• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
No ahojte.Tak oslavenec uz odpochodoval do robotky.Napiekla som mu slane,sladke a vyprevadila som ho,nech oslavuje :grinning:
Speci darcek? :confused: Hmmmmmmmmmmmmmmmm,nieco vymyslim.Nech je to pekne,chutne,lacne,zabavne.......................................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sak uz som sa mu aj chcela darovat,ked sme maleho uspali a v tom zvoncek-svokra aj s Macinovou starkou,s tortou v ruke,ze ideme vinsuvat :confounded: :sweat_smile: :grinning:
No a ked odisli,prisiel jeho kamarat a ma tu clovek vobec na nieco cas a klud?
Ozaj,zuzu80,cili zuzicka moja,prosim ta,dnes,ked nepridem na 17:00 do Beatla,tak prisla moja mamina na hostinu-uz volala,len este nevedela naisto.Odkaz prosim,dobre?
A co porabate?
20. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co mi to take medzere velike robi? :confused:
20. apr 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co? Poobede uz nebyva pauza na konovi? Ved o takomto case sme sa tu schadzali,nie?
20. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz vas vidim na FB,tak sa presuniem tam :wink:
20. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, ja ze si vas idem precitat a vy ste neverne konovi. Teda...... :fearful:
20. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne som usadla na stolicku od rana a idem si zaliat kafendo, nakrmit tabulky a potom domov :wink:

Jasne Marianka, ospravedlnim ta u sefiny dnes u Chrobaka :wink:
20. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka,luci,dada,ved sa uz zaregistrujte na FB
20. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, ja moc nechcem, lebo potom stravim na PC uz vsetok cas a predsa aj robit treba........ Minule mi obed prihorel kvoli PC :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte konickarky!

tak dnes sme aj zuzku stretli,ked som sla na masaz.....aj dadu...... :wink: Taky krasny cas dnes,Filipko mi dnes spinkal poobede v kociku vonku 3,5 hodky!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Nechapem,asi za to,ze doobeda spal iba 45 minut.... :unamused: A na obed strajkoval...zuzi...asi som ho prechvalila,ked sme sa rozpravali..... :unamused:

A inak co nove?Som "nasho oslavenca" Marcelina rano stretla s malym Tobinkom.....imis...dobre som videla v tej rychlosti,ze Tobinkovi ekzem na licku nebolo vidiet?Masticky zabrali?Ja uvazujem tiez ci k nemu nepojdeme,lebo tento ekzem co ma Filipko mu akosi neprechadza z kremov co nam dala kozna....a povedala,ze ak toto nezaberie,tak jedine hormony a to nechcem....tak rozmyslam ci nezbehnut k Mohamedovi.... :unamused:
20. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Prišla som skontrolovať, či ste už všetky v postieľkach :grinning:

Imis: ktorú Luci myslíš? Veď ja som na FB :wink: :slight_smile:
20. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EMKA JE TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vcera 20.4. o 22:35.

Takze predsa budeme oslavovat spolu susedovci :slight_smile:
Miery neviem,ale vsetko zistime.

Dadulienke,Vladkovi a Matuskovi srdecne gratulujeme k novej clenke rodiny a zelame vela zdravicka!!!!!!!
21. apr 2010 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dada s malou vas srdecne pozdravuju-tak stoji v sms :wink:
21. apr 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Bre ranko!!!!

Tak to je super sprava hned z rana!!!!

Srdecne gratulujeme susedkom nasim,maminke rychle zotavenie a malej Emmuske vela zdravicka na tomto svete!!! :wink:
21. apr 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj, Dada, tak predsa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tešíme sa s tebou a želáme tebe aj malej Emke veľa zdravia a tebe aj veľa mliečka :wink:
21. apr 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeeeer, krásna správa hneď takto z rána... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aj my srdečne blahoželáme dadke, vladkovi aj matúškovi, nech im malá emuška robí velikánsku radosť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripajame k blahozelaniu.hlavne vela zdravicka a mliecka :wink:
21. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalsia sms od dady. Citujem:

3450g a 50 cm.Porod bol mega super rychla akcia,podrobne info potom na konovi.

:grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, to je krasna sprava :slight_smile: Dadulienke a Emuske prajeme vela-vela zdravicka, mliecka, spokojnosti a radosti :slight_smile: .Hrdemu tatkovi a bracekovi gratulujeme :wink:

Luci ty si este 2v1? :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw ake krasne miery a ake optimisticke spravy o porode - super

Marianka, ze ju pozdravujeme a myslime na nu :wink:
21. apr 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko :slight_smile:

A ake dobre spravy!!! Dadka srdecne vam vsetkym blahozelame, prajeme vela zdravicka, mliecka a rychle zotavenie. Nech vam vsetkym Emuska robi len radost. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
21. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pripájam sa ku gratulácii, aby sa im darilo :wink: a aby rástla Emka len do krásy, ako jej mamima :wink: :slight_smile:
21. apr 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to skvele,ze to mala rychle dada nasa.....A miery krasne!uz len priberat a rast do krasy!!! :dizzy_face:
21. apr 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, aj my sa pripájeme ku gratulácii a prajeme hlavne veľa zdravíčka :slight_smile:
21. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj,hned je krajsi den,ked vykukne taka mala Emka na svet,co? :wink:
Bola som rychlo sampus zhanat a ideme urobit najazd na Vladka :grinning:
21. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka, ty si neskutocne suprova susedka :wink: Buchnite sampano a pripite na zdravie hrdinky Dadky a malej princeznicky :wink:

baby po kliknuti na adresu nizsie sa vam objavi zoznam najlepsich 1000 hitoviek za posledne 3 dekady. Takze spievame, trsame, spominame :wink:

http://www.welkestijl.nl/
21. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda zuzu,to je paradicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zuzi, to je super. Pustila som si to miesto radia a hned mi je samej veselsie. :wink:
21. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som rada, ze som vas potesila, aj ja mam pustene miesto radia a ked zatiahli chlapci z Village Poeple svoju YMCA, som si mini chorosku na stolicke kolieskovej zatancovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , esteze som dnes sama
21. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby, ten dnešný deň tak super začal a tak na h... pokračuje :angry: :angry: :angry: dnes nám preplatili to rozbité sklo na aute, pôvodne mali zaplatiť 100%, ale zrazu je z toho len 70 :angry: :angry: :angry: takže 200 eur v háji :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Jeeej mala Emka je uz na svete :slight_smile:,tak aj my sa pripajame ku gratulacii a prajeme vsetko najlepsie a hlavne vela zdravicka a maminka nech ma vela mliecka :slight_smile: a Matuško bude velky ochranca malej Emky :wink:

My sme boli dnes s Tomaskom na ocnom v NR a Matka sme nechali v skolke chudacik maly rano stale place a mne sa zda,že cim dlhsie chodi tak tie rana su horsie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. apr 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok