Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
24. mar 2010

kto tu je sebec????? 😲

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😀 😀 😀

dominka11
24. mar 2010

ale aj druha zuzka sa nam nejako podozrivo vyparila. 😕

retaux
24. mar 2010

Asi ešte nerobila testík, tak radšej ide preč. Zajtra ráno ťa tu čakáme aj s fotkou dvoch čiaročiek. :D :D :D

dominka11
24. mar 2010

dada, preboha, ved cele vrable budu tehotne 😵

dadadulka
autor
24. mar 2010

maji aj zajtra vŕtate? my chodíme von tak okolo pol desiatej, ale kľudne si doobeda robte, nemvadí 😉

anjelikbambulka
24. mar 2010

oki, babule, emmka je hore, oddych skončil... 😉 😉 😉

dominka11
24. mar 2010

luci 🙂

dadadulka
autor
24. mar 2010

moje nerve, varí Bukovský, už aj vypínam 😠 😠 😖

dominka11
24. mar 2010

aj ja už pojdem, lebo aj mne sa zachvilu zobudi krpec

imis
24. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 fiha,asi zablim kapse a pojdem von,lebo je to tu nejake zavirene 😀
Luci,jasne,ze je lenivec.Marcela mozes poslat s finalistakmi MISS SR na nudaplaz,on si lahne otvori noviny a vypne-tvrdy nezajem! 😀 😀 😀 😀
Pred rokom bol na oslave u kamosa a balila ho tam babenka s tym,ze vie,ze je zenaty,ale nech si idu len tak zaspasovat von. A macino jej na to:" A co ti sibe,v takejto zime s tebou von? To by mi moselo vrndzat!"

dominka11
24. mar 2010

dadulka, no to musi byt ina dobrota 😀

retaux
24. mar 2010

Dada: pošli aj bukovskému pár tehu vírusov a hneď prestane variť tie jeho kraviny a začne sa stravovať ako normálny Slovák.

dominka11
24. mar 2010

maji 😀 😀 😀

retaux
24. mar 2010

Dada: asi sme to prehnali, lebo sme všetky netehulky odohnali. A teraz budeme kecať len my dve.

dominka11
24. mar 2010

no nie som si ista, či by mu to pomohlo...

dadadulka
autor
24. mar 2010

😀 😀 😀 oki

retaux
24. mar 2010

Imis: tak nech začne robiť nejaké školenia pre chlapov, čo nemajú nikdy dosť. A budete bohatíííííííííííí.

dominka11
24. mar 2010

utekam paaaaa

imis
24. mar 2010

luci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to ste tu uz fakt zostali len tehulky? 😲

dadadulka
autor
24. mar 2010

babulky, ale veď sa nás neľakajte 😀 😉 vírusíky sadnú len na toho, kto si ich praje, naozaj 😉 😉 😉

dadadulka
autor
24. mar 2010

maji, ty sa nebojíš, že 😉 😀 😀

imis
24. mar 2010

nie,ja sa ne..bo.. 😕 jim 😨 😅 😅 😅 😅

retaux
24. mar 2010

Dada: ešte budeme vinné, keď budú mať baby problémy sexuálno-partnerské, lebo nebudú chcieť ísť k mužom do postieľky - budú sa báť vírusov.

imis
24. mar 2010

prdm v galotach,ze len na toho,kto si praje. Tobiasa sme si priali,pol roka tvrdo dreli,makali,pracovali a ked sme sa na to vyprdli,ze teda satanasi dvaja stacia,tak az potom prisiel 😀

zuzu80
24. mar 2010

co je? Moj antivirusak zanuchal nejaky problem .... nejake je to tu zavirene......odhlasujem sa 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
24. mar 2010

luci, neboj nič, ešte nám budú baby aj ďakovať 😀 😀 😀

retaux
24. mar 2010

Imis: lenže aj keď ste tvrdo pracovali, žiadna dobrá duša ti tehu vírus neposlala. To bolo v tom.

imis
24. mar 2010

caaaaaaaaau zuzu!

imis
24. mar 2010

ahaaaaaaaaa luci vidis,toto ma nenapadlo.
cau zuzu som myslela,akoze cau vitaj,nie ze cau dovi 😀

retaux
24. mar 2010

Dada: veď ja viem. To len ony si to ešte neuvedomujú.

A ja stále nejako čakám, že nám Zuzu napíše, že si z toho Ríma predsa len nejaký suvenír navyše doniesli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre