• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
No,ved aj mne sa zda,ze sa pridam k dade :wink: "jahody" nemam od maja 2008,tak ani neviem co a ako a kedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko sa praje! Aký bol víkend?? My sme včera boli na návšteve v Pukanci trochu sme vypadli aspon sa mala unavila :slight_smile:
14. sep 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sme cez víkend oslavovali Máriu - svokra aj mamina sú Márie. A v sobotu sme boli v Mlynoch. Kúpila som si šaty :dizzy_face: a minuli sme majetok na kadejaké tie vláčiky a kolotoče a hojdačky...
14. sep 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Breee ranO!!!!

Vyspate?Dnes to tusim vyzera na zamraceny dnik.....Ale za to vikendik bol uuuzasny pocasickom.....no ja zavreta domka,mangel mal inventuru v robote a tak od rana od 4,00 do 19,00 v robotke,potom sme utekali pozriet na svadbu pri Moravciach,spoluziacka sa vydavala a v nedelu opat mangel do roboty a ja cely den sama.....nasi neboli doma,segra v egypte..... :unamused: Tak som zacala prat vecicky pre drobceka........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:

tak u nas sobota pracovna ako vzdy...upratovali sme zahradu, zasobovali sme vrabelsky zberny dvor a na podvecer sme este boli u nasich popolievat zeleninu, kedze sa slnia v egypte :sunglasses:

a v nedelu sme boli u segricky na hodoch, tak sa Eliska vykolotocovala do sytosti a ja som sa dobre natlacilla zakuskami a inymi specialitami hodovymi a cestou domou som ledva fucala :fearful:,

a dnes sme zahajili kratky pracovny tyzden, tak sa prevelice tesim :wink:
14. sep 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidíš, my ženy na MD takéto ani neregistrujeme. Aj MM mi včera zahlásil, že v utorok bude doma. Som sa začudovala, ale potom mi došlo :slight_smile: Ale teším sa aj zaňho :grinning:
14. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci uzrela som tvoje saticky....pjeknucke :wink: , co sa chystate svadbovat?
14. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na promóciu som si ich kúpila :slight_smile:
14. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa, tak to velka udalost :wink: A kedy mas tuto velku udalost? Aj u vas na skole sa pouzivaju tie batmanie plastiky a neslusive capice? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9.10. mám. Používajú :grinning: Ale mne sa to práveže páči, je to také slávnostnejšie, keď to porovnávam s inými promóciami, na ktorých som bola.
14. sep 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!

aj my mame pracovny vikend za sebou a uz sa neviem dockat dalsieho volna. Ale dnes ideme k nasim - mamina mala narodeniny aj meniny a dnes sa vracia z kúpelov - tak to vsetko oslavime.

Vcera sme mali oberacky, v sobotu som sa snazila dat trosku do poriadku zahradu a zdolala som moj Mount Everest(zehlenie).

Lucka - satky su pekne, modru ja mozem. :wink:
14. sep 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oni sú skôr také sivé s "nádychom" modrej :grinning:
14. sep 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, no je to take americke :wink: a hlavne to dobre vyzera, ked su vsetci obleceni rovnako, dojati rovnako, stastni rovnako :wink:

Zabinka, tiez som vcera zehlickou zdolavala velhory...ale este som si take mensie pahorkatiny nechala aj na zajtra pri serial :wink:
14. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby dnes mam prudko luxusnu kavu...odstavili nam na cely den vodu, tak som si uvarila z mineralky.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, neboj, aj ja. A vonku visi dalsie pradlo a periny.... :wink: Taky stav, ze nie je co zehlit u nas este nebol. :grinning:

Ako Eliska v skolke?
14. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a ja ze s konakom :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabinka aj u nas podobne :confused: v sobotu som pracku vyvrcuchala viac jak nevestu na svadbe a dnes sa mi zda, ze pradelny kos je zas nejaky plny :confused: :confused: :confused:

No uz dobre (klop-klop) dnes sa v aute pokasala plakat, ale neslo jej to :grinning: :grinning: aj slzicky si hladala na lickach ale nic nenasla...tak to nechala tak.....len sme si nemohli obliect teplaky, lebo mala na rifliach opasok...tak dnes do prveho jedla bude za moderku (moderna-modelka):grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

Luci :slight_smile: jéééj supééér blahoželááááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tehu kolegynka :slight_smile: :dizzy_face:

baby my sme pred chvíľou s drobcom vstali z postele :sweat_smile: to ešte nebolo, ale padlo mi to veru velice dobre :wink:
a musíme rýchlo vybehnúť do mesta, bo žalúdok už zahajuje prvé kolo vrcúchania...
14. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, fiha...to ma nenapadlo ze s konakom :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi: :grinning:

A ja tam kopu na žehlenie ešte stále mám, veď hádam nebudem v nedeľu žehliť, nie? :grinning: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :pensive: Ale dnes už práčka zaberá, takže bude kopa väčšia. Ale dnes sa už veru do nej pustím.
14. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, tak ty si tehulka??? :confused: :confused: :confused: :confused: Blahozellllllaaaaaammmm!!
14. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa citis, uz si bola aj u dokiho? A MM pocity?
14. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej luci......Takze mozeme blahozelat???? :sweat_smile:
14. sep 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dokelu, ja som totálna brzda :angry: Ja som si len chcela pozrieť týždeň, tak som tam zadala dátum a zabudla som to potom vymazať :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ešte som to nechcela nikomu hovoriť.
K dokimu idem o týždeň v pondelok. Zatiaľ mi nič nie je, akurát som si robila test.
14. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :confused: , dobre, tak akoze este nic nevieme....tak tfujtfuj nech to mudr. potvrdi :wink:
14. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Waaaaaaaaaaaaaaaaau,tu sa to rozjelo! Lucka,srdecna gratulation a zelanie vsetkeho dobreho,a hlavne stastneho konca od imisakovych :wink: :grinning:
zuzi :frowning2: ,dnes ide maco na poobedie,tek nepridem cvicit.Doteraz robil tri mesiace len an rano a ked ja zacnem cvicit,tak odraaaaaaaaazu..................podozrive :angry:
14. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som to napravila a o týždeň, keď bude všetko v poriadku, tak to už aj zverejním. :zipper_mouth:

A MM? Ten s teší, ale asi nie tak veľmi, preveľmi ako keď sme Lucku čakali :sweat_smile:
14. sep 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ďakujem vám, baby všetkým :dizzy_face:
14. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
imis :cry: no ze ho pozdravujem :angry: :grinning: :grinning: Len dufam, ze teraz nebude robit 3 mesiace v kuse na poobednu...
14. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, idem vyvešať prádlo a trochu s Luckou na prechádzku, vyvetrať sa, kým neprší.
14. sep 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok