• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
autor
inak babule, dnes ma od rána bolí podbruško a mám pocit, akoby mi malo to brucho padnúť na zem :sweat_smile: :confused:
8. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neblázni. Veď by som asi do rána ošedivela. Ja tak obdivujem tie baby, ktoré chúďatká musia niekoľko mesiacov tehu ležať v nemocnici.
8. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadu: možno je to už predzvesť niečoho. A poslíčkovia už boli?
8. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci, poslovia boli... no uvodíme...

malý je hore, ideme papať a hajde opäť vonka :sunglasses:
8. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko,uz sme tu.
Dada,ja viem na co cakala Emuska! Pokym vyhodim ten bar.Ona je urcite cela po tebe a chcela mat poriadok,ked pride. Vcul uz mozes ist :wink:
Baby,ja som si to normalne odfotila :angry: Pod tym barom pouzity kondom modrej farby,aj s naplnou.No,kava ranna skoro posla von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akurát dopíjam kafééé :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, ja som ti hovorila, že to už príde... z môjho laického pohľadu máš už bruško pekne dole padnuté...
8. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imis: ty si číslo - že aj s náplňou :D :D :D :D

Ja chcem naspäť smajlíkov!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. apr 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, ale ja tomu nejak nerozumiem... ako to že nemáš smajlov????
8. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musíme ti ich voľáko poposielať :slight_smile: :wink: :frowning2: :unamused: :angry: :sunglasses: :confounded: :astonished: :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face:
8. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,ty si si nepredplatila smajlikov? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď ja som ich tak neskutočne rada používala, že by som si za nich bola ochotná aj zaplatiť, len aby mi ich vrátili.
8. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji :grinning: :grinning: no to by babka teda schytala ´dáreček´ :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi, možno je to len mechúr...
8. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, že dáreček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dada,babi by to mozno este aj do gati zaposila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sa tu sulam od smiechu ako sulanec.
8. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, skoro som si cvkla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby, šak porodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aka vesela temá
8. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte babule!

Co to tu preberate,ze sa tak sulate??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Imis,hod nejaku rekapitulaciu,som tu 2 dni nebola,nech som v obraze... :wink:

A co tehulky nase,ako sa mate?Mimi posluchaju v brusku?

My sme dnes boli na gastre na kontrole,vsetko OK,mozeme zacat s prikrmami... :slight_smile: Ale nepotesila ma-o mesiac ideme na kontrolu a ideme skusit prejst vraj na normalny nutrilon s obsahom bielkoviny kravskeho mlieka... :unamused: nie som tomu nadsena,lebo ak alergia unho pretrvav,zasa grckanie,bolesti,krce a nespavost....chuda Filipko a dufam,ze mu to rozhadze cely rezim... :unamused: No uvidime.....nebudem predbiehat udalosti a budem dufam,ze uz z toho "vyrastol".Dr. povedala,ze po 3 mesiacoch sa deti menia,dovyvijaju sa atd....tak uvidime....
8. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj klaudus.

karinka poslucha ako tak,kopcuje jak divaaa :grinning:
8. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes bolo ohromne vonku...veľmi sa tešíme na zajtra :slight_smile: inak prajem krásny večer
8. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to bolooo kuasne,veci pre malu pekne uschlii
8. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keď som dávala von malej veci biele tak mi väčšinou ožltli, bola som z toho zúfalá :unamused:
8. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nastastiee niee,doobeda mi tu nesvietiu slnkoo
8. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy je to výhoda :slight_smile:
8. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka dobruu nuocku,ja som trosku unavenaaa.paa
8. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc...veď aj ja idem, dnes bolo toho na mňa dosť,,,ale veď to vždy, zvykla som si :slight_smile:
8. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:
9. apr 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééééééémine pozrite: :slight_smile: :wink: :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :astonished: :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face:
9. apr 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, akým zázrakom, ale mne sa vrátili smajlovia :dizzy_face: A hneď je svet krajší.

Inak dobré ránko.
9. apr 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok