Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
20. apr 2010

No ahojte.Tak oslavenec uz odpochodoval do robotky.Napiekla som mu slane,sladke a vyprevadila som ho,nech oslavuje 😀
Speci darcek? 😕 Hmmmmmmmmmmmmmmmm,nieco vymyslim.Nech je to pekne,chutne,lacne,zabavne.......................................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Sak uz som sa mu aj chcela darovat,ked sme maleho uspali a v tom zvoncek-svokra aj s Macinovou starkou,s tortou v ruke,ze ideme vinsuvat 😖 😅 😀
No a ked odisli,prisiel jeho kamarat a ma tu clovek vobec na nieco cas a klud?
Ozaj,zuzu80,cili zuzicka moja,prosim ta,dnes,ked nepridem na 17:00 do Beatla,tak prisla moja mamina na hostinu-uz volala,len este nevedela naisto.Odkaz prosim,dobre?
A co porabate?

imis
20. apr 2010

A co mi to take medzere velike robi? 😕

imis
20. apr 2010

A co? Poobede uz nebyva pauza na konovi? Ved o takomto case sme sa tu schadzali,nie?

imis
20. apr 2010

Uz vas vidim na FB,tak sa presuniem tam 😉

zabinka
20. apr 2010

no pekne, ja ze si vas idem precitat a vy ste neverne konovi. Teda...... 😨

zuzu80
20. apr 2010

ahojte, konecne som usadla na stolicku od rana a idem si zaliat kafendo, nakrmit tabulky a potom domov 😉

Jasne Marianka, ospravedlnim ta u sefiny dnes u Chrobaka 😉

imis
20. apr 2010

zabinka,luci,dada,ved sa uz zaregistrujte na FB

zabinka
20. apr 2010

imis, ja moc nechcem, lebo potom stravim na PC uz vsetok cas a predsa aj robit treba........ Minule mi obed prihorel kvoli PC 😕 😝

klauduska
20. apr 2010

cafte konickarky!

tak dnes sme aj zuzku stretli,ked som sla na masaz.....aj dadu...... 😉 Taky krasny cas dnes,Filipko mi dnes spinkal poobede v kociku vonku 3,5 hodky!!!! 😅 😅 😅 Nechapem,asi za to,ze doobeda spal iba 45 minut.... 😒 A na obed strajkoval...zuzi...asi som ho prechvalila,ked sme sa rozpravali..... 😒

A inak co nove?Som "nasho oslavenca" Marcelina rano stretla s malym Tobinkom.....imis...dobre som videla v tej rychlosti,ze Tobinkovi ekzem na licku nebolo vidiet?Masticky zabrali?Ja uvazujem tiez ci k nemu nepojdeme,lebo tento ekzem co ma Filipko mu akosi neprechadza z kremov co nam dala kozna....a povedala,ze ak toto nezaberie,tak jedine hormony a to nechcem....tak rozmyslam ci nezbehnut k Mohamedovi.... 😒

retaux
20. apr 2010

Ahojte!
Prišla som skontrolovať, či ste už všetky v postieľkach 😀

Imis: ktorú Luci myslíš? Veď ja som na FB 😉 🙂

imis
21. apr 2010

EMKA JE TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vcera 20.4. o 22:35.

Takze predsa budeme oslavovat spolu susedovci 🙂
Miery neviem,ale vsetko zistime.

Dadulienke,Vladkovi a Matuskovi srdecne gratulujeme k novej clenke rodiny a zelame vela zdravicka!!!!!!!

imis
21. apr 2010

A dada s malou vas srdecne pozdravuju-tak stoji v sms 😉

klauduska
21. apr 2010

Jeeej Bre ranko!!!!

Tak to je super sprava hned z rana!!!!

Srdecne gratulujeme susedkom nasim,maminke rychle zotavenie a malej Emmuske vela zdravicka na tomto svete!!! 😉

retaux
21. apr 2010

Jéj, Dada, tak predsa 😵 😵 😵 Tešíme sa s tebou a želáme tebe aj malej Emke veľa zdravia a tebe aj veľa mliečka 😉

anjelikbambulka
21. apr 2010

supeeeeeer, krásna správa hneď takto z rána... 😵 😵 😵

aj my srdečne blahoželáme dadke, vladkovi aj matúškovi, nech im malá emuška robí velikánsku radosť 🙂 🙂 🙂

marryaa
21. apr 2010

aj my sa pripajame k blahozelaniu.hlavne vela zdravicka a mliecka 😉

imis
21. apr 2010

Dalsia sms od dady. Citujem:

3450g a 50 cm.Porod bol mega super rychla akcia,podrobne info potom na konovi.

😀 😀 😀

zuzu80
21. apr 2010

jeeej, to je krasna sprava 🙂 Dadulienke a Emuske prajeme vela-vela zdravicka, mliecka, spokojnosti a radosti 🙂 .Hrdemu tatkovi a bracekovi gratulujeme 😉

Luci ty si este 2v1? 😀 😀 😀

zuzu80
21. apr 2010

waw ake krasne miery a ake optimisticke spravy o porode - super

Marianka, ze ju pozdravujeme a myslime na nu 😉

zabinka
21. apr 2010

Krasne ranko 🙂

A ake dobre spravy!!! Dadka srdecne vam vsetkym blahozelame, prajeme vela zdravicka, mliecka a rychle zotavenie. Nech vam vsetkym Emuska robi len radost. 😉 🙂 🙂

danielahamar
21. apr 2010

ahojte, pripájam sa ku gratulácii, aby sa im darilo 😉 a aby rástla Emka len do krásy, ako jej mamima 😉 🙂

klauduska
21. apr 2010

tak to skvele,ze to mala rychle dada nasa.....A miery krasne!uz len priberat a rast do krasy!!! 😵

ivkaa1
21. apr 2010

Dobré ránko, aj my sa pripájeme ku gratulácii a prajeme hlavne veľa zdravíčka 🙂

imis
21. apr 2010

Jaj,hned je krajsi den,ked vykukne taka mala Emka na svet,co? 😉
Bola som rychlo sampus zhanat a ideme urobit najazd na Vladka 😀

zuzu80
21. apr 2010

Marianka, ty si neskutocne suprova susedka 😉 Buchnite sampano a pripite na zdravie hrdinky Dadky a malej princeznicky 😉

baby po kliknuti na adresu nizsie sa vam objavi zoznam najlepsich 1000 hitoviek za posledne 3 dekady. Takze spievame, trsame, spominame 😉

http://www.welkestijl.nl/

imis
21. apr 2010

Teda zuzu,to je paradicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zabinka
21. apr 2010

jej zuzi, to je super. Pustila som si to miesto radia a hned mi je samej veselsie. 😉

zuzu80
21. apr 2010

baby som rada, ze som vas potesila, aj ja mam pustene miesto radia a ked zatiahli chlapci z Village Poeple svoju YMCA, som si mini chorosku na stolicke kolieskovej zatancovala 😀 😀 😀 😀 , esteze som dnes sama

anjelikbambulka
21. apr 2010

teda baby, ten dnešný deň tak super začal a tak na h... pokračuje 😠 😠 😠 dnes nám preplatili to rozbité sklo na aute, pôvodne mali zaplatiť 100%, ale zrazu je z toho len 70 😠 😠 😠 takže 200 eur v háji ☹ ☹ ☹

svoradinka
21. apr 2010

Ahojte 🙂

Jeeej mala Emka je uz na svete 🙂,tak aj my sa pripajame ku gratulacii a prajeme vsetko najlepsie a hlavne vela zdravicka a maminka nech ma vela mliecka 🙂 a Matuško bude velky ochranca malej Emky 😉

My sme boli dnes s Tomaskom na ocnom v NR a Matka sme nechali v skolke chudacik maly rano stale place a mne sa zda,že cim dlhsie chodi tak tie rana su horsie ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre