• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
:slight_smile: ahoj anjelik! co porabas??? mne viki zasa nechce spinkat. a emuska???
13. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga..ved to ano,ale normalne som niekedy ako vygumovana.....manzel len zira,ze absolutne netusim o com toci....a to sme sa o tej veci napr. len pred chvilou bavili.... :confounded: Len sa obavam,ze obidvaja takyto vo vztahu neviem ako budu fungovat,lebo moj manzel straaaasne zabuda..... :frowning2:

Idem ja kolaudovat....cafte.... :wink:
13. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau klaudi...

magdi, emmka tiež nechce buvať... ležká v postieľke a "klebetí"
13. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rozmyslam ze trochu pojdeme na prechadzku. uz nam je dlho doma :slight_smile:
13. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola doobeda s malou len v obchode, teraz čakáme návštevu...
13. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja premyslam ze pojdeme do obchodu dake maskrtky pokupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cice mice parádnice sem sa... káva volááá :grinning: :sunglasses:
13. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabinka, fion dííík :wink:
13. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ištenééém... som kapput... dovarené, dopečené, upratané, vyrevané, uspaté... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sú mňamkovééé :wink:
13. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadu vyzera to fantasticky, len chutky si mi narobila. mnnnnaaaaaaanm :slight_smile:
13. aug 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby- zuzi,domi.My sme sa vcera stretli? A co som bola natahana? Ci niekde na inej strane som bola ako vy? :confused: :sweat_smile:
13. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano svetla mojich oci..................
Keby som nemala drobca,spim do vecera a potom zas do rana. Leto sa s nami luci ci co? :pensive: :pensive: :pensive: Ani zit sa mi nechce,ked je taketo pocasie,co ma k zemi tlaci. A to dnes musim pobehat socialne,postu,opravu odevov,drogeriu,potraviny,varit a poobede si pride dat kamos pichnut infuziu,tak by som tiez nemala spat :grinning:
No,ale idem hodit kafco a prebrat sa k zivotu,ved tu mam troch klientov,co potrebuju top fit mamu :wink:
Krasny den vsetkym!
14. aug 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breee ranko zienky!!!!

Vybuvane???Ja som sla dost neskoro spat a znovu to ranne vstavanie,...to je hroza.... :frowning2:

imis...tak dnes zavitas aj k nam na urad na 3.posch.??? :sweat_smile: Mas toho dost v plane... :confused: A co dnes varime???
14. aug 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru klaudus zavitam,lebo som uplny dilino.Mne sa zda,ze som si to uz vybavovala v marci,ale uz som na pochybach,tak sa idem radsej spytat. Ak to mam,fajn,ak nie,zase tie behacky :angry: :angry: :angry: :angry: cloveka aj chut na dieta prejde kvoli tymto nechutnostiam.Keby sa to vybavovalo pre otehotnenim,asi som bezdetna.
A varenie-fiiha,to je este len tema na rozmyslanie,ale ako poznam synatorov,zadru mi palacinky a mam vybavene :grinning:
Ty uz pracujes klaudi?
14. aug 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko žienky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

imis detto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ´je tlaková níž a nič už nie je jasné, tlakomer hlási pád... je tlaková níž
z postele nepohnem sa, nechaaaaaj ma tak...´ asi tak...
14. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,ja teraz tiez ked zistujem kolko veci treba.... :unamused: :unamused: :unamused: Ale ved ten drobcek nam prekryje vsetko zle.... :dizzy_face:

Ja zarezavam kazdy den uz od 7,30...no niekedy sa mi "podari" o par minut prist neskor...Vies ako to byva,mam to cez cestu a stale si vravim,ze ved za minutku som tam a este toto,toto...a potom utekam ako splasena...akorat,ze tie schody.....uz na prvom potom funim ako slon a to este ani take velke brusko nemam..... :sweat_smile:
A dnes mame kratky den,tak len do 14,30....jupiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
snáď tetka kávička helfne a k životu ma trochen preberie...
14. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafko dadi...ja ked si dam kavu,tak ma skor spat berie.... :sweat_smile:
14. aug 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby!

vidim, ze u vas je to podobne ako u mna. Dnes sme vstavali uz o 5:45, zbalila som celu bandu a podho opat k starkej. Ale poobede tam ideme aj my vybavit si vsetky gratulacie, nech to mame z krku. A do stredy mam opat fajront.
14. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem asi aj ja hodit kafco, ale ani to sa mi nechce. Pomooooc!
14. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi...vidim,ze dnes bude teda riadne pracovne tempo..... :grinning: :grinning: :grinning: Keby sa mi tak chcelo,ako sa mi nechce..... :frowning2:
14. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda bude :grinning: :grinning: :grinning:
Aj tak mame zastavenu vyzvu, odvolanych vsetkych nadriadenych, tak co
14. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne???U Vas sa ti nadriadeni menia ako spinave ponozky...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Uz nevymyslaju s presunom do Trnavy???

U nas zasa "mlada" vymysla" a dodrzat to,co prednostovi slubila,ked nastupovala.... :unamused:
14. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,na urade som uz bola,vybehla som len tak bez deti. Mila teta-ozaj bola mila mi dala tlacivko a od tej chvile uz len hladam,kde je grcajuci smajlo :confounded: Neskutocne prehladne tlacivo,ktore musim vyplnit a este lepsie-trepat sa s tromi detmi do NR v tomto krasnom pocasi a tam si vystat rad kvoli dvom peciatkam,ze mozem poberat zobracenky. No coment. Radsej ako urady by som este brala porod,alebo zubara,alebo nieco,ale toto ja fakt nemusim. A to som si myslela,ze z nicoho nemam fobiu :grinning:
14. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zubrienky :sunglasses:
14. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikinka mi ešte spinka a dnes by som chcela ist s nou do tej skolky neviete nahodou ktora je teraz otvorena? :slight_smile:
14. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zabga!
A viki chces dat do skolky teraz od septembra? Lebo to uz je na 99% jedno,ktopra je otvorena.Od septembra ti ju nevezmu urcite. Najskor v januari.
14. aug 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidim zatial mozno bude z mamou :wink:
14. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok