Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzu80
16. sep 2009

ahojte 🙂

zabga, tak v pondelok otvárate? A Viki ide od pondelka do skolky?

Dnes to vyzera na celkom pekny den 😎

retaux
16. sep 2009

Áno, áno dnes asi bude pekne. Našťastie nič nemusím robiť, navarené mám, ožehlila som včera, upratať netreba... Tak si len užijem dník na materskej so svojou dcérkou 🙂

zabga88
16. sep 2009

ahoj zuzu hej v pondelok by sa malo otvárat ak do toho nic nepride 🙂

malá pojde az od 5. okt do skolky zatial bude chvilku somnou alebo konecne pride na rad jej tatinko 🙂

zuzu80
16. sep 2009

aha, takze teraz budete mat doma tatinka dlhsie?....tak to je fajn 😉
Tak v pondelok pridem na nakupy 🙂

Baby, pozeravate Odsudene?

zabga88
16. sep 2009

no mal by byt doma do 15 okt. 🙂 pomaly si budeme vlasy trhat ☹

odsudene? raz som to videla a sa mi to zapacilo

retaux
16. sep 2009

Ja to nepozerávam, ale počúvam samé chvály na to z každej strany.

zuzu80
16. sep 2009

ja som bola vcera k.o.....som si uvarila coldrex a nedockala som sa ani uvodnych titulkov 😔 , tak ak niekto pozeral a hodil mi strucny obsah...potesil by ma silno 😉

zabga88
16. sep 2009

ja som to raz pozerala ale v noci to davali neviem ci to opakovali alebo to tak neskoro dávajú 😨

retaux
16. sep 2009

A čo na teba zase niečo lezie, Zuzi?

Ja som akurát dnes dobrala posledné atb 😝

zabinka
16. sep 2009

ahoje!

zuzi, co Ta oberacky zmohli?

zabga, tak sa budete z tatina vytesovat, co?

zuzu80
16. sep 2009

oberacky nieeee, to boli len take light oberacky....sme to zmakli za dve hodinky 😉 To ma za nasledok dlhe vysedavanie v robote 😀 😀 😀 😀 v pondelok som tu bola do 19.00 a moje telo asi nie je zvyknute na taku zataz 😀 😀 😀

zabinka
16. sep 2009

no ved koho by aj bolo? To ho nesmies tak trestat!!! 😀 😀 😉

zabinka
16. sep 2009

halo, baby, kde ste? Sak nemozem stale len robit, treba mi aj oddych!!!! Ved ma upracujete k smrti!!!!!

retaux
16. sep 2009

A čo je dnes vo Vrábľoch nejaká super akcia, na ktorej sa všetky zúčastňujete, keď tu niet nikoho 😲 Halóooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo! Kde ste ktooooooooooooooooooooooooooooo?

zuzu80
16. sep 2009

ja som tuuuuuu!!!

retaux
16. sep 2009

aj ja 😀

retaux
16. sep 2009

Zuzi: a Eliška je ostrihaná? Sa mi zdá na tých nových foto na fb, že má ostrihané vlásky.

zuzu80
16. sep 2009

ano Luci, boli sme u kadernika a kucierky sme tam nechali

retaux
16. sep 2009

sekne jej to, zlatučká je. Ako taká Bambuľka je teraz. A v pohode to zvládla?

zuzu80
16. sep 2009

dakovala za Elisku 🙂
no na velke prekvapenie sme to zvladli dobre....uz sme mali jeden pokus, ale neplatny 😀 😀 😀 A teraz hladela zamilovane na kadernika a oddala sa do jeho ruk a este mu aj prikazala umyt vlasy a vyfenovat 😀 😀 😀 😀 a to doma pred umyvanim vlasov je aspon 10 minutove vystupenie dramatickeho charakteru...no darmo je, kadernik ma sarm 😉

dominka11
16. sep 2009

ahojte babulky, tak my sme boli dnes v tej nitre na plávaní a pred chvilkou sme došli domov. Malý zaspal ešte v aute 🙂 tak ja chvilku oddychujem.

zuzu80
16. sep 2009

domi a ako bolo? Pacilo sa Jakubkovi?

dominka11
16. sep 2009

dobre bolo a jakubko hned začal vyskat, ked zbadal vodu 🙂 len to tak rýchlo ubehlo v tej vode, že mi to pripadalo ako keby sme tam 5minut. A potom som išla ešte do Centra a neodolala som...kupila som nový koč. ešte ani verner nevie, ale ved som ho na to mesiac pripravovala, tak hadam nedostane infarkt 😝 😀

retaux
16. sep 2009

Toto sa mi na plávaní vždy najviac páčilo - že to deti dokonale unaví 😀

Tak žeby sme aj my skúsili kaderníka? Len kto by potom platil tie škody, keď im to tam Lucka zdemoluje 🤐 😀 U nás to je vždy pri umývaní vlasov tak isto - hotové ródeo 😝

dominka11
16. sep 2009

no, to je jedna z výhod plávania - unavenie dietata 😝 😀

zuzi a u koho ste boli s eli?

zabinka
16. sep 2009

ty mu robis riadne prekvapenia, domi? A inak si daco kupila?

zuzi, to vies, baby su hned paf, ked zbadaju chlopa. 😀 😀 😀

imis
16. sep 2009

Cahojte,aj ja som uz tu.Boli sme zase mlynarcit,ale nekomentujem. Neexistuju damske tenisky c.41 ☹ "super vyskolene" predavacky mi ponukli,aby som si kupila panske,ved "tieto" budu na nohe ako damske. Tak nech mi idu bez prepacenia do riti,ked je toto pristup k zakaznikovi" To na co si ich skolili? Ale,nerozculujem sa,ved mam internetik.Vygooglim si tenisocky.
A vcera sme boli na hodoch v big mani-babulky,zjedla som pol miliona kalorii 😝 😅

zuzu80
16. sep 2009

Luci, ved vyskusaj 😀 😀 😀 😀 nema tam kadernik zas az tolko nabytku....takze velka demolacka by sa nekonala 😉 😀 😀 😀

domi a ktory si kupila? PegPerego? MM bude riadne prekvapkany, ze na plavani ste fasovali nove vozitka? 😀 😀 😀

zabi, veru 😀 😀 😀

dominka11
16. sep 2009

imis - konečne niekto, kto má vačšie nohy ako ja 😀 teda ja by som nemala až take velke tlapy, ale mam dlhe palce 😠

dominka11
16. sep 2009

ano PP, ešte aj predavačku som vytiahla hore na parkovisko, lebo 2 kočíky by som asi nevytiahla hore 😎 no, to má také prekvapko, ale malý sa v nom tak vytešoval v obchode, že som neodolala.

zabi, inak som nič nekupila, bola som pozriet topankos, ale nič som nenašla takeho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre