• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Pisu 6-9 mesiacov,ale 10 kg.Tobik ma teraz 13 mesiacov a stale ju nosi. Takze asi taka velkost to je :slight_smile:
14. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ano,je to nextka,presne ako ma Vasik teraz :slight_smile:
14. apr 2010 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,presne tu....sa mi hrozne paci.....mi ju potom odloz,to by mohlo Fifovi na jesen dobre,nie???
14. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na jesen mu bude akurat. :wink:
14. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je super,tesiiim.... :wink:

o chvilu nam pride aj tatko domov a ja dnes musim do robotky skocit este.... :unamused:
14. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tebe ako macik robi tento tyzden?
14. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Robi na rano-fiha :astonished: padam :grinning:
14. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm,aj moj,uz sa ho neviem dockat,su tieto dni dlhe,ked clovek nejde von..... :unamused:

papa
14. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!
Ja prichádzam a vy už ste všetky asi odišli :confounded:

S ťažkým srdcom vám oznamujem, že sa mi vrátili "ranné" nevoľnosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Dnes mi bolo totálne hnusne. Odgrcala som si to a žiadne zlepšenie. FUJ!

A čo to čítam? Že disco bude? Tak sa tam riadne zabavte potom. A čakám podrobnú fotodokumentáciu :slight_smile:
14. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Klaudi: veď dnes poobede môžete vybehnúť. Už neprší. A keď si spomeniem na seba - ja som chodila za každého počasia - ja dáždnik v ruke, igelit na kočíku a išlo sa. Ja by som sa asi doma zbláznila :sweat_smile:
14. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A Klaudi: čo ty chceš chudnúť? :fearful: Veď aj mne sa zdá, že teraz máš super postavu. Ty nič nechudni, len pekne udržuj.
14. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A som odhalila Dadu, akým štýlom prišla k svojmu vysokému počtu príspevkov - ona každú vetu zvlášť odošle. Odteraz aj ja tak robím a dobehnem ju :grinning:
14. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...jááj nech už je pekne :sunglasses:
14. apr 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ja som dnes prádlo von vystrela, keď už to slnko svietilo a teraz zmoklo :sweat_smile:
14. apr 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci, ani mi nevrav... ja už suším prádlo na balkóne asi 4. deň a furt je mokré :angry: :angry: :angry: :angry: ale aspoň nemusím toľko žehliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile: i keď ešte upršané, ale poobede by už malo svietiť slniečko :sunglasses:

luci, heš nevoľnosti!!! mne zas prekážajú niektoré pachy, presne ako v prvom trimestri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Vydržíme!!! :wink:
a s tým písaním je to tak, ako mi malý dovolí, resp. nedovolí :grinning: :grinning: pribehnem, napíšem, odbehnem, pribehnem... :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 07:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cafte babulky!

luci...ja by som aj rada vybehla,ale tento nas huncut nevyspytatelny-v kociku len ked spinka a to sa po polhodke zobudi a do dalsej polhodky plac,tak sme doma.Ked mam obe ruky volne,tak este ho dokazem ako-tak utisovat,vybrat z koca,ked je pekne pocasie,ale takto.......No proste je to s nim stale fuska......Som sa inak smiala minule,ze ked byvali vonku mrazy,povinne som s nim spacirovala aj 2-3 hodky,spinkal krasne,iba vonku v koci a teraz ked sa oteplilo,robi pravy opak,vonku polhodka a doma potiahne ako kedy-1 hodku, 1,5 hdky,2..... :confused: Huncut......
15. apr 2010 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno!
Anjelik: veru, aspoň túto výhodu to má, že to nemusíme žehliť, keďže sa to nie a nie usušiť :grinning:

Dadu: nezahováraj! My vieme, že ti ide o prvé miesto v počte príspevkov :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Klaudi: takže takto to je? Filipko trucuje v kočíku? Tak to ti potom iné nezostáva, len niekde blízko domova sa prechádzať, aby si sa mohla hneď vrátiť, keď sa zobudí :wink:
Našťastie, my sme takéto nepoznali, Lucka sa vždy rada vozila.
15. apr 2010 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :sunglasses:

Luci, tak zas sa nevolnosti vratili? No aby si nahodou nezabudla, ze si tehulka :wink: A dnes je lepsie?

Dadi, dnes nerod, pocasie je stale na prd :unamused:

Idem si uvarit kaficko a pracovat :wink:
15. apr 2010 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
....a prsi, a prsi..... uz aby bol vikend

Klaudi, tak Filipkovi sa ani v kociku nepaci? Mozno, ked uz zacne sediet a bude vidiet na svet, tak to bude lepsie. Budete chodit na prechadzky, ked bude hore a spinkavat bude pekne vo svojej postielke. Aj my sme to tak vacsinou robili, aj ked my sme problem so spanim nikdy nemali, ale tak mi to vyhovovalo.
15. apr 2010 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem aj ja zaliat kafco a co to porobit. Skoda, ze dnes nemam napln race - spanie. V takomto pocasi by som to celkom brala. :dizzy_face:
15. apr 2010 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ranecko a hned aj ahojte. Ideme do tych Bojnicov.Nadherne pocasie na rodinny vylet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj imis, tak drzime palce, nech vam pomoze :wink:
15. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
imis...stastnu cestu teda a hlavne,nech Vam to dobre dopadne!!! :wink:

luci...veru tak to je,ale co uz s nim,aj ked je to takto...je to to najzlatsie zalticko pre nas....uz som pochopila,ze nemozeme mat idealne dieta a ze sefom je teraz ON!..... :grinning: :grinning: :grinning: A co ty,nevolnosti opat nastupili?Snad to nebude kazdy den,a do konca tehu to nejako zvladnes,uz tiez nemas vela..... :confused: :wink:

ja som vybehla k dr. pre recept na mliecko,v lekarni,na urade.....o rodicovsky som si bola podat ziadost a bohuzial,budem brat iba 25%.... :frowning2:
15. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
klaudi, a to prečo?
15. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi...lebo budem aj pracovat a podla blbeho zakona potom nemam narok na RP,ale len na 25% z neho... :unamused:
15. apr 2010 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo halo domi tu som :sweat_smile:
15. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby :wink: ani vás nestíham dnes, maleho zuby jeduju, tak sa trapime. Teraz som ho dala spat, tak hadam bude chvilu klud.
15. apr 2010 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitaj :slight_smile:
15. apr 2010 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok