Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
9. júl 2009

zuzu.....a už v telocvicni necvicis?

zuzu80
9. júl 2009

klaudi, nejaky aerobik a posilnovacky....asi nie vhodne pre tehulky...ale sak ty si zacvicis na vasom bruskatom cviceni....a ako sa ti paci cvicenie? 🙂 .....ja ked som chodila, ja som bola nadsena, my sme to mavali kazde 2 tyzdene a to sa mi vzdy zdalo neeeekonecne daleko 😉

svori, v telocvicni su prazdniny 😀 😀 😀 😀

svoradinka
9. júl 2009

aha....takže toto cvicenie v MC bude len pocas prázdnin?

pa Luci 🙂

svoradinka
9. júl 2009

aj ja sa s vami lucim....majte sa krásne a pekný dnik vam všetkým paaaa 🙂

zabinka
9. júl 2009

ale, ale, co to citam, vraj sa ideme rozrast. Luci, tak drzim palce, nech vam to vyjde co najrychlejsie. 😉
Baby, idete teda dnes cvicit? Ja sa tento tyzden nacvicim okolo domu a v zahrade dost. A o 5 ideme na volejbal. Uz sa tesim.
Mne prave Martinko konecne vstal, tak mu idem dat olovrant. Spal uz od 13, tak najvyssi cas, ze vstal. Dnes sme mali doobeda doma skolku - obidvaja si doniesli kamaratov, tak sme mali plny dom deti. Celkom sa mi to pacilo.
Aj ja vam vsetkym prajem krasny zvysok dna. Pa, pa 😉

imis
9. júl 2009

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Pozrite sa kolko je hodin! A cvicit dnes nejdem.Vadime sa ako psi

imis
9. júl 2009

Osatatne vam napisem zajtra 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zabga88
10. júl 2009

dobre ranko zienky 🙂

zabinka tak ste mali veselo 🙂

imis a čože?

imis
10. júl 2009

ranecko! Som myslela,ze do rana vychladnem,ale nie je to take,ako by som chcela.Vcera som nebola cvicit,lebo nam prisli predat norbuk a marcel chaosil,ze ci ma byt on doma sam s tromi detmi,ked pridu a ci neriesime vsetko spolu a ci musim ist prave dnes a...furt volaco.Tak ma vytocil.Aj ti somari museli prist z celeho dna akurat o stvrt na osem.A to som na to cvicenie cakala ako kura......
Luci-supissssssssss,tak sa pekne snazkajte,len sa na to moc nesustredte,lebo potom a nedari
Klaudi-tak ti sojkovi mi vobec nic nehovoria.Urcite su z velkej mani?

zuzu80
10. júl 2009

bre ranko 😉

imis, vsak este si zacvicis, neboj....v utorok mas nahradny termin 😉 No s chlapmi je to tak, to aj moj cely tyzden o mna nezakopne 😀 😀 😀 😀 a akonahle chcem ist cvicit, tak sa spusta citove vydieranie: typu, dnes by som chcel byt strasne s tebou a pod. Boli sme 4 kusy + Eliska, myslim, ze ta bola najviac spotena, bo tam maju trampolinu, tak hopsala o dusu 😉

imis
10. júl 2009

juuuuuuuuj zuzi,tak ste sa mali urcite fajne. No aj marcel vcera zadrel,ze uz 6 rokov riesime vsetko spolocne a ako mu chybam,ked nepocuje moj nazor.Nech ma nesere,mna to ani nenapadne,ked ide tri krat do tyzdna na futbal,aby som mu taketo rozpravala. Asi mal pri mne moc slobody 😀 😀 😀

zuzu80
10. júl 2009

imis, ale si ma upokojila, a ja ze to iba moj je taky sebec 😀 😀 . Veru vela slobody maju!!! Ale ty si este prikladna dobra zena, ze si zostala pri nom doma 😉 . To ja iba poviem nech mu tuzby a laska ku mne pretrvaju a o hodinku som naspat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

retaux
10. júl 2009

Ahojte!
Tak cvičenie dopadlo dobre? Pár kilečiek je zhodených? Lucka tiež miluje skákanie na trampolíne 🙂

Imis: nabudúce mu to vráť 😉 😀

dadadulka
autor
10. júl 2009

nazdárek ženušky 🙂

teda, teda dnes je vonku mrcha počko 🙄 aspoň by smokliť nemuselo, aby sa dalo trochu vybehnúť...
malý hajá, tak rýchlo upracem, dám prať, utriem prach a pripravím obedík 😉

imis no vidíš, typickí chlapi 😠 😒 hlavne, že oni majú pohodlíčko, papaníčko a kultúrne vyžitie 😖
life jak v bavlnce... 😅 a toť my ženy 😔 musíme držať a vydržať, trpieť a vytrpieť... no máme to ťažké 😕 😔

zabinka
10. júl 2009

caute baby! 🙂
no imis, tomu sa hovori zakon schvalnosti. Ale potesim Ta, podobne vylevy mame aj my za sebou. Bolo to horsie, ked boli chlapci malicki, ale uz to preslo a vieme sa dohodnut. Jediny problem je v tom, ze ja som leniva 😀 😝 Ked mam vytiahnut paty z domu, tak si najdem tisic vyhovoriek.
Nam veru vcera pocasie tiez prekazilo volejbal, ale aspon chvilku sme si stihli zapinkat. A skoncili sme na zmrzke.

dadadulka
autor
10. júl 2009

Lucka jupííííí, naša snažilka 🙂 tak ti želám veľa šťastíčka, nech sa vám šupito lupito zadarí 🙂 🙂 🙂 😉

danielahamar
10. júl 2009

Luci - s tou škôlkou si to zisti, lebo prídeš o peniaze, keď ju dáš od sept., jedine,ak by ti ju zobrali na čierno. A máš ju prijatú do škôlky, aspoň od júla? alebo si nedávala prihlášku vôbec, ak nie, tak ju do škôlky nedostaneš skôr ako v sept. bud. rok 😒

dadadulka
autor
10. júl 2009

babule, pridala som aktuálne foto nášho malého lezúňa 🙂 😉

dadadulka
autor
10. júl 2009

ja som aj upratala a drobec ešte hajá, odpadnem asi 😅 dažďové kvapky cinkajú na okno, dobre sa mu spinká 🙂

dadadulka
autor
10. júl 2009

a nezaprší, a nezaprší...

dadadulka
autor
10. júl 2009

baby, kdeže ste...??? nevravte, že vonku 😀
teraz mám trochen času a vy ste fuč 😕 o chvíľu sa zobudí môj dráčik a začne mi maratón po byte 😅

dadadulka
autor
10. júl 2009

... a môžem upratovať odznova... inak, ja keď doupratujem, tak sa ma zmocní super pocit 😅
keď ešte nebol drobček, len som s handrou a metlou lietala 😀
potom si uvarím kafčo, zasadnem, vyložím nohe a vychutnávam si, aspoň chvíľkový, čistý bytík, voňavý 😅

je to normálne...??? 😕

dadadulka
autor
10. júl 2009

chudák aj môj mužík si pri mne dosť vytrpí ohľadom mojej upratovacej mánie 😅

dadadulka
autor
10. júl 2009

ale tak a čo... aj my si musíme kadečo vytrpieť a preglgnúť, však imis... 😅 🙄 nik nie je dokonalý...

dadadulka
autor
10. júl 2009

no fasa, už tapetujem zasa...

dadadulka
autor
10. júl 2009

😀 aj sa mi to rýmuje 😀
nejako pusto tu je... 😲

dadadulka
autor
10. júl 2009

akoby tu zdochol pes...
to je des...!!! 😝

svoradinka
10. júl 2009

Ahojte! 🙂

Bola som s chlapcami vo Vrabloch. Aj sme trosku zmokli. 😒 Musela som ist na postu,do banky a na nakup na víkend. Chlapci si zobrali kolobežky a tak si to brazdili po meste 🙂 Aspon som nepocuvala,že nevládzu. Z dialky som videla Imis aj s kocikom a s jedným so syncekov, a neskor som ju videla samu s kocikom a už aj s daždnikom. Imis keby som bola bližsie tak sa ti aj prihovorím,už viem na 100%,že si to ty.

retaux
10. júl 2009

Ahojte!
Dadu: uhádla si, boli sme vonku. Lucka pršiplášť na sebe, ja s dáždnikom a dupotanie v každej mláke 😵 😀 Tomu sa nič nevyrovná.

Aj my sme stretli Imis. 🙂

Daniela: ale veď ja ju práve chcem dať až budúci rok od septembra do škôlky. 😉 Ja viem, že mi ju nezoberú, ak nie je zapísaná.

retaux
10. júl 2009

A pozrela som aj malého štvornožkára ako obťažuje pani žirafu 😀 Nuž Dadu, budeš musieť zo svojej upratovacej mánie trochu poľaviť, uvidíš. Ja by som voľakedy nezniesla takýto bordel v byte ako mám teraz 🤐 😔 ale nejako si teraz vždy poviem, že sú dôležitejšie veci 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre