• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
No asi ma slaby tep(pulz),tak si ho chce zrychlit :grinning:
12. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak to sa dá aj inými spôsobmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,napriklad moze umyt aj chodbu vonku :grinning:
12. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne to som mala na mysli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa dobre som, debata v plnom prude :grinning: :grinning: :grinning:

maji, jasne lyze berieme, ale nejake hand made - drevenne laty a sisalovym spagatom uviazane okolo nohy, nieze privlecieš dake carwingove spickove :wink:

inak aj ja som prisla na blsak a teba nikde, len zamknuta Marika sa ma pytala ci ju neodomknem bo Mariana ich zamkla :grinning: :grinning: :grinning: .
S predsednickou niiiiiic, len som prehlasovala Elisku do cirkevnej :grinning:
12. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli ide do cirkevnej triedy v skolke? Pekne :slight_smile:
A co marika starne? Ved mi kazala,nech ich zamknem,ze ony uz len povysavaju a idu het a nebudu za mnou behat.Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj boze dobry!
to niiiiiiiiiiiiic mi je nejake pridlhe a podozrive :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nejde do cirkevnej, to len srandujem...ona ma nachystany kazde rano ruksak, ze ide do jeziskovskej skolky

ale ved aspon ich nikto neukradol, len som nemala kluce, tak sa museli oslobodit same a este som im aj poslapala podlahu a nic nekupila...strasna som ja zena :unamused:

ale fakt niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zienky!

TAk na "blsaku" nakupene???Ja som nakoniec nesla,zvolila som upratovanie,lebo zajtra ideme do NR,mangelik taha dnes 16-ku,tak bude spat doobeda a potom ideme,tak nebude kedy upratovat...a v nedelu pridu svokrovci na obed.....ale zistila som,ze maly ma veru uz dost veci,mozno este nejake bodynka dokupim,uvidim aka bude spotreba,ked zacneme s prkrmami.... :confused:
12. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tu :grinning:

No Klaudi,veru,ked zacnu prikrmy,tak body pojdu na kila :grinning:
12. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde je dnes dadu? :confused: Rodi? :astonished:
12. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji nestraš, ešte má čas.
12. mar 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, prajem Vam krasny vikend :sunglasses: :slight_smile:
12. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...aj som si myslela... :wink:

domi....dada ma veru este cas,ale ona by uz rada mala po "tom"... :wink:

ja prave horalkujem a kavickujem,prida sa niekto???
12. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky.
No my sme mali dnes narocny den.Noc bola strasna mala kazdu chvilu hore len sa na mna lepila v posteli,takze som sa skoro vobec nevyspala.Rano sme vstali rychlo sa napapali a utekali sme malu zaniest k babke, odtial do serede za povinostami a odtial rovno do NR, do tesca, do centra a nakoniec na vystavu.takze z vystavy som odisla silno navnadena a to sme ani vsetko nevideli.Pozreli sme si len 3 pavilony a leteli zase domov teda k babke pre dieta.takze zajtra je pokracovanie.Rano rychlo vsetko nakupit na oslavu potom ideme znova na vystavu ale tentokrat aj s malou dopozerat zvysne pavilony,odtial mozme letiet pre tortu.No a myslim ze aj nedela bude narocna a oslavy konecne skoncia asi az v utorok.Takze bude to narocny predlzeny vikend
Ja som nebola na burze,kedze retaux pisala ze pre dievcence nic moc, a aj veci mame lebo sme kupili aj na narodeniny,krstna nam donesie takze bude toho asi dost.
No to bezdetne stretko, tak to asi nebudem moct prist,uz totiz nemam kam dat dieta,no ved este uvidime.
Takze zelam vsetkym krasny víkend a v pondelok vas pridem aspon pozriet na skok. :grinning:
12. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné, skoré :grinning: sobotné ránko dievčatá :slight_smile: mi nevravte, že ešte spíte :grinning: :grinning: :grinning:

v posteli sa prehadzujem jak vorvaň na suchu, tak som to vzdala a odgúľalo ma to až ku compu :grinning:
včera totálne nestíhačky, behačky jak na fronte, najskôr úrad, potom škola a ešte nás aj k našim
zavialo... no prechodila som ja kilometrooooov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: až sa sama čudujem :sweat_smile: ale vsjo vybavené...

ozaj, to stretko je super nápadík, takže utorok...? v prédiu...? o 16:30...? :grinning: :wink:

žienky, prajem vám ešte nerušený spánok a pohodový víkend :slight_smile: idem aj ja ešte zaujať polohu ležmo...
13. mar 2010 o 03:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mi napadlo, ten čas by nemohol byť trebárs 17:00 alebo 17:30...? čo poviete... rozhodnite :wink:
13. mar 2010 o 03:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, o 17.00 platí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu, ty aka nocna sovicka :confused:, dufam ze teraz si si hodila slofika :slight_smile:

My sme dofrcali teraz z NR, zajtra ideme k nasim gratulovat a vo Vrabloch sa neda nic kupit a o 11.00 zatvorene obchody....to co sem este kapitalizmus nedorazil ci co? :unamused:

Idem trosku skulturnit obydlie a potom si uvarim kaficko a vylozim nohe na stol.

A v uto o 17.00 sa stretneme v Prediu :wink: :slight_smile: uz sa na vas tesim
13. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer, kočky,

tak bude stretko???? supeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teším sa na vás...

a dnes som skúšala nový receptík, výborný... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6432
polovicu som spravila na sladko so slivkovým džemom a posypané makom a polovicu na slano - so zemiakmi a bryndzou... a na vrch slaninka a cibuľka... je to mňamka :wink: :wink: :wink:
13. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:
Vaneske vsetko naj-naj k narodkam, hlavne nech je zdrava, stastna a spokojna :wink: A nech vam dnes oslavy dopadnu na jednotku :slight_smile:

Idem pobalit darceky a na obed ideme k nasim, takze dnes varenie odpada :grinning:
Krasnu nedelu vsetkym aj napriek pocasiu
14. mar 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sa pripájame a želáme Vaneske všetučko najlepšie, hlavne veľa veľa zdravíčka a nech je stále vysmiata ako slniečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dievcence velmi pekne,pridala som aj foto :grinning:
14. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peknu nedelu prajeme :slight_smile:

A aj my sa pripajame a Vaneske prajeme vseko len to naj...... :wink:

My uz mame po oslavach a ja uz len oddychujem, Martinko haja a Radko pozera Harryho Pottera. :slight_smile:
14. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

My sme uz doma :slight_smile: A coze bude stretko? Len ja nemam kam dat deticky, ak bude bez deti,tak potom nepridem. :frowning2:

Aj my sa pripajame ku gratulacii a prajeme Vaneske vsetko najlepsie k narodeninam hlavne vela zdravícka :slight_smile:

Pekný zvysok dna :slight_smile:
14. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu...pekne fotky a ta torta je nadherna aj s Vaneskou :slight_smile:
14. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breee ranko zienky!!!

Hadzem nas na prvu stranu... :slight_smile:

Za to stretko som aj ja a njalepise v utorok.... :wink: cas mi je jedno,skor o 16,30-17,00 by som brala....kupanie by manzelik este uuuplne sam asi nezvladol,no,v pripade nudze zvladol,ale.... :confused:

dadi,tak co,ako v Nr,vidno,ze Vrable drzia spolu este aj v Nitre,zeee?Aj ste nieco pre malu Emmku nakupili???Alebo pre MAtuska?

Tak dodatocne prajeme malej Vaneske vsetucko naj,naj,naj,nech sa jej v zivote dari a nech robi rodicom len samu radost!!!Filipko posiela pusinky!!! :wink:
15. mar 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:

my už po raňajkách, tato v práci, teleráno frčí... o chvíľu si aj kávičku zalejem :slight_smile:

takže stretko v utorok, o 17:00, v prédiu :slight_smile: supeeer! aj ja sa teším :wink: :wink:
15. mar 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf dadi...aka bola noc?Odkedy ste hore?
15. mar 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi, zlatí ste boli, díkes :slight_smile: :wink: my sme obehli takmer celé parkovisko a nič, bolo to o tom,
že kto z koho :unamused: ešteže sme na vás natrafili :slight_smile:
mala som v pláne niečo pokúpiť obom, no niekde mi nevyhovovala cena a niekde zas výber :unamused:
ale malému sa ušlo bodynko a malej zas také jemnučké polodupky, tak aspoň niečo :slight_smile: aj cumle...

Vaneske aj my želáme všetko NAJ k narodeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. mar 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi, noc bola príšerná, neskutočne ma pálila záha :frowning2: ale zato si môžem ja sama, tak mi treba, keď
sa neviem krotiť :frowning2: :angry: :pensive: a malá ma dosť tlačí, bolí ma celé podbruško... takže spánok nula bodov...
a malý vstal o šiestej :sweat_smile:
15. mar 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok