Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
13. sep 2009

No,ved aj mne sa zda,ze sa pridam k dade 😉 "jahody" nemam od maja 2008,tak ani neviem co a ako a kedy 😀 😀 😀 😀

zabga88
14. sep 2009

Dobré ránko sa praje! Aký bol víkend?? My sme včera boli na návšteve v Pukanci trochu sme vypadli aspon sa mala unavila 🙂

retaux
14. sep 2009

Ahojte!
My sme cez víkend oslavovali Máriu - svokra aj mamina sú Márie. A v sobotu sme boli v Mlynoch. Kúpila som si šaty 😵 a minuli sme majetok na kadejaké tie vláčiky a kolotoče a hojdačky...

klauduska
14. sep 2009

Breee ranO!!!!

Vyspate?Dnes to tusim vyzera na zamraceny dnik.....Ale za to vikendik bol uuuzasny pocasickom.....no ja zavreta domka,mangel mal inventuru v robote a tak od rana od 4,00 do 19,00 v robotke,potom sme utekali pozriet na svadbu pri Moravciach,spoluziacka sa vydavala a v nedelu opat mangel do roboty a ja cely den sama.....nasi neboli doma,segra v egypte..... 😒 Tak som zacala prat vecicky pre drobceka........ 😵 😵 😵

zuzu80
14. sep 2009

dobre ranko 😉

tak u nas sobota pracovna ako vzdy...upratovali sme zahradu, zasobovali sme vrabelsky zberny dvor a na podvecer sme este boli u nasich popolievat zeleninu, kedze sa slnia v egypte 😎

a v nedelu sme boli u segricky na hodoch, tak sa Eliska vykolotocovala do sytosti a ja som sa dobre natlacilla zakuskami a inymi specialitami hodovymi a cestou domou som ledva fucala 😨,

a dnes sme zahajili kratky pracovny tyzden, tak sa prevelice tesim 😉

retaux
14. sep 2009

Vidíš, my ženy na MD takéto ani neregistrujeme. Aj MM mi včera zahlásil, že v utorok bude doma. Som sa začudovala, ale potom mi došlo 🙂 Ale teším sa aj zaňho 😀

zuzu80
14. sep 2009

luci uzrela som tvoje saticky....pjeknucke 😉 , co sa chystate svadbovat?

retaux
14. sep 2009

Na promóciu som si ich kúpila 🙂

zuzu80
14. sep 2009

ahaaaa, tak to velka udalost 😉 A kedy mas tuto velku udalost? Aj u vas na skole sa pouzivaju tie batmanie plastiky a neslusive capice? 😀 😀 😀 😀

retaux
14. sep 2009

9.10. mám. Používajú 😀 Ale mne sa to práveže páči, je to také slávnostnejšie, keď to porovnávam s inými promóciami, na ktorých som bola.

zabinka
14. sep 2009

ahojte!!!

aj my mame pracovny vikend za sebou a uz sa neviem dockat dalsieho volna. Ale dnes ideme k nasim - mamina mala narodeniny aj meniny a dnes sa vracia z kúpelov - tak to vsetko oslavime.

Vcera sme mali oberacky, v sobotu som sa snazila dat trosku do poriadku zahradu a zdolala som moj Mount Everest(zehlenie).

Lucka - satky su pekne, modru ja mozem. 😉

retaux
14. sep 2009

Oni sú skôr také sivé s "nádychom" modrej 😀

zuzu80
14. sep 2009

Lucka, no je to take americke 😉 a hlavne to dobre vyzera, ked su vsetci obleceni rovnako, dojati rovnako, stastni rovnako 😉

Zabinka, tiez som vcera zehlickou zdolavala velhory...ale este som si take mensie pahorkatiny nechala aj na zajtra pri serial 😉

zuzu80
14. sep 2009

juj baby dnes mam prudko luxusnu kavu...odstavili nam na cely den vodu, tak som si uvarila z mineralky.. 😀 😀 😀

zabinka
14. sep 2009

zuzu, neboj, aj ja. A vonku visi dalsie pradlo a periny.... 😉 Taky stav, ze nie je co zehlit u nas este nebol. 😀

Ako Eliska v skolke?

zabinka
14. sep 2009

zuzi a ja ze s konakom 😀 😀 😀

zuzu80
14. sep 2009

zabinka aj u nas podobne 😕 v sobotu som pracku vyvrcuchala viac jak nevestu na svadbe a dnes sa mi zda, ze pradelny kos je zas nejaky plny 😕 😕 😕

No uz dobre (klop-klop) dnes sa v aute pokasala plakat, ale neslo jej to 😀 😀 aj slzicky si hladala na lickach ale nic nenasla...tak to nechala tak.....len sme si nemohli obliect teplaky, lebo mala na rifliach opasok...tak dnes do prveho jedla bude za moderku (moderna-modelka)😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
14. sep 2009

ahojte 🙂

Luci 🙂 jéééj supééér blahoželááááám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tehu kolegynka 🙂 😵

baby my sme pred chvíľou s drobcom vstali z postele 😅 to ešte nebolo, ale padlo mi to veru velice dobre 😉
a musíme rýchlo vybehnúť do mesta, bo žalúdok už zahajuje prvé kolo vrcúchania...

zuzu80
14. sep 2009

zabi, fiha...to ma nenapadlo ze s konakom 😕 😀 😀 😀 😀

retaux
14. sep 2009

Zuzi: 😀

A ja tam kopu na žehlenie ešte stále mám, veď hádam nebudem v nedeľu žehliť, nie? 😀 🙄 🤐 😔 Ale dnes už práčka zaberá, takže bude kopa väčšia. Ale dnes sa už veru do nej pustím.

zuzu80
14. sep 2009

Luci, tak ty si tehulka??? 😕 😕 😕 😕 Blahozellllllaaaaaammmm!!

zuzu80
14. sep 2009

a ako sa citis, uz si bola aj u dokiho? A MM pocity?

klauduska
14. sep 2009

jeeej luci......Takze mozeme blahozelat???? 😅

retaux
14. sep 2009

Dokelu, ja som totálna brzda 😠 Ja som si len chcela pozrieť týždeň, tak som tam zadala dátum a zabudla som to potom vymazať ☹ ☹ ☹ Ešte som to nechcela nikomu hovoriť.
K dokimu idem o týždeň v pondelok. Zatiaľ mi nič nie je, akurát som si robila test.

zuzu80
14. sep 2009

aha 😕 , dobre, tak akoze este nic nevieme....tak tfujtfuj nech to mudr. potvrdi 😉

imis
14. sep 2009

Waaaaaaaaaaaaaaaaau,tu sa to rozjelo! Lucka,srdecna gratulation a zelanie vsetkeho dobreho,a hlavne stastneho konca od imisakovych 😉 😀
zuzi ☹ ,dnes ide maco na poobedie,tek nepridem cvicit.Doteraz robil tri mesiace len an rano a ked ja zacnem cvicit,tak odraaaaaaaaazu..................podozrive 😠

retaux
14. sep 2009

Už som to napravila a o týždeň, keď bude všetko v poriadku, tak to už aj zverejním. 🤐

A MM? Ten s teší, ale asi nie tak veľmi, preveľmi ako keď sme Lucku čakali 😅

retaux
14. sep 2009

Ale ďakujem vám, baby všetkým 😵

zuzu80
14. sep 2009

imis 😢 no ze ho pozdravujem 😠 😀 😀 Len dufam, ze teraz nebude robit 3 mesiace v kuse na poobednu...

retaux
14. sep 2009

No, idem vyvešať prádlo a trochu s Luckou na prechádzku, vyvetrať sa, kým neprší.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre