• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
že ventilček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šak povedz mužíčkovi, nech ho vypustí :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: odskúšané, asi je pritiahnutý na doraz :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak treba skúšať častejšie :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

ale tu je veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čavesko :slight_smile:

hasákom...??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auuuuuu :confused:
16. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeeda, dadu, vy máte nejaké divné praktiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, už som jej pohrozila, ak sa neprihlási do nedele, bude z nej Pančita alebo Chuana :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, človek v zúfalstve už skúša všetkooo :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha Dadi, no ak toto Emka pocula, tak to si uz radsej chod obuvat topanky :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde je lucka... dúfam, že ma nepredbehne :grinning: luci, pekne sa zaraď :grinning:
16. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka sem vacsinou chodi, ked tu nikto nie je :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute,doma som,Tobko spi,lasagne z lidla sa zohrievaju :sweat_smile: ,zachvilku tu pokukam a uz idem ozaj zbalit toho macina na chatu,lebo dnes ani neodide :grinning:
16. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahááá... :grinning: :grinning: alebo má poradňu...
16. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, tak budeš slamená vdova :grinning:
16. apr 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...a macino Ti odchadza?Co ma,pansku jazdu???? :confused:

ahoj zuzi...tak ako dnes Emmka,zubok uz vyliezol ci este stale nie?

My sa chystame von,ale az tak okolo 13,30,ked by mal drobcek spinusat a uvidime kolko mi vydrzi v koci.... :unamused:
16. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Marianita (dada ma nakazila tymi Chuancitami-Pancitami) :grinning: :grinning: :grinning: ako bolo u Chrobaka? Mnam lasagne, skoda ze neviem presnu adresu, uz by som cakala pri sporaku s tanierom v ruke :wink:
16. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute senority :slight_smile:
Veru,veru,macak ide dnes na cely vajkend s futbalistami na Duchonku.Spolu 12 kusov chalanov,asi 200 litrov vina a 200 kg mäsa na gulas. Taaaaaaaaaaaaaaaaaaakto im to zavidim,ale taaaaaaaaaaaakto im to aj doprajem.
Veru,slamenica bude zo mna.Najskor som chcela,ze si zavolam milenca,ale potom som sa rozhodla,ze beriem malych na cely vikend na Manu.Trosku si zvysit tlak :grinning:
16. apr 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, ešte nevyliezol... ale včera som je skúšala prstom ďasienka a nahmatala som 5 zubov, tri hore a dva dole... :wink: :wink: :wink:
16. apr 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: majiii, no neviem :grinning: :grinning: myslíš, že si sa rozhodla správne...??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu,praveze nerozhodla,ale moja krestanska viera a pretrvavajuca laska k manzelovi mi nedovolia inak................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, blahoželám k zúbkom, nech pekne vyliezajú bez boliestky :wink: :wink:

my už máme takmer plný počet, keď sa na mňa drobec usmeje, ho musím vždy aj ja celého vycmukať :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maji, maji...
16. apr 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
počuj a už si pobalila? keď pred pc vysedávaš :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji maji :frowning2: :cry: :cry: :cry:
16. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepobalila.Ked on si same take veci nakazal,co mu musim zehlit,takma to tam nelaka k tej zehlicke.
16. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
žehliť? a čo si berie smoking??? majiii, si si istá, kam ide tvoj mužík??? :grinning: :grinning: :confused:
16. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne maji...tak to im zaaavidim aj ja....ale v dobrom samozrejme...tak nech si chlapci uziju a ty na MAni tiez..... :wink:

idem od VAs kocky,maly mi tu vykrikuje,tak sa pojdeme pomalit chystat.... :wink: papa a pekny vikendos! :wink:
16. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klaudi, papa :slight_smile:
16. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, maji, dadu má pravdu... ožehlené veci na chatu???? :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok