• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

9. decembra 2017 
fiha baby, vy ste sa ale rozbehli :slight_smile: idem všetko prečítat. my sme sa vratili z mesta, urobila som si cestoviny, kubko sa tiež napapal a dúfam, že si chvílku pospí.
19. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabinka, vám prajem stastnu cestu a same len príjemné zažitky :wink:
19. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika, dakujeme. :slight_smile: :wink:
19. aug 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ste este tam? Ja musim odbiehat, lebo mam este pracovne povinnosti :unamused: , ale priebezne sledujem, ze co sa tu nove popise. :dizzy_face:
19. aug 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže baby, ja som zistila, že v pondelok a asi ani v utorok nemožem ist na stretko. MM má ist na východ, tak ja budem v TN u našich.
19. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekné slnečné ránko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

práve sme dopapali raňajky a Matúško už fičí na auto moto revue :grinning: :sunglasses: brrrrrm brrrrrm brrrrrrrrrrrrrr...
a dnes nás čaká poradňa aj s očkovaním, už teraz sa bojím, snáď to prebehne hladko, moje malé...
20. aug 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranecko sa praje!!!

Tak ja momentalne ranajojkujem,pijem mliecko a este sa len zobudzam.... :rolling_eyes: V noci som bola min. 5 hore,cikat samozrejme...no hroza... :unamused:

Dnes ma byt opat horuco a ja o 9,00 vyrazam do terenu... :unamused:
20. aug 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ranecko! Dadul,drzte sa dnes na ockovani.Nic prijemne v tychto teplach. Klaudi ty ber "na cesty" slnecnik.A kam ides do terenu? Pocuj,ty by si mohla chodit do prace aj v bikinach v lete,nie? :grinning: :grinning:
Idem ja po troske tazky obed varit-spagety s hotovou omackou :grinning: Dnes maju v lidli talianske mnamky a z toho ja mozem na kila a potom este viac.Tak som si kupila sugo omacku a asi dnes budeme obedovat o 10:OO,lebo do obeda nevydrzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fešandy :slight_smile:
prave som prisla z kontroly, uz som na MD!!!!!!! :wink: :wink: ivko este spi tak tu mozem konikovat :grinning:
20. aug 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi
pojdem dnes cvicit...a ty??
20. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, prajem vám krásne ránečko...

dadu, tak dnes idete očkovať? nás to čaká v pondelok, do obidvoch nožičiek :frowning2: už teraz mám z toho strach... nahovorila som aj mm, nech ide s nami, lebo asi sa rozplačem s emmkou aj ja :frowning2:
20. aug 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi, a kedy odchádzate do TN?
20. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelik neboj sa, bude to rychlo, malicka mozno len zamrnka..... :wink:
20. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fionka....idem aj ja,aj ta dalsia bab-Sona... :wink: Uz sa tesim,kedze minuly tyzden nebolo...A Teba vypisal az teraz na MD?Nemaju ist zienky na rizikovom uz v 32tt?

dominka....tak tu nebudes....? :frowning2: Isla som okolo Vasho "noveho" domceku....tam sa riadne makaaaaaa... :confused:

anjelik....proti comu bude mala ockovana a do oboch noziciek???
20. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi....
neviem vypisali ma teraz, minule povedali,ze to este netreba :confused:
20. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,tak fakt neviem.... :unamused:

inak,tvoj muzik normalne aj temu zalozil..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem....je s nim sranda :grinning:
20. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky!

tak uz mam navarene a teraz upratujem cakam pooobede navštevu.

anjelik moja mala ked ju ockovali mala celu noc vysoke teploty a strasne plakala ale dufam že emmka to bude lepsie znašať :slight_smile:

ahoj fionka :slight_smile:
20. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Magdi :slight_smile: co si varila?
a včetko naj Ti prajem :wink: :wink: :wink:
20. aug 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, akurat sme prišli od doktorky, bola som dat malemu pozriet tie uška, ma ich v poriadku, asi si ich chyta len tak od toho, že ma sople a je nervozny :confused: tak nám dala kvapky a asi 10m od domu mi zaspal, tak som ho vonku nechala, ved zachvilku je hore :angry:

fion - tak vitaj medzi nami "dovolenkujucimi" :grinning: :grinning:

klaudi - bola si kolaudovat? no, malo by sa tam makat, za 2 týždne sa mame stahovat...
20. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi..ale nie,bola som prebrat nahradnu vysadbu,stromceky.... :wink: a zobrala som to cez novu vystavbu a Hlinikovu....

magdi...nieco nam uslo?Mas narodeninky?
20. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tu serkám ešte s papiermi, ale ešte nejaka hodka a mam to z krku. baby, tak kedy bude to stretko?
20. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi...ved ty stale nejak papierujes,to je toho az tolko?Ale aspon nemusite nikoho za to platit.... :unamused:

ty uz naisto ides do toho TN?Tak mozeme dat aj v stredu alebo vo stvrtok...to je jedno...
20. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,uz sa priznam,lebo klaudi ma vymakla.Umyvala som okna.Nechcela som prezradit,aby ste nemali cistejsie ako ja :grinning: :grinning: :grinning: ,lebo dnes je nov a dnes sa najlepsie a najlahsie odstranuje spina zo vsetkeho. Tak uz to viete :pensive:
Stretko kedy? Streda 16:00?
20. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fionka dakujem ti! :slight_smile:
varila som granadir :slight_smile:

klaudi no mam uz som stará :grinning:
20. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no magdi,ty si veru na vek nestazuj.....!!!Ale tak teda vsetko naj!!!! :wink: granadir budem robit aj ja,v sobotu a v nedelu budu rezniky..... :dizzy_face:

imis...veru,vymakla...dobre si ich umyla???V takom svungu si bola,ze si ma ani nepocula,az na 3 krat....Tak,ze by si prisla aj k nam???Ja postrazim Tobinka.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Inak ma imis napadlo,ze ak budes mat este take veci,ked bude Tobinko postupne vyrastat,a budu sa nam na to obdobie hodit,tak kludne odloz a ponukni.... :wink:
20. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis, ja som práve doumyvala mikrovlnku a žeby mi ten nov nejako pomohol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no to by bolo super, keby je to v stredu alebo štvrtok to stretko :slight_smile:
klaudi, no ved práve, nemusíme nikomu platit a ked už sme dali prachy do kurzu a programu, tak by to bola škoda. ale tak nejak tie 2dni v mesiaci prežijem :wink:

a klaudi, aj ja ti môžem ponuknut vecičky, mám už kopcom plnú igelitku kenvelo malých vecí :wink:
20. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čafteee :sunglasses:
už sme domka, môj malý hrdina sa držal statočne, viac som bola asi ja poserkaná :sweat_smile:
a bola to naša posledná poradňa, už sme Veľkáči :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
teraz buvinká poklad môj :dizzy_face:
20. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som rýchlo hodila krídelká do rúry, mňam :sunglasses:
20. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
imis, hanbi sa...! to sa teraz okná umývajú...??? a nevyhováraj sa na nejaký nov, nenov... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok