Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
9. mar 2010

ešte som tu...

klaudi, dnes si vyslala na prechádzku chlapov samých???? teda dúfam, že to boli oni, videla som len z diaľky... 😕 😕 😕

anjelikbambulka
9. mar 2010

no kde ste všetky?????????????????????????????????????????????????????????????????????

zuzu80
9. mar 2010

ja som tuuuuuu

vy uz davate poobednu kavicku? Ja idem rychlo obed zhltnut

Klaudi aj ja som videla tvojich chlapov dnes na spacirke 😉

anjelikbambulka
9. mar 2010

zuzi, a čo dobrého máš na obed?

anjelikbambulka
9. mar 2010

a marodi to ako zvládajú?

danielahamar
9. mar 2010

Ahojte, dnes som čítala na škôlke, že je Zumba už aj v telocvični v škole v utorok a vo štvrtok? kto precvičuje? 😉

retaux
9. mar 2010

Ahojte!
Dnes je vonku fajne, keď to porovnám so včerajším dňom. Ale zniesla by som ešte teplejšie.
Stretli sme Filipka s ocinkom a maminka bola práve v lekárni.

zuzu80
9. mar 2010

zuzi na obed som mala zeleninovo- tuniakovy salatik 😉

marodi to zvladaju dobre, som spravila namatkovu kontrolu, tatko aj obed uvaril a Eli spinkala 😉

Veru vonku vyzera, ze je fajnovo, hlavne ked som si kurila v aute a slniecko tak prijemne cez okienko zahrievalo, ale ked som vybehla von, hned som bola zas v realite 😀

klauduska
9. mar 2010

cafte,tak som rychlo musela zdrhnut,lebo filipko sa pytal spinkat,tak som nas rychlo vychystala este von.Dnes doobeda bol mangelino,zuzi-dobre si videla.... 😉 Ja som behala pracovne po urade,potom v lekarni....poobede som bola so segrou v skolke pre jej maleho....maju to tam krasne 🙂

zuzu..tak Vy opat marodi?Hm,skoda,tak sa rychlo vyliecte...sestrin maly mava dost casto zapaly uska.... 😒

dnes som zasa zabgu stretla... 🙂
ale Dominiku som veeelmi dlho v tychto koncinach nevidela.... 😕

dominka11
9. mar 2010

klaudi, v ktorých končinách? 😉 konikovskych či sidliskových?

zuzu80
10. mar 2010

dobre ranko 😉

vonku je teda riadne sviezo, ze -7 😕 . Aj okna som musela skriabat, ale slunicko uz svieti, tak dufam, ze su to uz len take posledne zufale ciny pani Zimy 😉

Idem zalievat kaficko 😉

klauduska
10. mar 2010

Breee ranko!!!

domi...mestských-sídliskových.... 😉 kde chodíš,vôbec ťa nevidno.... 😕

zuzu....pekné ránko...to fakt bolo až toľko?Dúfam,že bude slniečko svietiť,nech sa nám lepšie prechádza s Filipkom....
včera zaspinkal o 21,15 a ťahal do 5,30... 🙂 ale ordináciu som akosi nevidela celú alebo len v útržkoch.... 😒

anjelikbambulka
10. mar 2010

dobré ránko,

Klaudi, takže sa chystáte na prechádzku? no, možno sa stretneme... ja len dovarím polievku a ideme vonku - do tesca a trošku na špacír 😉 😉 😉

zabinka
10. mar 2010

dobre ranko!

baby, len este chvilku vydrzte, lebo vonku je fakt dost chladno. Hadam to o chvilu slniecko prehreje. My sa dnes chystame na vystavu tu v NR, ale zabudla som vstupenku doma. Tak ma ide porazit. Budeme sa musiet vratit do Vrabel a naspat 😠

zuzi a marod ako? Uz je lepsie?

anjelikbambulka
10. mar 2010

ahojte ženušky, malá zaspala, navarené mám, tak sa vám idem trošku povenovať... 😉 😉 😉

anjelikbambulka
10. mar 2010

no ale ako vidím, nikde ani živej duše... ☹ ☹ ☹ kde ste všetky?????????????????????????

klauduska
10. mar 2010

Ahojte!

tak som prepasla spacirku so zuzkou.... ☹ si predstav,ze sme prisli domkov az o 12,00 😅 😅 😅 3 hodky spal maly,dokonca mozno by este spinkal,ale sli sme uz domkov...to mal snad rekord vonku.... 🙂
a co si varila?Ja cuketovy privarok,kneda a sekana... 😉

klauduska
10. mar 2010

zabinka a to sa Vam oplati vratit sa?Neprecestujete viac na nafte ako co stoji vstupenka???Aj my sme rozmyslali ci nepojdeme,ale ked tak,az v sobotu,ze by svokrusa postrazila a my by sme sa pokochali....buduci rok budeme prerabat,tak nachytat nejaku inspiracion... 😵

imis
10. mar 2010

Caute zienky!

Na skok sem a poobede zase do Chrobaka velke ksefty pre vas nachystat 😉 Bola som aj doobeda a stretla som sa s Alickou. S tou som ksefty porobila,Jurinka vykukala-naaaaaaaaaaadherny je. Na fotkach je krasny,ale v skutocnosti este krajsi 🙂 Alicke som vyhovorila choditko 😔 ,nech to nekupuje. 😀
Prisla som domov,nebolo co jest,tak letom svetom do lidla na prsicka. Tak boli prsicka zemiacky a dusena brokolicka. A polievka kelova s klobasou.
My ideme na nabytok zajtra doobeda s najmensim satanasikom.So vsetkymi tromi keby ideme,zase by sme len pri formulovych detskych izbach dve hodky stali a takto s tobusom hadam viac uvidime. Treba nam podlahy,dvere,zarubne,sedacku,predelovaciu stenu,detske izby.......................... a vyhrat lotto 😀 😀 😀
Majte sa krasky severu,niekedy zas nakuknem 😉

anjelikbambulka
10. mar 2010

teeeda klaudi, a ste nezamrzli? mne bola po 1,5 hodine takááááá zima, že sme bežali domov... akurát som zháňala farby na vajíčka, keď už ide tá Veľká noc, by sa aj niečo patrilo urobiť... no ale tu vo vrábľoch by som toho asi chcela veľa... 😒 😒 😒 😒

maji, takže beháš hore-dole??? ja mám chodítko a som spokojná, aj keď som čítala tých X názorov proti... emmka sa v ňom naučila stáť a pomaly začína bežkať... a to mala len v nedeľu 9 mesiačikov 🙂

anjelikbambulka
10. mar 2010

a klaudi, varila som kuraciu polievočku a druhé máme ešte zo včera - kôprovú omáčku, zemiačky a špekačky...

a teraz pečiem škvarkové pagáčiky... 😉 😉 😉

zabinka
10. mar 2010

no konecne to tu trosku ozilo. 😉
klaudi, my mame vstupenky zadara, takze sa oplati a ked nepojdeme dnes, tak uz nepojdeme, lebo mame vsetko plne. To vies, nam 3 dni v tyzdni zaberie volejbal, k tomu robim na sobotu oslavu, v nedelu opat volejbal.... a tak.
A Filipko ti teda krasne vydrzal spinkat. Tak som rozmyslala, ze v piatok idem do VR k lekarovi a uz nepojdem do roboty, tak by sme sa mohli nejako dohodnut, ze by som vas prisla doobeda pozriet alebo by som sa pridala k vam na prechadzku. Aky mas program na piatok doobeda?

imis a vy ako? Mm uz je v poriadku s rukou? A to lotto by sa zislo aj nam, ked si predstavim, ake plany mame na tento rok 😝

dadadulka
autor
10. mar 2010

čaute kočice 😎

ufff... ja dnes na behu 😝 konečne som si lofla a v kľude si popíjam kafendo 🙂
doobeda som dokiho navštívila, vypísal ma na MD a vraj aby som sa ešte o dva týždne zastavila 😀
počúvali sme drobčekove srdiečko, moje malé, bilo mu o 100 600 😵 😵 chrobáčik náš 😵
ozaj, dnes doki už nepindal ohľadom mojich kilečiek 😀 bo som nejaké zatajila 😀 😀 🤐

varím gulášik a poobede chcem hodiť na plech nejaký koláč s tvarohom, mám obrovskú chuť na tvaroh 😅

a už chcem jar 😎 kde toľko trčí...??? táto zima je už otravná a ja sa nevmestím do bundy 😝 🙄

zabinka
10. mar 2010

anjelik, tak mala Emka je riadna sikovnica, ze uz pomaly bezkat zacina. To vam este len zacne radosti a veselosti. 😉

zabinka
10. mar 2010

dadu, ja sa sice do bundy zmestim, ale jari sa uz neviem dockat. Uz nech ide ta zima prec 😠

dadadulka
autor
10. mar 2010

ani ja som nechcela chodítko, malému sme kúpili také odrážadlo a pekne sa naučil s ním chodkať

dadadulka
autor
10. mar 2010

zabi, súhlas, musíme ju nejako vyprášiť už z nášho malebného Slovenska...

anjelikbambulka
10. mar 2010

dadu, ja chcem malej kúpiť to odrážadlo na narodeninky... jooooj, už sa teším, keď budem chystať oslavu... 🙂 🙂 🙂 🙂

no a taký tvarohový koláčik by som si veru dala, ale keďže mm nemá rád tvaroh, musím len voľačo bez neho vymýšľať 😖 😖 😖

zuzu80
10. mar 2010

pauzicka, ide sa zaliat kavicka 🙂

zabi, Eliska je uz lepsie, ale usko ju este stale boli, teraz ju trapi, ze nemoze chodit do novej skolky, lebo ta je ovela lepsia....neviem, neviem ci ju nepojdem prehlasit 😀 😀 😀

Klaudi, ty si riadna vytrvalkyna spacirkova 😉 Ale vonku je riadne kosno 😝

Dadi, zatajili kg, pred doktorom? No, nemal mat minule blbe poznamky 😉

anjelikbambulka
10. mar 2010

zuzi, a Eliška je aj dnes s mužíkom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre