• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ozaj, klaudi, keď si spomenula dominiku... včera mi písala sms, všetky vás veeeeeeeeeeľmi pozdravuje :wink: :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ano?Ze dakujeme!!!! :wink:
5. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko Vrable a jeho obcania :wink: :slight_smile:

zabinka, nadherne fotky a tvoji mali turisti su na zjedenie - vyzeraju ako zrodeni v horach a pre hory :wink: A Slovensky raj je proste skutocny raj :wink:

Lucka, dnes zelam stastnu cestu a vela veci nakupenych a malo euracikov minutych :wink:

klaudi, ty si hotovy kalendar :wink: ...tak aj ja sa pripajam ku gratulacii: Dominika vsetko len to najlepsie a nech vsetko vychadza tak ako si zelas :slight_smile:

no idem si kafendo zaliat a pracovat
5. aug 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko kočky :slight_smile:
preco je zase take hnusne teplo? :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka
tie fotky z dovolenky su parada :wink: deckam sa to urcite ratalo take dobrodruzstvo :slight_smile:
5. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi
ides dnes cvicit?
5. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka
esteze maly nemal alergiu na osy, to by asi nem dopadlo dobre......brrrrrrrr..... :unamused:
5. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čafffteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dominike aj ja prajem k meninkám fšššiiiicko NAJ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malý hajá a nemôžem teraz nič robiť, chystám sa upratať bytík a oprať záclonky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
tak reku, že sa zastavím :grinning:
5. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fion funíme, funíme...??? :sweat_smile: ešte to mám čerstvo v pamäti ako som pred rokom aj ja fučala :grinning: :grinning:
úplne silnooo ťa chápem :sweat_smile:
5. aug 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
VYDRŽAŤ...!!!!! :wink:
5. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka
dakujem ale je to fakt tazke :unamused: :frowning2:
5. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
odkaz pre moju susedôčku: :grinning:
imis, imis nahodí si sukienku minisukienku a už nepozná ani kamošov ani susedov ani nikoho :grinning: :grinning:
no môžem ja vykúkať div, že si krk nevykrútim... :grinning:
5. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fion ja vieeem... treba sa len sprškou ovlažovať a veľa piť :wink: veď to už máš za pár :wink:
5. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde ste fšicke zdúchli?
5. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko alebo uz den!

no ja som sa nechala oblaznit oznamom, ze dnes do 11:00 nebude elektrina. Tak som rano ani pocitac nezapla, nech sa nepokazi. A oni na to asi zabudli, lebo elektrika furt ide (no tu by ma uz Radko opravil, ze sa nehovori furt, ale stale :grinning: ), tak som to nevydrzala a zapla pocitac. Dufam, ze mi ju zachvilu vypnu.

Baby diky za pochvalu fotiek a deticiek. Fakt sme si to uzili, my by sme tam vydrzala aj dva mesiace. Ale uz sa pomaly zaciname tesit na dalsiu dovolenku v auguste.

A musim sa hanbit, ja som vedela, ze vcera bolo Dominika, lebo mam synovca s tymto menom, ale nejako ma nasa Dominika nenapadla. Tak sa, Dominika, ospravedlnujem a dodatocne a o to srdecnejsie Ti prajem vsetko len to naj a vela radosti z Jakubka.

Fionka, Tebe teda nezavidim, tieto horucavy su fakt vycerpavajuce. Presne kvoli tomu sme mali druhe naplanovane na zimu.
5. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj ja by som tiež chcela niekam vypadnúť, ale nalomiť môjho muža, to je umenie :rolling_eyes:
aj Nitra by mi stačila, alebo Topoľčianky, tam by sme koníky omrkli... Bojnice asi nehrozia tento rok :unamused: :pensive:
5. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky! co porabate?? ja som teraz prisla z obchodu strasne mi je teplo ale idem varit dnes vyhrali zapekane cestovinky :slight_smile:

boze to bola noc, co??? mala od strachu uz o 8 vecer spala :grinning:
5. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ej baby, baby :grinning: vidím, že sa tu silno maká, tak idem aj ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: čafte večer :grinning: :sunglasses:
5. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj fion.....ano,idem.... :wink: A co ty?Ako ste na tom s prerabkou?

dadi....vitaj po dlhom case v dennom klaboseni.... :wink: Ale uz si asi aj offky... :unamused:

zabga...ja som sice nezaspala tak skoro,ale burky sa strasne bojim..... :frowning2:
5. aug 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co dada a kde si bola????????????????????Co si ma neovalila? som v tom uplne nevinne. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak ahojte babule! Dnes ma caka o 14:00 zubar.ach jaj,radsej by som ku kadernikovi sla.
5. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeeeeeeeminacku,dominika,vsetko naj k meninkam dodatocne,ale o to srdecnejsie :wink:
5. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,dufam,ze hortenzia nie ste nikto :grinning: Aj ked preco nie? Celkom funny meno,nezvycajne.Ktovie,co znamena?
5. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz to mam-Hortenzia znamena zahradna.No prosim,tak preco nie?
5. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahojme, tak som konecne dopila ranna kavu...brrrr uz bola pekne hnusna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sa to tu neako rozbehlo dnes, nebola tu nahodou dada? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tehulky a ako sa vam paci cvicenie? Uz ste aj dychanie nacvicovali? A manzelia sa ako rozhodli, idu pri porod?
5. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj imis..............ako sa ma Tobiasko?Rastiete??

zuzu...ani paci,su to vsak take skor lezernejsie cviky,ale aspon nieco,lebo doma sa nic nedonutim.... :unamused: no mohlo by to byt aj lacnejsie,ked sa to tak vezme...ale uz som ticho..... :confused:
Moj urcite ide,bez debaty..... :wink:
5. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa ja babenky napapat,bo maly Filipko uz pyta jest... :grinning: :grinning: :grinning:

Bruuu chut vsetkym obedujucim..... :wink:
5. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak filipko to bude. Preco som myslela,ze Alex? Co som pomylena? No Tobino rastie,vyrasta,vsetky somarinky sa od starsich brachov uci :grinning: Dobru chut vsetkym vinsujem aj ja.My dnes tak nezdravo-sosovicovy privarok s klobasou-mnam.
5. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ale ste sa rozbehli!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vidno, že tu bola dada :grinning: :grinning: :grinning:

my máme za sebou prechádzku, bola som trošku nakúpiť...
s tým počasím som to ráno asi zakríkla, to čo za mraky sa zase zbiehajú :angry: :confounded:

klaudi, tak filipkovi želám dobrú chuť :wink: :slight_smile: aj ja, keď som bola tehotná a večer hladná, vždy som poslala mužíka, aby mi niečo pripravil, veď "dcérka je hladná"...

žabi, elektrika tečie, či ani nie? asi majú elektroši veľa práce s včerajšou búrkou, tak na vás zabudli :confused:
5. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok