• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
klaudi
asi pojdem cvicit....stretneme sa? :wink: dnes ideme este oskriabat stare omietky v spalni, a ja vymalujem zachod a uz najhorsie bude za nami.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale to ten moj musel ist po mojich skvelych povahovych vlastnostiach :grinning: :grinning: :grinning:

zabga, aj ja dufam, ze sa malej Viki uz coskoro polepsi, ved ked ma ATB, tie by mali uz 2-3 den zabrat :wink:

fion, panecku ty uz mas 33 tt, ved o chvilu si ides pre maly vonavy uzlicek do porodnice :confused: Ako sa citis? Taska uz zbalena?
30. júl 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano fion,stretneme....aspon Ti omrknem brusinko o kolko ste vyrastli..... :slight_smile: Mne sestra vravi,ze mi rastie kazdym dnom,tak neviem,mne pripada stale rovnake.... :sweat_smile:

joj.skrabanie stierky to je dost blba robotka.....robila som to u nasich pred cca 1,5 rokom a biela som bola snad vsade...... :angry: :grinning:
30. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion, takže práce v plnom prúde? len si hlavne dávaj na seba veeeeeeeeeeľký pozor a nepreháňaj to... :wink: :slight_smile:
30. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj je to veru hnusna robota ale co uz....musime sa premoct :confounded:
ja si stale pripadam rovnaka s bruskom, ale citim ,ze uz sa vlacim stale horsie a horsie....nevladzem uz ako za mladi :grinning:
30. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fion len si ozaj davaj na seba pozor aj ja ked som boola tehu sme prerabali a bolo toho dost tak som chcela pomoct ako sa len dalo a nakoniec som skoncila v nemocke z krvacanim :frowning2:
30. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Zuzu: alebo to bude v tom, že tí naši chlapi nemali 50 000, tak nemali ako testovať a vzali, čo mohli :grinning: :grinning: :grinning:

Fuj, dnes je vonku hnusne. Chcela by som byť niekde pri vode. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.tak to je dnes teplo.Boli sme rano na nakup uz vtedy bolo teplo.Teraz radsej este nejdem ani von radsej sa doma chladime.
Retaux:Ani nehovor hned by som sa niekde clapkala
30. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
helouuu žienky :slight_smile: :slight_smile: :wink:

práve som baštila melónik :slight_smile: mňam bol fajný, šťavnatučký, ale som plná, aj do postele sa asi odgúľam :grinning:
dnes sme boli domka, na zajtra niečo vymyslím, znova mi treba mimo mesto vybehnúť trošku
a porozhliadať sa :sunglasses: len keby taký hic hicový nebol :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo aj v tom aute to je utrpenie... no uvidíme...

zuzu hlávka bolieť prestala akonáhle som si dopla záchrannú injekciu vo forme ružovej tabletky :wink:

luci ten mail je bohužiaľ krutá realita :angry: :rolling_eyes: :fearful: ale momentálne som sa na ňom pobavila :slight_smile: ako žena
a matka na MD :grinning: v opačnom prípade by mi možno aj tlak vyskočil... :sweat_smile:
nuž, dnes sa na učiteľa len dupe a dupe a dupe, plno povinností a žiadne práva :angry: asi tak... :pensive:
a ten vtip :grinning: no typickííí chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

klaudi opäť v rodnej zemi :grinning: aj si trochen říkala...? :grinning: po pražsku... :grinning:

zabga dexempooo... multooo... šupitoplexxx... choroba od Viktorky ber sa preč!!!
dúfam, že toto zaklínadlo zaberie :slight_smile: :wink:

fion :astonished: okamžite polož ten štetec!!! :astonished: :confused: ty teraz nesmieš stvárať takéto hókusy pókusy s bruškom...
vyložiť nohe a ordinujem ti len oddych, oddych a zas len oddych... :slight_smile: :sunglasses:

anjelik ako...? Emmuška poslúcha? ozaj a do poradne chodíte tej Patakyovej? my ideme v auguste :wink:

zuzu84 veru, tiež by som niekde do vodičky vhupla :sunglasses: v takom hice, najlepší liek :slight_smile:

tak umyť zuby a spať :grinning: idem sa pomaly pobrať, v tej telke nič poriadne nedávajú,
no majte sa fajn papa a dobrúúúúú... :wink:
30. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bree ranko babule!!!

Tak ako,vybuvane???

dadi...no ty sa nam vzdy navecer riadne rozpises.... :sweat_smile: No jasan,ze jsem rikala... :wink: :wink: :wink: Moj otec je cechun,takze aj doma rozpravame stale cesky,lebo mu slovencina akosi nejde a niekedy tak popletie slova,ked sa snazi po slovensky,ze nech radsej rozprava po cesky.... :grinning:
A co,uz si nieco na dnes vymyslela???V casaku mamina su celkom dobre tipy.... :wink:

Ja som si bola fajnovucko zacvicit,ze fionka?Dobre sa cvicilo?Fionka je kocica,vobec nie je na nej vidno,ze je v 33tt.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. júl 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zenicky :wink:

veru vcera bol riadny hic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Skoda, ze v tom nasom mestecku nie je nejake vyzitie pri vodicke....stacila by aj fungujuca fontanka :grinning: :grinning: :grinning:

zabga, dufam, ze Viktorke je uz ovela lepsie a vikend uz budete mat bezstarostny

ja dnes zas sluzobne do Banoviec, tak sa pravdepodobne crta horuci den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , vecer nakuknem, ze co novo sa udialo v rodnom meste :wink: :slight_smile:
31. júl 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu...tak stastnu cestu a davaj bacha na cestach...!!! :wink:
31. júl 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, babulky :wink:

tak zatiaľ to dnes na veľký hic nevyzerá, čo som rada, lebo sa to už nedalo vydržať :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj malá bola stále mrzutá z toho tepla...

dadu, ty si sa teda rozpísala :grinning: áno, chodím s malou k Patakyovej, som veľmo rada, že ste mi ju doporučili, je veľmi zlatá... Som spokojná... Najbližšie ideme 6.augusta...

zuzu80, tak šťastnú cestnu a ako písala klaudi, opatrne na cestách... Nevieš, akýmagor sa ti zjaví v zákrute :unamused:

zuzu84, ty kde bývaš? často ťa vidím chodiť popred náš panelák...

ozaj, ešte vás mám pozdraviť od dominiky, včera odchádzali okolo tretej poobede... určite sa z dovolenky ozve, potom vám dám vedieť...
31. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no úžasné!!!! práve začal sused nad nami vŕtať :angry: , takže malá je už hore :angry: :angry: :angry: dadu, už presne chápem, čo si pred nedávnom prežívala :unamused:
31. júl 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fešandy :slight_smile:
klaudi, díky za kompliment :slight_smile: :slight_smile: baby ani neverim,ze to moje tehulkovanie bezi tak rychlo... :frowning2:
31. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,rychlo,prerychlo.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a mne uz nabehol 25tt.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu veru to ide....
31. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je to tu akesi vymrete.... :confused:

idem ja pomaly obedikovat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bruuu chut!!!
31. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky :slight_smile:

Ja sa hlasim z Liptova. Dnes mame nadherny krasny letny dnik. Dedko siel s chlapcami vonku a tak mam chvilku pre seba. Poobede chodim s chlapcami k potoku co tu mame na blizku sidliska a tak sa vytesuju z vodicky,hoci je trosku studena,ale aspon nie je hic pri vodicke a maminka chyta bronz :slight_smile: Aj dnes poobede pojdeme,vraj ma byt aj buduci týžden krasny,tak uvidime.

zuzu80..prijemnu cestu :wink:

klaudi........dobru chut :wink:

fion.......no to teda uz mas naozaj za par......a uz si rozhodnuta kam pojdes rodit? A ked sa narodi male babo tak to pojde este rychlejsie.....vid anjelik,ved nedavno sa mala Emuska narodila a uz bude mat o chvilku dva mesiace.

anjelik......dik za pozdrav

zabga...ako je malinkej,antibiotika pomohli?

dadu.....a co dobre budes papkat dnes? A bola si u tej kadernicky,ci kam si to mala ist?
31. júl 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte............................zijem........................dycham.........................nestiham......................vcera kupko,dnes kino,zajtra opekac.....................v pondelok som tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Ráno to síce nevyzeralo, ale aj dnes je horúúúúúúúúúúúci letný deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vraj budúci týždeň majú byť teploty okolo 35° :astonished: :astonished: tak to neviem, ako ideme existovať.

Imis: tak to ešte nejako vydrž. :grinning: Pekne si to tu zhrnula :grinning:
31. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes zbúchala už asi štvrtú pozvánku na Luckine narodeniny, lebo vždy niekomu nevyhovuje dátum. Dúfam, že táto je už posledná :angry:
31. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a nemas v albume,ze by sme omrkli.... :wink:

ajoj imis....!!!Tak,pri 4 detoch zazrak,ze zijes,dychas a stihas... :sweat_smile: Tak drzkam este palce.... :wink:

svori...ajoj..Tak je Vam dobre na Liptove,vsak?Dedko sa o chlapcov postara a ty mas aspon cas trochen oddychnut......ako fajn....ved aj to treba... :wink: A na kupko nechodite?Nemate tam niekde na blizku?
31. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelikbambulka: byvame momentalne na lukach ja ked sa nudim tak sa prechadzam po sidlisku samozrejme aj s malou
31. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kocandy,pekny vikendik Vam prajem,uzite si ho v plnom nasadeni.... :wink: :wink: :wink:

A v pondelok uz snad budu prihodene aj fotecky z 3D sona.... :wink: :wink: :wink:
31. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja vam prajem vsetkym pekny vikend :slight_smile:

klaudi........zatial na kupko nechodime,je tu Liptovsky jan najblizsie a potom Tatralandia ale ta je draha,ja sama s dvoma detmi si netrufnem na kupko,vsetci chodia do prace ocino chodi a este svokra na denne a nocne. Mozno cez vikend niekam pojdeme ak sa bude dat.

imis....tak od pondelka uz budes mat oddych a veget? :wink:
31. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi: Je to tam, aj keď niet sa čím chváliť :pensive:
31. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vy už máte víkend všetky, či ako?

Tak nás len vytiahnem na prvú stranu :sunglasses:
31. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nazdárek dievčence :slight_smile: :slight_smile: :wink:

fúha, no dnes ste toho nejako málo, málinko popísali :confused: čo to, čo to...??? topí sa vám klávesnička
pod rukami? :grinning: veru, v takom hice hicovom sa ani koňovi jazdiť nechce :grinning: :sweat_smile:
tak my sme aj dnes napokon doma ostali, bo svokra si doobeda mužíka povolala :unamused: na nejakú robotku :rolling_eyes:
a poobede som navštívila Paťu, takže mám new háro :sunglasses: hodila mi na hlavu melír a nožničkami
riadne vlásky ponaháňala :slight_smile:

tehuľky naše, veru, čas tehuľkovský beží rýchlo, treba si ho užívať plnými dúškami :wink:
a keď budete mať bábätká pri sebe, to pôjde ešte rýchlejšie... :slight_smile:

imis dnes bolo od vás počuť: ááááááá... ááááááá... ááááááá... :grinning: :grinning: :grinning: deťuše sa asi
na indiánov hrali, čo...? aj ste fajku mieru vytiahli...? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

svoradka hej, dnes som bola na zástrih :wink: a papu sme mali vyprážanú cuketku :slight_smile: mňam...

luci tiež chcem nejaké pozvánočky nachystať na naše prvé narodky, už sa vyteškujem :dizzy_face: :slight_smile:

anjelik no taká vŕtačka ´poteší´ :unamused: a je fajn, že si s dr. spokojná, aj mne vcelku vyhovuje :wink:

tak opäť som sa fajn vykecala :grinning: môžem ísť spokojne do postieľky zaľahnúť...
prajem pekný slniečkový víkend a dobrúúúúú... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
31. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Pekný víkend všetkým želám :slight_smile:

A šup-šup na prvú stranu :grinning:
1. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok