• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
ahoj eliska ako sa mas? :slight_smile:
8. aug 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja,a pomalicky,dnes som bola z malou na pohotovosti,mala ma zapal hlasiviek hrdla a ma antibiotika a vy sa mate ako?a budes pracovat v obchode?
9. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj eli mala ma aj teploty? uvidime s ty obchodom ako to dopadne na koniec
9. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som 2ks nove foto vikinku ako sa včera bicyklovala a ešte synovcA ked som ho strazila ako isli po meste :grinning:
9. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.
ledva som vas nasla takze sup sa na prvu stranu
9. aug 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko!
mam pocit ze cely vikend som tu datlovala len ja :grinning:
10. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee babulky!!!

AKo sa mate???
10. aug 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj klaudi :slight_smile: aky bol vikend??? u nas bol straaaaaaaasne nudny :frowning2:
10. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi...nova photos???Pjekna..... :wink:

u mna bol fajn,oddychla som si u nasich na kupku,sice bez manzelika,ktory mi velmo chybal,ale tak o to vzacnejsi mi bol vcera..... :grinning:

citala som,ze Viki je nejaka sikovnica na biku.... :wink:
10. aug 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je som pridala aj foto ako jej to ide :grinning:
10. aug 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mala je zlatucka,super,ze jej to hend islo..... :wink: a s akym fesakom je na tej fotke???
10. aug 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bratov maly to je :slight_smile: som ich brala do vrabel na zmrzku

to pocasie vonku to co toto??? normalne zima vyzera :angry: teraz neviem co malej obliect ideme do obchodu :fearful:
10. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi...fesacisko.... :wink:
a zima vonku nie je,len pre istotu hod do tasky svetrik,keby sa nahodou ochladilo... :wink:
10. aug 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko! :slight_smile:

Tak dalsi vikend za nami. U nas sa opat rozrastol pocet deti a teraz aj pocet dospelych. V nedelu prisla ku nam mamina aj so synovcom a zostanu cely tyzden, takze deti nemusia ist prec.

U nas teda nebol vikend bohvieco, v sobotu som zavarala, upratovala, varila..... Mm nie a nie choroba opustit :frowning2:
Vcera sme vypustili a vycistili bazen, tak dnes mozu nanovo napustat vodu, kym prideme z roboty.
10. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak ja idem do toho obchodu ozvem saaaa
10. aug 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko! Hlasim sa po vikende. Piatkovu oslavu som prezila,v sobotu doma pracovne a vcera sme si uzivali vo wellnes hoteli v Patinciach-jaaaaaaaaaaaaaj paradicka to bola! A klaudi vies koho som stretla v bazene? Danku K. Skoro sme odpadli-pol roka sa nestretneme a to uz som bola aj v praci a v patinciach v bazene ano! :grinning:
A uz je tu pondelok!
Zabinka,dobrych ludi sa vsade vela zmesti,uzite si ludnaty tyzden! :grinning:
10. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj imis, tak vy ste mali paradnu nedelu!
Mas pravdu. A s miestom veru problem nie je. A ked bude pocasie takto pokracovat cely tyzden, neviem, neviem, ci nepride na rad aj ta piratska lod :grinning:
10. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambuľky, prajem vám krásny pondelok...

my sme mali pekný víkend, v sobotu sme boli v trenčianskych tepliciach za maminou, je tam na pobyte, tak sme ju boli trošku potešiť... :slight_smile: bolo super :slight_smile:

klaudi, ako bolo v turčianskych? máš tam nejakú rodinu?

imis, že wellnes... :wink: :wink: :wink: aj ja chceeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,imis...ake uzivanie si,ze wellnes....Tak Danka takto????Viem,ze je teraz aktivna a skoro kazdy vikend niekam chodia...ale ved sranda...ja som zasa minule,ked som bola v turcianskych Tepliciach stretla kolegynu z roboty,ze su tam na tyzden s priatelom..... :sweat_smile: a teraz zasa jednu znamu,ktora kedysi byvala ako suseda u svokry..no srnada...svet je fakt malicky.... :wink:

anjelik....malinka rastie,cooo?juuuj,aj ja uz ceeeeeeeeeeeeeeem.... :grinning: :grinning: :grinning:
Rodinku na stalo tam nemame,len nasi su tam na cele 2 mesiace,predavaju na kupku.... :wink:
10. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, klaudi, ani sa nenazdáš a aj ty už budeš mať drobčeka pri sebe :wink:

my ideme v piatok na oravu, tak sa chystáme zastaviť aj u starkej v tepliciach...
10. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nazdárek maminky a tehuľky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kooonečne malý zaspal, ale mi dal zabrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: najskôr si spravil v postieľke hodinu telocviku,
potom začal tlačiť do plienky, šli sme prebaľovať a celé to zavŕšil hlasným koncertom :sweat_smile:
10. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, nedráždite...! :sweat_smile: :confused: že kupko a wellnes a trenčianske teplice a turčianske teplice a bazén... :grinning:
10. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabga Viki je podarená :wink: vidno, že rada sedí na svojom bicyklíku :slight_smile:
10. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa mi vidí, že si dnes slniečko vzalo dovolenku :confused:
10. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu, tak dnes už gazduješ bez manželíka? :wink: :wink: :wink:
10. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a náš tato je už v robotke, poviem vám, že mi aj chýba :pensive:
aj prácičky domáce mi nejako pripadajú náročnejšie, keď tu bol, tak postrážil malého
a ja som si mohla v kľude porobkať... aaach jaaaj, no musíme nejako nabehnúť na starý režim...
10. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anjelik tak, bez tatka :pensive:
10. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak už sme doma, došli sme v noci, čo nové?
10. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi, vitaj doma :wink: ako bolo?
10. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dadus,ahoj domus. Vitajte doma dominka. Tu ani nic,alebo sak ocitaj :grinning: Ty nam povedz ,ako bolo a fotkecky?
10. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok