Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
11. mar 2010

zuzu 😀 😀 😀 😀

dadu, no navrhni a stretneme sa 😉 😉 😉

dadadulka
autor
11. mar 2010

zuzi, ja neviem... ktorý deň by vyhovoval babám? utorok, streda??? 16:30 nejaký pub... 😀 😀

dadadulka
autor
11. mar 2010

hmmm... objavila som jeden receptík, vyzerá mňamkovo 🙂 nepoznáte ho? v sobotu vyskúšam...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3855

dadadulka
autor
11. mar 2010

a v jednote majú v balíku 5 ks pudingov plus prívesok macka 🙂

anjelikbambulka
11. mar 2010

tento som nerobila, ale vyzerá to podobne, ako tie buchtičky, čo som robila...

dadadulka
autor
11. mar 2010

baby, šak sa vyňadrite a dáme dohodko 😎

anjelikbambulka
11. mar 2010

ja môžem utorok aj stredu...
hlavné je vymyslieť, kde sa stretneme, aby sme tam mohli ísť s kočmi...

imis
11. mar 2010

Caute zubrieny!

No spravy z Nitry su viac ako pozitivne.Vystava tento rok ze mega spica turbo super.Ja som komplikovany zakaznik,narocny a frflos prvej triedy,ale teda dnes mi ulahodilo 90% vystavovatelov. Vstupne ok,malicko ludi,prijemna atmosfera,velky vyber,vyborne novinky,napady,inspiracie,super pristup vystavovatelov-vysvetlili,ukazali,"malinkeho" pokukali,teda az na tetky z eurosofa.Veeeeeeeeeeeelmi sa nam paci jedna sedacka od nich a mali sme ozaj vazny zaujem a nestoji malo-2050 €.Ale za to,ako sa predviedli si ju mozu strcit do prdele!
tot vystava-odporuvam!!!!
Matkovi vinsujeme k narodkam veeeeeeeeeeeeela zdravicka,radosti zo zivota a lasky od rodicov!!!!
A stretko dajme.Len ja uz asi poznam svoju odpoved 😔 ale rada by som.

dadadulka
autor
11. mar 2010

zuzi, no v tomto čase-nečase by bolo najlepšie, keby sme tu vo VR mali nejaké OC
s kaviarničkou a detským kútikom... 😅 plus nejaké shoppy s dobrým výberom 😀 veď až tak veľa nechceme 😀

klauduska
11. mar 2010

cafte zienky!!!

Tak dnes som vonku pekne vymrzla,aspon,ze som Dadu stretla,prehodili par slovicok,aspon cas usiel rychlejsie v tom pocasi....

imis...takze vystavu odporucas?My sa chystame teda nakoniec v sobotu,uz sa tesiiim!!!

Matkovi vsetko naj.naj.naj,nech sa mu dari a nech je stastny,prestastny!!! 😉

dadadulka
autor
11. mar 2010

maji, fúha... tak nadšenie striedalo sklamanie... a to mohli mať akýýý dobrý kšeftík...

jedným očkom som zazrela, že ste plienky niesli, je nejaká dobrá akcia? kde? 😀

retaux
11. mar 2010

Ahojte!
Najskôr blahoželáme Maťkovi k tretím narodeninám, nech je zdravý, šťastný a nech sa mu v škôlke páči. 😉

Aj ja chcem ísť na výstavu, ale nemám s kým 😢 Chcela som ísť zajtra. Ešte musím niekoho nahovoriť, aby so mnou išiel alebo sa nas... a pôjdem sama s Luckou 😝

Dada: o OC vo Vrábľoch snívam aj ja. Bolo by super mať tu také niečo.

Ja som bola včera na sone v NR. Tak bábo už podrástlo, tak je to v poriadku.

retaux
11. mar 2010

Imis: kúpila som si prebaľovaciu podložku 😉

A my sme chodítko mali. Ja som bola spokojná.

dadadulka
autor
11. mar 2010

luci, super 🙂 o chvíľu budeme mať drobčekov pri sebe 😵

anjelikbambulka
11. mar 2010

jooooj, luci, veď ty ani nevyzeráš ako tehuľka... bežíš si cez prechod jak taká školáčka 😉 😉 😉

imis
11. mar 2010

Dadus v hypernove.No my mame cislo 4 a tam bolo 132 ks v baleni a cena 24,99 jurasov. A k tomu DVD rozpravka o husenicke Betke zdarma 😀

klauduska
11. mar 2010

super baby,ze je vsetko OK-tak to ma byt a uz sa mozete coskoro teskat z VAsich drobcekov!!!

dadi,ake kupujes plienky?

imis
11. mar 2010

Luci,tesim sa.Aspon nam nebude zavadzat a Misko vyuzije 😉 Aj som Marike hovorila-nespekuluj,ber,ved to je taka uni farba,keby aj Gretka bola a po jednom dietatku a za taku cenu-no nekup to! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
11. mar 2010

maji a mali aj 4 maxi ?

klaudi, Pampersky 4 Maxi...

imis
11. mar 2010

Ja som kupila Tobikovi tenisky za 28 € 😔 😅 ,ale uuuuuuuuplne nove v krabici,este aj zarucny k tomu,doklad o kupe. Male cierne nike.Maminka kupila v predstihu a drobko vyrastlo,tak ich dala na burze o 3 € lacnejsie ako kupila v obchode a Bedusova po nich chnapla. Vidite a naco nam je vo Vr OC? 😀 😀 😀 😀

imis
11. mar 2010

Dadu,mali vsetky velkosti 🙂

dadadulka
autor
11. mar 2010

fajn...

anjelikbambulka
11. mar 2010

takže dada ide spraviť nájazd na hypernovu??? 😉 😉 😉

retaux
11. mar 2010

Anjelik: 😀 No to vieš, keď sa človek ponáhľa na bus, tak aj na mega-brucho zabudne a spomenie si na to ako sa má behať 😀

Imis: tie som videla, boli zlatučké, ale tá cena 😝

imis
11. mar 2010

Ozaj,teraz maga tajna informacia 😀 Ked chcete nakupovat na burze,mozete prist uz zajtra.Ja tam budem doobeda,pridite si vybrat,nech nemusite byt na buduci tyzden zmadzgnute v tej tlacenici,hm? 😉

dadadulka
autor
11. mar 2010

zuzi, jasné 😀 😀
juj, aj my musíme kúpiť malému nejaké tenisôčky na jar...

imis
11. mar 2010

Luci,ved jedna babka tam sedela na gauci a ked pocula,kolko stoja,skoro si dala tabletku na tlak.Ale som jej vysvetlila,ze su to nike,neboj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
11. mar 2010

Ja som už minule nakúpila Pampersky 2-ky pre malé v akcii. Lucka už plienky nemá, len v noci (aj to sa stále chystám, že ju už odučím 🤐 ), takže prázdna skriňa na plienky je znova plná 😀

anjelikbambulka
11. mar 2010

super, prídeme... potrebujem pre malú nejakú jarnú bundičku 😵 😵 😵

imis
11. mar 2010

Nie je krajsi pohlad pre matku v obchode ako plienky v akcii 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre