrom belasom 😀 😀 😀

dadadulka
autor
8. júl 2009

zabga tak to z teba dnes riadna aupairka bude 🙂 no budeš mať perno 😉 nech poslúchajú deťúrence...

zuzu80
8. júl 2009

zabga, tak ty mas dnes riadny den zaberak 😉 , dufam ze ta budu deturence posluchat na slovo 🙂

a kde ste vsetky na prechadzke?

dadadulka
autor
8. júl 2009

zuzu ja som prítomná 😉
malý spinká a ja si tu surfujem a čítam rôzne správy a správičky... a do toho mi spieva Jacko...

dadadulka
autor
8. júl 2009

dnes ráno sme nešli von, bolo dosť cholodno.. snáď poobede...

zabinka
8. júl 2009

ahojte!!!! 🙂
tak sa opat hlasim, ze zijeme.
imis, teda nezavidsim s tromi, ale vyzeraju, ze su zohrati, tak drzim palce, aby ste vsetko vybavili.
Lucke prajeme tiez skore uzdravenie 😉
U nas nic noveho, pomalicky pracujeme okolo domu, deti si uzivaju prazdniny, vdaka bazenu mame hotovu rivieru 😀 Navecer si vdy odbehneme trosku na volejbal a vecer padame spravne unaveni.

zuzu80
8. júl 2009

dadu a co nove, zaujimave si sa docitala? 😉

zabinka, tak len pekne pracujte, dnes sa vam bude dobre pracovat, nie je tak horuco......ale mate to dobre vymyslene, ked je teplo, tak sa hned do bazena hodite, nie? A vecer volejbal-plazovy......tak to zavidim, to by som si isla aj ja zahrat, do takeho vyhriateho piesocku, nohy ponorit 🙂 🙂

klauduska
8. júl 2009

ahoj zabi,tak zijete??? 😀 😀 😀

zuzu...ja by som si zasa ponorila nozky do fajnovuckej vodicky chladnej.... 😉

dadadulka
autor
8. júl 2009

baby práve s drobcom dancujeme 😀 😀 😎

https://www.youtube.com/watch?v=yY3CehyfUko
zuzu80
8. júl 2009

dadu uz dancujem aj ja 😀 😀 😀

dadadulka
autor
8. júl 2009

baby uspala som malého, poďte trkotať 😀

dadadulka
autor
8. júl 2009

zuzu do rytmu 😀 😉 aj táto sa dá...

https://www.youtube.com/watch?v=_Yc67kd-HrI
zuzu80
8. júl 2009

dadu uz mi hra 😉

a tuho rozmyslam, na co ja tak mam talent? 😀 😀 😀

dadadulka
autor
8. júl 2009

zuzu a tie správy...??? no všeličo sa deje na tej našej planéte 😅

slony umývajú autá 😀
Mojsejke nechce dať štát prachy, "no hrôza" 😠 🙄
chcú zoťať Hitlerov dub 😝 😕
a jeden ind má vraj 5 obličiek 😲 😲 😕

no človek sa nestačí čudovať 😕 😕 😕

dadadulka
autor
8. júl 2009

a Belohorcová je tehotná 😀

zuzu80
8. júl 2009

chuda Belohorcova a teraz to dlllhe zistovanie, kto je otec 😀 😀 😀 😀

mojsejka 😕 😕 😕 😕 - tolka nespravodlivost!!!stat jej nechce vyplatit peniaze? Jej, co kade chodila, tade ludom pomahala a dobre robila....ved ona je snad najvacsi filantrop na svete a teraz sa jej stat otaca chrbtom??? 😀 😀 😀 😀 😀

myslim, ze hitler uz kvoli zotatemu dubu aj ked svojmu dalsiu svetovu vojnu nerozputa 😉

a indovi gratulujem...staci sa prihlasit nejakej mafii co obchoduje s ludskymi organmi a zivot - leharo zabezpeceny

a prosim si jedneho sikovneho slona bo auto je jak ogrcane

a co je este nove???

zabga88
8. júl 2009

ahojte baby tak uz sa hlasim 🙂
deti som v poriadku odovzdala tak si uspavam teraz svoju ratolest 🙂

dadadulka
autor
8. júl 2009

😀 😀 😀 zuzu super komantáre 😀 😀 😀 súhlas 😉 😀 😀 😀

zuzu84
8. júl 2009

a co tak toto
http://www.topky.sk/cl/15/504236/Zahadne-VIDEO-...
nejak sa mi tomu nechce verit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre