• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
Zabinka,pridat k pretekom,alebo v tej krcme u mary na mani? :grinning:
4. sep 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis to nema chybu!!!!! Co uz lusia nevymyslia? :astonished: Ale celkom ma to vzalo.
4. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak zabi? Inak,ja som za vsetkymi desiatimi.Ved to je radostny den,plny stastia a da sa to vajadrit aj takto.A podla mna,kludne aj v kostole. Ved radost na krestanskych stretkach sa vyjadruje spevom,potleskom,tancom,tak preco nie? Len ako to psravit-vziat si este raz toho isteho chlapa? :grinning:
Zabi,co len ty si tu?
4. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera, ze hej. Pod vsetkymi sa zlahla zem. A som tiez za, preco by vsetko muselo prebiehat vzdy s tym istym scenarom? Ved kazdy sme iny a kazdy moze prejavit svoje pocity ako chce. Ale myslim, ze nase okolie by toto este nezozralo. :confused:
4. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave preto zabi,ja by som to rozbalila rovno tu vo Vrabloch. RZP stanica je blizko kostola :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Veru by asi bola potrebna. Ale ked to rozbalis, daj vediet, urcite sa pridem pozriet. :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som rozmyslala, my sme sa brali dvakrat. Aj na urade, aj v kostole. Tak by to mozno slo. :wink: Alebo ako povedal moj manzel, prejdime na inu vieru a mozme sa zobrat znova :grinning: :grinning:
4. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plati zabi,len dufam,ze to uz nebude treba. Skusim na to nahovorit segru :wink:
Kde ja koncim,vy len zacinate babule.Pokracujte v pisani.Ja sa pre tento vikend odpajam. Pracujuce zienky,vy si dobre zresetujte hlavky cez vikend,dovolenkarky materske,oddychnite si a vsetky sa zamyslime nad navstevnostou kona. "Vidime" sa v pondelok!
Ahojte!!!!
4. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby!!! AKO SA MAVATE???
4. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes stražim švagrinej malu teraz spinka tak som na chvilu nakukla som umyla dlažku tak čakám kedy uschce aby som im mohla puding spravit :slight_smile:
4. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Imis: tak treba na výročie zopakovať znova svadbu a ja sa prídem pozrieť s radosťou :wink: Je to super. Na toto určite nezabudnú ani manželia ani hostia :grinning:
A s tou časovkou je to tak, že síce sa začína o 13.00, ale končí sa preto o 15.00, že ich púšťajú po jednom v určitých intervaloch, takže ten posledný môže prísť až o 15tej do Vrábel.
4. sep 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tento týžden som vás dost zanedbavala, ale aspon sme dali do pucu celý dom a teraz čakame ešte na nejake dokončovačky a môžme sa stahovat. Vidím, že sa konečne ukázala aj svoradka a zachvilku príde opat za nami :slight_smile:
a vítam aj novú členku krissy medzi nami :wink:
mne akurat maly zaspal, tak idem trochu upratat a popri tom aj po nete pokukat, čo je nove a poobede ideme do NR na nákupy. Dufam, že zoženiem nejake normalne nohavice, lebo už nemam pomaly čo nosit :angry:
tak babulky pekne víkendujte a oddychujte :wink:
5. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky!!!

Tak ako vikendujete???

Alicka....vsetko najsamlepsie k dnesnym meninkam vela zdravicka,staticka,lasocky,spokojnosti......a lahky porod a zdraveho,krasneho chlapceka!!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
peknú nedeľu žienky :slight_smile:

Alicke fšiiicko NAJ k meninkám, hlavne veľa zdravíčka a radosti s malinkým :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den :slight_smile:

vsetkym zelam krasnu nedelu a dobru chut k nedelnemu obedu :slight_smile:

Alicka vsetko dobre k meninam, vela zdravicka, stasticka, pohodicky a vela radosti s tvojou rodinkou :wink:
6. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu nedelu prajem!

ako vikendujete? My tak pracovne, ale nezabudame ani na oddych. Tak aj vy pekne oddychujte a cerpajte sily do noveho tyzdna.

Alicka, Tebe prajeme vsetko len to naj, vela zdravicka, lasky a hlavne bezproblemovy porod synceka, nech vam prinasa len same radosti. :slight_smile: :wink:
6. sep 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženské meno Alica má nejasný pôvod. Je pravdepodobne odvodené zo staronemeckého mena Adelheid, čo v preklade znamená "vznešená bytosť".

Tak ti nasa vznesena Alicka zelam vsetko len to najlepsie a veeeeeeeeela radosti v zivote :wink:
6. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky! :slight_smile:

Tak aj ja sa pripajam Alica k dnesnym tvojim meninam vela zravicka a stasticka a hlavne super porod a nech to mas rychlo za sebou. :slight_smile:

Imis... neviem ci sa zajtra dostanem k pc a tak pisem dnes.Zajtra ma meniny Marianna, a ak sa nemylim ty si tusim Marianna, /a ak nie si tak trapas :unamused: / Aj tebe prajem vela stastia,zdravia,lasky a hlavne nech ta tí tvoji chalani pocuvaju a robia ti len samu radost :slight_smile:

Majte sa krasne vsetky zienky! :slight_smile:
6. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:

Majka Maja Majula :slight_smile: k meninkám ti prajem veeeeeľa zdravíčka, šťastíčka a pohodičky
a nech ťa tí tvoji chlopi doma pekne poslúchajú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a hop na nôžky a trsáááááááááááááááááááme :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=tvn4CguEbfs
7. sep 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko kocky!!!

Ako po vikende?Oddychnute a plne energie?

imis...vsetulinko len to najlepsie mnoho zdravicka,stasticka,lasocky a radosti,nech Ti chlapi robia samu radost!!!! :wink:
7. sep 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
K včerajším meninám ti prajem Alicka všetko naj a ľahký pôrod.

K dnešným meninám rovnako aj Majke všetko naj, nech máš vždy dôvod na úsmev.

Ja idem dnes k zubárovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadu: dobrú piesenku si vybrala takto hneď zrána :dizzy_face:
7. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda ale ten spevák ako nejaký neandertálec vyzerá :grinning:
7. sep 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranecko :wink:

Imis, zelam vsetko dobre k dnesnemu sviatku :wink: Nech si zdrava, stastna a spokojna a taka super mama, a baba ako doteraz :slight_smile:

Piesenka dobra!!!skoro som si aj hopsla a zaspievala :wink:
7. sep 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja padám už. Tak sa tu majte a píšte, píšte, píšte.
7. sep 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dievky za vinse,aj tebe dada za brutalne dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Padam,pride kamoska s malou Lujzou................ a tak :wink:
7. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak marianke našej prajem vela zdravíčka a stastia k meninám a nech ta chalani všetci poslúchaju :wink:

a takisto aj alicke všetko naj k meninám, hlavne nech ste zdraví a ostatné už príde :slight_smile:
7. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zuzu, bude bývat to cvičenie na loptách v MC?
7. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domi myslis s detickami? Ak sa nazbieraju nejake mamicky, tak som ochotna cvicit, alebo niekoho zaskolit :wink:

ozik a dnes o 20.00 v hale T18 cvicim, tak kto sa chce zapotit, tak ste srdecne vitane :wink:
7. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa pridala na to cvičenie s detmi :wink: baby, ktorá ešte?
7. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa pridavam! Aj na cvicenie s Tobinom,aj na cvicenie v T18 :wink:
7. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok