• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
zabi, u nej pojem kontrola absolútne cudzí výraz...
31. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šampusu by som neodolala aj napriek tehotenstvu. Aspoň jeden pohárik by som si s vami dala. Veď to už treba osláviť.

Len ma zaujíma, o čom budú susedky teraz písať? Musia si nájsť inú obeť.
31. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

No konecne som sa sem po dlhsom case dostala :grinning: :wink:
31. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Svori. Robotu si ešte nenašla? A Maťko ako? Už si zvykol v škôlke?
31. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk na moje pokusy urobiť veľkonočnú pohľadnicu - napíšte, ktorá sa vám najviac páči.

Zuzu: ty nemusíš komentovať, lebo ja keď vidím tvoje scrapbooky, tak blednem od závisti. Ja sa na také asi nezmôžem nikdy.
31. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko svorinek! Tak ako?
Dadu,juchuchuchuuuuuuuuuuuuuuuuu juchuuuuu juchuchu..........................
luci,este cez leto si zanadavame na drevakovu :grinning:
31. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie este som nic nenasla a asi to zatial necham na nahodu asi bude lepsie ked ce zleto budem este doma,nie.......ale ak by ste o niecom vedeli dajte vediet zienky :grinning: ......Matko v skolke uz celkom v pohode,ze je zlaty len odmieta tam papakat hlavne obedy,ale hadam si zvykne....od vcera sme doma,lebo Tomasko bol chory a Matkovi sa bez Tomiho nechcelo ist tak plakal ze mi ho bolo luto tak sme doma a po Velkej noci nakluseme zas do skolky.
31. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci,posledna
31. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vsetky su krasne.To uz len ja keby som mala take nieco urobit :zipper_mouth: :dizzy_face: Ste take sikovne,dievky.
Ja som zabudla,ze aj na velku noc sa posielaju pohledy :pensive:
31. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne sa posledná najviac páči. MM zase tá predposledná. Samozrejme, že vytlačil tie, čo sa páčia jemu.
31. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Luci neviem sa rozhodnut vsetky su pekne........ale asi by som si vybrala z posledych dvoch s tym zajkom co ma plny kosik vajicok :wink:
Aj ja som tento rok zabudla. Posielala som včera poobede - na poslednú chvíľku. Snáď dorazia tento týždeň ešte.
Luci a kde si zohnala tie obrazky Velkej noci?
31. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A my uz len posielame sms ziadne pohladnice neposielame :grinning:
31. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svori: sťahovala som z netu.
31. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj no skoda ze to neviem stiahnut, v tomto som antitalent :grinning:
31. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem stiahnut akurat tak marcelovi slipace. Ale to tu nejdeme rozoberat :grinning:
31. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake ma byt cez sviatky pocko neviete? :wink:
31. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieme,Ilko rano hovopril a moc ma nepotesil. Sobota,nedela ok,ziadne extra pekne,ale prsat nebude. A v pondelok dazd,severak,zima. No pocko na prd.
31. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon nebudu chodit kupaci v pondelok,ked bude otras pocasie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja polievacky lubim,ale take origos s vodou-vela vody! A nie frc frc s vonavkou a potom astmaticky zachvat tri dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz som vsetkych upozornila,nech ma polievaju len s vodou. A chlapi budu cely den prec-vsetci styria.No je nieco krajsie,ako polievaci pondelok? :grinning:
Idem babulky dokonat,co som zacala a potom do skoly.Dens vyzdvihujem jeden kus navyse. Bratranec nestiha,tak im beriem synatora k nam.Ej,bude tu zas zivo,zivsie,najzivsie. Ahojte :wink:
31. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslem aj mojich chlapov k tebe kedze mas rada origos vodu :grinning: .......nasi ani nebudu mat kam ist :frowning2: .....ahoj imis a pekny dnik :slight_smile:
31. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, docitam vas vecer, teraz uz rychlo padam, nech sa na mna zas daka robota nezosype :grinning: :grinning: :grinning:

Luciiiii, sikulka, nadherne vytvory...silno tlieskam a dakujem za pripomenutie, ze treba pohladnice na Velku noc urobit :grinning: :grinning: :grinning:

pekny zvysok dna bubulky :wink:
31. mar 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte!

tak Vy Velku noc preberate a pohladnice!hm,luci,vsetky su pekne.... :wink:

dadi,tak co,bola si dnes na spacirke?Ja nakoniec ano,ale maly za samoska,ze po polhodke zobudil a potom uz nezaspal,tak som zamierila k nam na urad,na odd. kuknut kolegovcov a zagratulovat mojej najmilsej kolegynke...po ceste som kupila darceka kyticu... :wink: :slight_smile: s malym som pobehala skoro cely urad,popestoval sa u vsetkych tiet,co sa mu pacilo-skeril sa n kazdu jednu.... :grinning: a potom hajde domov.... :wink:
31. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi, vybehli sme, ale krátko, zima neskutočná, kde sa skryla naša jar...??? :confused:
fíha, Filipko mal perný deň dneska, vypestovaný, vysmiaty, aspoň vám v noci bude dobre spinkať :wink:

ja zas polievačky nemusím :rolling_eyes: ale chlapi asi vybehnú babky, tetky vodičkou pofrckať :grinning:

luci, aj mne sa páči predposledná s poslednou :grinning: :wink:
31. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu,dnes 17:50 to bolo posledne vrtanie-slubujem. :wink:
31. mar 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes som bola na poradni,mala ma okolo 2kg,cmulala si palcek na nohe,a furt sa hmirila,xixi

a od zajtra som na materskej,inak vsetko okii

len to pocasie to trosku pokaslalo
31. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...to ty vrtas???? :confused:
31. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

Tak ja som sa dnes v práci velmi dobre pobavila. To by ste neverili, čo tie baby vo výrobe nenavymýšľajú.Hneď ráno som prišla do labáku a tam kamoška hovorí, že sa jej majsterka pýtala, že kto ma bude zastupovať, keď ja už odchádzam buduci týždeň na matersku :fearful: tak som vyvalila oči, že čooooo? Potom idem do skladu na kontrolu a tam skladník mi hovorí, že A vy s čím idete budúci týždeň na materskú? Veď ani bruško nemáte. Tak ja zase vypučila oči, že o čom tí točia. No proste plná firma toho, že ja už končím budúci týždeň a odchádzam na matersku. Neviem síce čo by som teraz porodila, možno tak na záchode niečo, keď sa dobre najem :grinning: Takto sa ma už chcú zbaviť.

Baby, potrebujem radu. Poraďte mi nejakú dobrú kaderníčku vo Vrábľoch. Ja som chodila ku Kačene Fraňovej, ale tá je ešte stále na materskej a ja by som sa už rada nechala skrášliť, lebo už som ako strašidlo :grinning:
31. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok