• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
autor
a už ste zdúchli??? :confused: :confused:
5. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada :grinning:
Malemu som dala jest.Hlad je svinucha,hlavne u Bedusovcov :grinning: teraz este tlaci banan,ale pri tom ma uz nepotrbuje.
Sedela by som tu do vecera,ale vcera mi volala kamoska,ze ci mozu prist pozriet babätko? :confused: To akoze Tobiáša :grinning: No a hned ako pridem z NJ,uz tu budu naklusani,takze aspon nieco treba pochystat :rolling_eyes:
5. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky tak ja vas opustam a prajem vam pekny vikendik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tomasko sa dal na karty tak sa musime s nim hrat,ked nie ja tak sa sa hraju starí rodicia :slight_smile: :grinning:
5. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svori papa :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, malá práve zalomila...
5. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, tak tobinko si teda riadne schrupol... len či vydrží do večera... :confused: :confused: :confused:
5. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, ako malá, už nekašle?
5. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nie, ešte má trošku soplíky, ale už je to dobré... :wink: :wink: :wink:
5. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo? tašku už máš pobalenú?
5. mar 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ešte nie :sweat_smile: ale už sa pomaly chystám, asi začnem cez víkend :grinning: nech potom nestresujem :sweat_smile:
5. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a budúci týždeň chcem poprať nejaké vecičky a pripraviť...
5. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj, to som si veeeeľmi užívala... každú vecičku som si obzerala a nechápala som, ako môže byť bábo také malinké... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tebe furt načítava stránku tento kôň? :confused: sa rozbehol a nevie zastať...
5. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, ja tiež pri malom :dizzy_face: a každú mini vecičku som aj oňuchávala a prikladala na líca :grinning: :dizzy_face:
no teraz neviem, či si to tiež tak užijem, bo keď žehlím, tak mi malý naťahuje veci a rozhadzuje
po izbe :grinning: asi to budem musieť vykonávať, keď zaspinká :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nejaký je dnes kôň besný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a včera mi celý deň nešiel vôbec :angry: :angry: :angry:
5. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, idem, malý je hore, tak pekný víkendík papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný víkend :slight_smile:
5. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny vikend zubrienky!
Ani nie je tak zimusno,ako sa vyhrazali,tak supito naspacirku :wink:
6. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dievčatá :sunglasses:

jupííí... dnes aj zajtra som oslobodená od varenia :dizzy_face: maminka nám navarila, veľká to pomoc :dizzy_face: :slight_smile:
popíjam si kávičku a k tomu zákusoček, slniečko svieti, vtáčiky štebocú... leháro jak vyšité :grinning: :sunglasses:

pokojný víkend prajeme :wink:
6. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženušky,

aj my vegetíme, emmka buvinká, ja popíjam kafíčko... svieti slniečko, no jednoducho predjarná idylka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:

dadu, dnes som videla tvojich chlapov...
6. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

chcem popriat Radkovcom k vcerajsim meninkam-vela zdravicka,stasticka,lasocky,spokojnosti a radosti!!!Hlavne nech sa im v zivote dari!!! :wink:
7. mar 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Aj my blahozelame meninovcom vcerajsim a pripajame k nim dnesneho Tomiho svorinkinho :wink:
7. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame vo Vrabloch bezdomovcov? :confused:
7. mar 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky
davno som tu nebola, nejako neostava cas....pohltil ma totiz facebook :grinning: :grinning:
dadka...ty si este kinderko...juuj ze 35tt akoze vtedy som sa uz ledva kotulala :grinning: a kam sa chystas rodit, ked som nieco zacula,ze LV sa zrusili...je to pravda?
Jurko nedavno zaspinkal, na veceru uz pappkame kasicky Nutrilon....na obed zeleninku..dnes mal kalerab, brokolicu, karfiol a zemiacik...jemu vsetko chuti...je zlatunky :wink: :wink: :wink: ozaj Klaudi ty uz prikrmujes Filipka?
7. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Krásny deň žien želám všetkým ženuškám (malým aj veľkým) :wink: :slight_smile:

Idem vás prečítať.
8. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte žienky :slight_smile:

Všetko najlepšie nám prajem k MDŽ :grinning: :wink: :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=4-gtBJ3GhXM

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dodatočne tiež želám všetko naj Radkovi k meninám a aj včerajšiemu oslávencovi Tomáškovi.

Dadu: dobré :grinning:
8. mar 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme si v piatok urobili výletík do Viedne a boli sme pozrieť Dom mora :dizzy_face: Krásne to tam bolo. A až na to otrasné počasie, aké v piatok bolo sme si to super užili. Ale nič iné sme z Viedne nevideli, lebo všetci frfľali, že im je zima :angry: Akurát som deťuchám metro ukázala a trochu sme po Mariahilferstrasse prebehli.

A víkend ubehol ako voda. Ani neviem, že bol :fearful:

Dadu: si ma upokojila tým, že ešte nemáš nič nachystané, lebo ja už asi týždeň hysačím, že nič nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj vecičky mi treba chystať, veľké (jarno-veľkonočno-predbábätkovské) upratovanie urobiť a kopec podobných vecí. A taaaaaaaaakto sa do toho neviem dokopať, ale tento týždeň sa už aspoň do niečoho hádam pustím.
8. mar 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

Radkovia vam dakuju za blahozelania. :slight_smile:

A my sa tiez pripajame k zastupu gratulantov a Tomaskovi prajeme vsetko naj, naj, naj a hlavne nech sa mu v skole dari. :wink:

Tak my sme sa v piatok zisli opat cela rodinka, Radko dosiel spokojny, sice trochu dobity, ale hlavne, ze spokojny.
8. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok