Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

retaux
24. feb 2010

Ďakujeme, Dadu.

Teda, to už človek aby ani chorý nebol, lebo nemá kam ísť 😖 🙄

zuzu80
24. feb 2010

no to je priserne s tymi nemocnicami, vsetko na okoli zrusia alebo nechaju ist na nudzovy rezim - to nechapem co? Chod nemocnice s pristrojmi, ktore nestihli odvliect a s lekarmi, ktori nevladali utiect? A v nitiranskej nemocnici to potom vyzera, zial bohu tak ako to vyzera ☹

imis
24. feb 2010

Ranecko baburence.
No,rano to bolo ake prebratie,ten Barteckov uraz na lade.Fuuuuuuj,tolko krvi 😖 Trielila som do skolky,aby som stihla aspon poslednu tretinu. Uf,nervy to boli,ale vyhrali sme.
Dnes len tak narychlo som tu,lebo Simi ma big day a slubila som im,ze uz na obed ich vyzdvihnem zo skolky.Zatial musim vyzdobit byt,nech mu svietia ocicka. Tobino tu uz hika pri mne 😀
Anjelik ma vcera pristihla s jednym lekvarovym kolacom v ustach,druhym v ruke a Tobino vyzeral tak isto. No,takto sa my postime 😔 😅

zuzu80
24. feb 2010

Maji, Simimu prajeme vsetucko najlepsie k narodkam! Nech sa mu v skole paci a nech sa mu dari 😉

A uzite si party 😉 🙂

A to iba s kolacom ta pristihla, a my uz ze jaky "drb" mesiaca to bude 😀 😀

dadadulka
autor
24. feb 2010

tiež som sklamaná z tej nemocnice, chcela som tam rodiť aj druhýkrát ☹ 😒

imis, jéj Simimu prajeme všeeetko NAJ k narodeninkám 🙂 Happy Birthday!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
24. feb 2010

ahojte kočky,

tak ráno plné nervov, ale nakoniec sme to dotiahli do víťazného konca.... aj keď tí naši hokejisti hrali dosť biedne 😒 😒 😒

maji, tak ty si sa takto bonzla sama???? ja by som to nejak zahovorila a ty takto... 😀 😀 😀

aj my želáme maródikom skoré uzdravenie... a hlavne teraz, keď už začína krásne predjarné počasíčko... 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
24. feb 2010

A Simkovi posielame k narodeninám pesničku:

https://www.youtube.com/watch?v=AelmBI0sJ3A
imis
24. feb 2010

Dakujeme za vinse dievcence! Ked pride Simino,pesnicku mu prehram. No vidis anjelik,takto som sa bonzla,uz som nevydrzala 😀 😀 😀 😀 😀
Dada a vcul,kde budes rodit? 😨 V NR? Na,potom viel spass. Ostan doma,odrodime a hotovo,ziadnu tasku nebal 😀
Babky idem ja het,ale poobede este pridem,to sa zas neteste,ze tu nebudem cely den 😀

anjelikbambulka
24. feb 2010

aj my ideme, ešte emmka dopapá vianočku a pôjdeme do mc... ale cez obed som tu ako na koni 😀 😀 😀

klauduska
24. feb 2010

Cafte babeny!

simimu prajeme aj my vsetucko to najlepsie a hlavne nech sa mu v skole dari!

a chorym skore uzdravenie....

dadi...s tou nemocnicou som hned na Teba myslela,ze si tam chcela ist rodit.....nuz,to je uz sila toto...

inak baby,chcela som Vas poprosit,ktora ma pesnicky od Podhradskej a Canakyho-ci mi nepoziciate napalit,chcem poslat kamoskke do USA.Diky moc....

danielahamar
24. feb 2010

ahojte,

Klaudus, ja som si ich teraz stiahla z netu, tuším 1,2,5, tak nejako 😉 ale formát mp3, tiež pre sestru, tá to brala do švajcu

retaux
24. feb 2010

Ahojte!
Aj my želáme Simimu všetko najlepšie, nech je zdravý a šťastný a nech sa mu darí v škole 😉

svoradinka
24. feb 2010

Ahojte 🙂

Aj mi prajeme Simimi vsetko najlespie k dnesnym narodkam 🙂

Chorím detickam rychle uzdravenie 🙂

Ja akruta este balim posledne veci a upratujem a uz pojdem na Liptov a hadam cesta bude fajn.

Majte sa krasne paaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
24. feb 2010

akruta=akurat 🙂

anjelikbambulka
24. feb 2010

no, čo dievčence, kde ste všetky????

mne ten náš čertisko konečne zaspal, museli sme spolu bojovať, lebo mala na spánok iný názor ako ja... 😉 😉 😉 ale zvíťazila som 😀 😀 😀
včera prišla na to, že sa dá v postieľke aj postaviť, tak dnes namiesto spánku po nej skákala jak opica 😀 😀 😀 oči už mala takmer zatvorené, ale nie a nie si ľahnúť... 😉 😉 😉

anjelikbambulka
24. feb 2010

klaudi, aj ja mám čanakyho... 😉 😉 😉

dadadulka
autor
24. feb 2010

babyyyyy... viete, čo som práve zmlsala...? 😵 dva čoko špice, mmmňňňaaammmmm... 😵 😵

dadadulka
autor
24. feb 2010

zuzi 😀 nooo, takéto ´turnaje´ pred spánkom budete teraz absolvovať veeeľmi často 😀 😀

anjelikbambulka
24. feb 2010

dadu, už sa "teším"... 😅 😅 😅

retaux
24. feb 2010

Anjelik: aj ja si pamätám na časy, keď som Lucku aspoň 50x bola uložiť do vodorovnej polohy v postieľke 😀

Dadu: 😠 To mi robíš naschvál? Kde sa hrabe môj tvarohový koláč na tvoje špice? Aj ja chceeeeeeeeem!

anjelikbambulka
24. feb 2010

baby, nerobte mi chute... zase pôjdem vybrať koláč z chladničky 😀 😀 😀 a to som si povedala, že dnes mu dám pokoj 😉 😉 😉

retaux
24. feb 2010

Hádam tu nechceš sedieť pri nás len tak nasucho. 😀

anjelikbambulka
24. feb 2010

no dobre, luci, prehovorila si ma... idem si kúsok odkrojiť 😔 😔 😔

anjelikbambulka
24. feb 2010

a ako je lucke? už nevracala?

retaux
24. feb 2010

Už nie, ale ľahla si spať oveľa skôr ako inokedy a plakala, že je hladná 😢 Zjedla len pár piškót a tyčinky. Inak len pila.

dadadulka
autor
24. feb 2010

konečne som dovarila, dnes kuracinka na šťave s kolienkami a hlávkovým šalátikom 🙂 🙂 🙂

luci 😀 no špice sú špica 😀 😉

zuzi len si daaaj 😉

dadadulka
autor
24. feb 2010

luci veľa tekutín 😉 chúďatko malé, no snáď to už bude OK a bude môcť papať...

anjelikbambulka
24. feb 2010

ja som dnes robila paradajkovú polievku a ryžu s pečienkami...

retaux
24. feb 2010

Tak ty nedáš pokoj? Najskôr špicami a teraz kuracinkou nám tu chute robíš? 😝 😠

retaux
24. feb 2010

Nejako sa aj mne očká zatvárajú. Idem si aspoň na pol hodinku schrupnúť. Veď noc bola nijaká... Ahojte!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre