• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
dobre ranko zienky :slight_smile:
9. júl 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bree ranko!!!

Tak ja dnes o 8,00 mam skolenie,ale dufam,ze nie na dlho.... :unamused:
zuzu...a moje pradielko este od pondelka stale nie je ozehlene,takze si hlavu nelam.....ja som leniva ako vos... :angry:

A co ostatne???
9. júl 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj klauduska a ja ze ešte všetky buváte :slight_smile:
ja sa chystam vyvesat pradlo a poobliekat sa aj z viki ideme do vrabel :slight_smile: ale som daka leniva dneska.
9. júl 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi a to si stihla uz aj oprat??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Aka si ty rychla.....

No,ja by som este buvala,ale praca vola.... :unamused:
A co idete do Vrabel,ci len tak,k mame?
9. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som od siestej hore. :slight_smile: sa mi dako nedalo spat som uz aj polievocku navarila aby som mala ked dojdem z vrable. hej idem len k mame mi rano volala ze jej neni dobre aby som prisla
9. júl 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :wink:

zabi, ze leniva :confused: :confused: :confused: :confused: a polievka uvarena, saty poprate a to vsetko uz pred 8.00 - no to by som aj ja chcela byt taka leniva :slight_smile:

ja som vcera nezehlila, a dnes rano som si musela privstat a ozehlit mm koselu :sweat_smile: , aaale sak sama som si na vine
9. júl 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
To aj u nás to takto vyzerá - vždy si dám záväzok, že všetko požehlím a potom ráno vstávam, lebo MM ma súri, že toto mi ožehli :grinning:
9. júl 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko maminky a tehuľky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

dnes sa slniečko na nás pekne usmieva :sunglasses: včera jak sa ochladilo, mi ten hic už normálne chýbal :sweat_smile:
s drobcom sme obehli tržnicu, nabrať zeleninku :slight_smile: a schmatla som aj šťavnatý melónik :slight_smile: tak budú hody :grinning:
no a samozrejme ma čakajú takmer všetky domáce prácičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže hor sa pracovať...
9. júl 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som včera ešte o trištvrte na deväť večer utekala do Tesca melón kupovať :grinning: Som si pripadala ako tehu s takou chuťou na melón. :grinning:
9. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko!! :wink:
Tak oscar opat svieti. Vy ste teda riadne ranostajky! My sme vstavali len pred chvilou. :astonished:
9. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM uz vonku maka a ja popijam svoju rannu kavicku. :sunglasses:
zabga, podla Tvojho ranneho vstavania nie si ziadny lenivec. Mna by dobrovolne o 6 nikto z postele nedostal.
Dadu detto. Nasi chlapci uz presli na prazdninovy rezim a vstavaju okolo 8. To je parada.
9. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kde ste? Tusim sem chodim, ked tu nikto nie je. No nic, kavicka vypita, tak idem pomoct MM. Zatial sa majte, este sem nakuknem. :wink:
9. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imiiiiis, tak dnes ho 19.00 v MC ak mas este chut, zaciname vylepsovat figuru do plafiek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Cakam ta!!!!
9. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka, sak cez dovolenku treba dllllho-predlllho spat, sak skoreho vstavania si este uzijete, a nech vam ide dnes roboticka ako po masle :wink:
9. júl 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,dadi...ze melonik..hm,mala by som si aj ja kupit namiesto rozkov vecer tlacit...... :unamused:

Ja som bola zo skolenia odvolana,isla som do terenu a vonku je dnes fajnovucko,slniecko svieti,ale nie je taky hic,dusno,vanok veje do vlaskov...paradicka... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: A po ceste som neobisla pekaren... :confused:

zuzu... a co sa to dnes cvici?My dnes mame tehu cvicenie o 19,00.... :dizzy_face:
9. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnamm melonik, to aj ja mozem kedykolvek a v akomkolvek mnozstve :wink:

klaudi, tehulky sa presuvaju na zajtra, bo vasa pani porodna asistentka je po nocnej....asi vam bude posielat
sms-ky alebo volat :wink: :slight_smile:
9. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co vcera u kadernicky? Aj si farbila, ci len strihala?
9. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha,este ze Ta mam.... :sweat_smile: :wink: :grinning: Dobre vediet.... :wink:

u kadernicky pohoda,a aj ma prisrihla a farbila mi vlasky..... :wink:
9. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak dnes sa uz cvici? Super.Ale kolko sa nas tam zmesti 3-4 kusy? Nevadi,ved ja sa tam niekde strcim. a kolko peniazov si mam priniest?Chlapi idu vzdy z posliky alebo z futbalu k Hudeckovi,tak ze ake vreckove mam pytat :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som dnes varila dva obedy,nech mam zajtra pokoj.Tak teraz mam doma polievocku,zemlovku a hrachovu kasu s udeninkou s haluskami. A zajtra mam veget pri zehliacej doske :grinning:
Ozik,od pondelku ideme na tyzden k nasim,cili internet neznamy pojem,tak sa rychle dohodnime,kedy dame stretko a ja by som dobehla aj z hnileho kuta. :wink:
9. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis...takze Mana???Behni k Sojkovym,oni net maju.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

S tym obedom si dobre vymyslela.... :wink:U nas bola vcera pizza na veceru... :pensive:

A ja sa prihovaram za dni ako pondelok,utorok a streda,vo stvrtok a v piatok uz nieco mam.... :unamused: Tak ak by Vam vyhovovalo a dalo by sa ... :frowning2:
9. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi,ku ktorym sojkovym? Ja by som aj behla :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolegynka Sojkova,je z Mani...Su sami dvaja,dceru maju v USA a druhu v BA....Poznas???
9. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:
9. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? :wink:
9. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ahojte.
Teraz som si sadla boli sme vonku aj ked slniecko svieti nie je az take teplo,
9. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nebudem moct prist asi v stredu na stretko.
9. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzu84 :wink:

Vonku je fajn. My sme boli doobedu v MC a poobde pojdeme vonku az do večera.
9. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi pojdeme poobede asi k babke teda ak nas pridu zobrat lebo na autobusy sa mi moc nechce :slight_smile:
9. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mate babku?
ahojte dzifcence :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok