Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
26. júl 2009

🙂
pekny dnik sa praje fšetkyym

včera sme sa boli trosku zabavit mala bola s nami v hradku bolo superbuli neviem ci poznate madarke kapely bolo super len sme museli skoro domov lebo muzicek rano isiel do nemecka a ja som skoro o 5 vstavala aby som mu navarila a napiekla aby mal cerstve. a vy ako travite nedelu??

anjelikbambulka
26. júl 2009

ahojte babule,
aj ja vám želám krásny víkendík 🙂 pred chvíľkou mi odišli rodičia, boli tu od piatku, bolo fantasticky 🙂 aj som si oddýchla...
včera som sa bola strihať, ale veľká zmena to nie, len mám vlasy kratšie... ale som veeeeeľmi spokojná 🙂 ráno stačí do toho zahrabnúť, nemusím nič fúkať a je to ok...

zuzu84
26. júl 2009

ahojte
aj my sme travili vikend u rodicov.Mala my uz haja konecne uplastovat ju to vam poviem to je velky problem.Takze idem aj ja do spankoviec. pa pa

zuzu80
26. júl 2009

ahojte, tak vikend je zasa za nami, my sme sa pred chvilov vratili z grilovacky, Eli zaspala uz po ceste a neprebrala sa ani pri vyberani z auta ani pri prezliekani do nocneho uboru, mna este caka zehlenie a potom perinky a najlepsia 4-noha kamoska postel moja milovana 🙂 🙂 Dobru nocku vsetkym 😉 🙂

zabga88
26. júl 2009

dobruuu nocku prajem 🙂

svoradinka
26. júl 2009

Pekny vecer zienky! 🙂

Aj my sme mali super vikend. S chlapcami som bola na východe u mojej tety. Byva v rodinom dome a maju tam bazenik a tak sa chlapci vykupali a hlavne Tomasko,len dnes bol smutny ze sa nemoze okupat lebo bolo skarede pocasie.

Dodatocne oslavencom Jakubkovi a Magde-zabge .....prajem vsetko najlepsie hlavne vela zdravicka a stasticka 🙂

Zabinke prajem peknu dovolenku 🙂

Domi...super uces...asi ani ja by som ta nespoznala.

Ostatnym zienkam dobru nocku 😉

klauduska
27. júl 2009

Breee ranko,a tu sa dnes nezije??? ☹

zuzu84
27. júl 2009

dobre ranko.Dnes to vyzera na slnecny dnik asi bude zase hic.Takze pokial este nie je tak teplo vyrazame do ulic na nakup.Potom sa ozvem

zuzu80
27. júl 2009

dobry den vo spolok 😉

idem sa rychlo naranajkovat a kaficko zaliat 😉

domi inak super uces, ale fakt ina zena, ani ja by som ta v meste asi nespoznala 🙂

adi, tak dovolenku uzivate ako sa patri, tak aj nadalej pekne pocasie, poslusne deticky a koooopec zazitkov a vela relaxu 😉

juj a tiez zelam zabge.magde vsetucko najlepsie k meninam, zdravia, stastie, pohodu, lasku a nech ti vyjde vsetko podla tvojich predstav
a Jakubkovi, zelam vela vela stasticka, zdravicka,ziadne trapenia so zubkami, vela hraciek, vela dobreho papanicka a vela energie na objavovanie noveho 😉 🙂

zabga88
27. júl 2009

pekne ranko sa praje!

zuzu80 velmi pekne dakujem 😉

kavicka zaliata pomalicky chlipkam a potom daco robit treba

klauduska
27. júl 2009

tak toto je uz lespie.....uz som myslela,ze sa tu dnes nik neukaze..... 😅

dodatocne...som si neuvedomila,ze zabga je predsa maguska... 😀 Takze vsetko najsamlepsie,vela zdravicka,statsicka a spokojnosti... 😉

adi...takze mate riadne nabity program.... 😉 To je fajn,aspon sa nenudite....
My sme sa tiez cez vikend nenudili a behali po oslavach..... 😀 😀 😀

zabga88
27. júl 2009

klauduska dakujem pekne 🙂

klauduska
27. júl 2009

zabga..veru treba,treba,len keby sa nam tak chcelo ako sa nam nechce,zeee??? 😒

zabga88
27. júl 2009

ja sa zatial len motakujem po dome a radsej pustam pesnicky aby som sa dako nastartovala 😀

fiona8
27. júl 2009

ahojte babenky
dala som sem dake foto nasho bytu.....horor 😉 😉 zajtra uz dam aktualnejsie lebo v kuchyni uz mame dlazbby a izby su uz vymalovane 🙂

klauduska
27. júl 2009

No fionka.....ale tam mate robotky....Vyzera to riadnu prerabku....to kedy stihate prerabat,ked manzel chodi prec,na tyzdnovky?

fiona8
27. júl 2009

no sme tam teraz stale ☹

klauduska
27. júl 2009

tak to hej,ked Vas este aj termin tlaci.....Ved ty uz co chvila porodis... 😅 😅 😅 -Inak,ako sa Ti pozdavala nemocka?

svoradinka
27. júl 2009

Ahojte! 🙂

No veru dovolenku si uzivame,len skoda,ze bez muzicka. ☹

Fion....takze prace mate teda dost....bytik bude urcite vyzerat super,ked uz bude po rekonstrukcii.

zuzu84
27. júl 2009

Ach fiona tak to ti nezavidim.Tak to ste sa pustili do riadnej prerabky.Mate co robit.Nuz mne uz teraz zimomriavky naskakuju ked si predstavim ze uz by som pomaly mala zacat balit tieto nase rarohy aby som sa potom nezblazdnila.Cas sa krati. ☹

klauduska
27. júl 2009

zuzu...a dokedy mate termin prestahovat sa?

zuzu84
27. júl 2009

Do konca septembra.No teda frajerka toho chlapca povedala ze by bolo najlepsie keby sme to stihli do prveho oktobroveho tyzdna pretoze ona chce uz na hody byvat.

svoradinka
27. júl 2009

zuzu84,tak to je uz za kratko.

zuzu84
27. júl 2009

no ved to ma na tom desi.uz je koniec jula za chvilu bude aj koniec augusta ☹

svoradinka
27. júl 2009

Ked si uz kupite alebo postavite dom budete aspon uz vo svojom.

imis
27. júl 2009

Caute,krasny den vinsujem.Fion,parada,ja ti teda v dobrom zavidim.Takato grundlich prerabka,to je nieco pre mna.Potom ten pocit novuckeho,cistuckeho,vonavuckeho a vlastnou zasluhou-no nie je nad to!
Zuzu84 a kam sa stahujete.Uz nieco mate? Som citala,ze musite opustit byt.To je des,ked clovek byva v podnajme.To si niekto nieco zmysli a uz aj sa stahovat ako kolotocari,ze? A chcete stavat domcek?
Klaudi,fion,paradne kociky.Potom nam napisete aj v praxi ako sa osvedcili,hm?
Od zajtra budem mat styri deti-pride mi segrina mala na prazdniny,tak na kona budem chodit asi veeeeeeelmi striedmo.
Zuzi,aj sa po minule tyzdne cvicilo? A cvici sa aj tento? A mozem sa tam dovalit aj so styrmi detmi? Macino je na poobedie ☹

zuzu84
27. júl 2009

Vsak o to tu ide ze konecne budem mat svoje a nemusim chodit z najmu do najmu.Nie je to ziadna malina.Predtym sme byvali na zitave 2 roky a tu sme 3.A nie je to dobre ani pre malu.Bojim sa aj toho ako bude zvladat tu zmenu ze prideme niekam do cudzieho prostredia.Ono to cas potrva kym si tam zvyknem ze je to nas novy domov.

zabga88
27. júl 2009

ahojte babule! fion velmi dobre poznam co to je prerabka nas dom bol v katastrofalnom stave ked sme ho kupili v izbe bola prepadnuta pivnica sme sa tam bali vkrocit 🙂

zuzu84
27. júl 2009

imis: hej chceme mame pomezok v slepcanoch ale je to na dlhe lakte aspon zatial.Ach 4 deti no tak to ti nezavidim,budes cele dni len pri hrncoch ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre