Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

klauduska
19. aug 2009

babulky a co to stretko???Ake hlasia na buduci tyzden pocasicko???Nedame dakedy???

imis
19. aug 2009

Ahoj Vrable! Podavam "ranne" hlasenie.Sme zivi a zdravi,ale doteraz som zehlila. Tri kopy pradla a este tri na mna zmurkaju a este mam na balkone mokre pradlo,takze cas radosti veselosti. Ale dnes na to uz vykaslem. Vcera nam macik navaril madarsky gulas s knedlou,tak varenie mi odpada a mohla by som sa teraz hodit aj do vane,ale.......................KEDY UZ BUDE TA TEPLA VOOOOOOOOOOOOOOODAAAAAAAAAAAAAA??????? 😢 😢 😢 😢 Len si vseljako zohrievame,platame.Ani si neuvedomujeme pocas roka,ake je to super mat vzdy teplu vodu.Teda skoro vzdy.Ked som isla rodit a chcela som sa o tretej rano osprsit,tiez som sa super otuzovala 😀 😀 😀 😀
No ale podme dalej.Dnes chceme vybehnut na manicku,vyuzit este bazen,pokym moji drahi pribuzni nie su doma. 😀
Zuzu 80 este los dovolenkos? A kde je Lucka nasa s Luckou? Nemate nas rady Lucky nase? Stretko dajte baby,kedy chcete,ja nic neslubujem.Viete,ze mi vyzdy 5 min. pred stretkom nieco do toho prislo.Tak ja nic nebudem slubovat,len pridem a hotovka,dobre?

imis
19. aug 2009

A uz ho valli..............................rozhlas nas kazdodenny 😠 Tolko veci sa kazi a henta haraburda sa nevie a nevie pokazit!

dominka11
19. aug 2009

ahoj imis, no tak to dúfame, že sa konečne prídeš ukázat na stretko.
klaudi, ved dajme, ma byt pekne ešte. Tak babeny kedy? mne to je v podstate jedno, zatial nič nemam.

idem sa ja zasa s papiermi pohrat zakial krpec spí, ale sem tam nakuknem 😉

klauduska
19. aug 2009

imis....vidim,ze Vam pracka asi na sekundu nepostoji,stale mas pradlo na balkoniku.... 😉

s tou vodou,som uz myslela,ze vcera vecer bude na isto,aj na Lukach po 1 a pol dni pustili.... 😠 😠 😠 a tu stale nic.....A to o 3 rano nejde tepla voda???vtedy som sa este nesprsila.... 😕

inak lucku s luckou som prave stretla dole na urade..... 😉 a zabudla som jej akosi pohrozit,ze nam kona zanedbava..... 😕

ja som mala po vyse 5 mesiacoch rybu na obed... 😅 Doteraz mi akosi smrdela,tak som to riskla a veru,asi dobreeee..... 😅

domi...tak dajme nejake tipy....ja mam v utorok poradnu a ostanem domka cely den,a potom uz len cvicenie,ale to este neviem kedy bude....inak mam free 😉

dominka11
19. aug 2009

tak čo pondelok?

klauduska
19. aug 2009

ja som za pondelok alebo utorok... 😉
nech sa vyjadria este dalsie babulky...

imis
19. aug 2009

Ja som za pondelok,utorok,stredu,stvrtok,alebo piatok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iwan78
19. aug 2009

ahojte,podavam hlasenie o mojej milovanej manzelke Fione, ze sa ma velmi fajn a brusko rastie a Jurko kope cely den.

imis
19. aug 2009

ahoj iwan. Nieco mi uslo? Fion nemoze ist na net? Je v nemocke,alebo co? 😲 😲 😲

fiona8
19. aug 2009

ahoj imis
ale nie, len tomu mojmu lezie na nervy,ze som furt tu....a tak sa sem prihlasil aj on 😖 mam sa fajn 🙂

klauduska
19. aug 2009

fionka...tak mu odkaz,ze furt si tu neni teda.....mohla by si aj castejsie... 😀 😀 😀 To tu mame ine zavislacky!!! 😀 😀 😀 Prve co pridem do prace je,ze zapinam kona!!! 😎

zajtra prides na cvicenie?

zuzu84
19. aug 2009

ahojte.
fiona8 tak teraz mozete obidvaja komunikovat 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
19. aug 2009

čafteee 😎 😎 😎

tu to žije 😀 😀 😀

klauduska
19. aug 2009

zuzu,dadi...ajojte!!!

co porabate?co hovorite na stretko???

dadadulka
autor
19. aug 2009

ja súhlasím a tiež môžem hocikedy 😉 pondelok - piatok

dadadulka
autor
19. aug 2009

fion pozdravujeme mužíka tvojho nápaditého 😀 😀 😀

dadadulka
autor
19. aug 2009

imis teplá voda už tečie...!!!!!!!!! HURÁ do vaneee... 😀

imis
19. aug 2009

Zitava naklusat do kupelne-VOOODAAAAAAAA TECIE-tepla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
19. aug 2009

retaux alias Lucku som stretla v meste, majú sa fajn, prázdninujú aj so segrou, ozve sa 😉

imis
19. aug 2009

No dada,sak my sme uz jedno telo,jedna dusa 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Kokso,preburam aj tu priecku medzi nasimi bytmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
19. aug 2009

imis ja som už aj hlavu spláchla, bo som mala vlasy jak keby ich tri kravy žuvali 😀
som sa už bála, že pôjdem von s igelitkou na hlave 😀 😀 😕

dadadulka
autor
19. aug 2009

😀 😀 imis pristavíme...? 😀 😀 😀 aj do telky by nás dali, nadštandardné susedské spolubývanie 😀 😀 😀

klauduska
19. aug 2009

baby,susedske vztahy na nezaplatenie,len si potom spalne dajte kazda na opacny koniec..... 😀 😀 😀

tak supis,ze uz bude vodicka...dadi,ja som sa s vlaskami postila a umyla este v nedelu,aby vydrzali.... 😉

dadadulka
autor
19. aug 2009

klaudi veď aj ja som chcela, ale nejako som na to pozabudla, tak mi treba... 😔
ale už je dobre 🙂

dadadulka
autor
19. aug 2009

😀 😀 😀 no s tými spálňami by bola sranda 😀 😀 😀 neviem, neviem či by sme sa
s vladkom v noci vyspinkali, keď imis je taká akčná 😀 😀 😀

dadadulka
autor
19. aug 2009

ozaj a zuzu si ešte členky močí na dovči...? 😎 eeej, ale je jej hej 😎 😎 😎

dadadulka
autor
19. aug 2009

kávičkárky, kde ste zasa... kafendo rozvoniava, šupito sem...

anjelikbambulka
19. aug 2009

ahojte babule, ja som bola včera celý deň v nitre u švagrovcov aj s malou... no a v noci sme boli samé, lebo ocinko bol v službe 😒 ale všetko ok, emmuška spinkala od pol deviatej až do pol siedmej 🙂 🙂 🙂 😉

včera ma nasr... môj doktor, bola som tam na kontrole po pôrode, ani ma nevyšetril vraj už nemá zmluvu s mojou poisťovňou 😠 takže sa mám prehlásiť do inej alebo si vziať kartu... tak som si ju vzala, dám sa tu do vrábel... poraďte, ktorý doktor je lepší?

zuzu84
19. aug 2009

chvilu som tu neni a tu to normalne zije.Vonku je fajn teplucko.Mala spinka tak mam chvilu volno.Potom musim ist este do banky ale tak sa mi nechce.A ked si predstavim tu kopu zehlenia co tu na mna kuka tak to uz duplom sa mi nic nechce.A to nehovorim ze musim este okna umyt.Konecne barak dnes dorobia nahadzuju fasadu takze uz bude veget.No az na ten bordel co je vonku a musime sa zucastnit upratovania kedze tu byvame.Ach jaj stale nejaka robota.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre