• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vráble 2

24. augusta 2015 
svoradinka, ja viem, ale ja mam strach. Naco provokovat, ked uz mam dve zdrave deti?
24. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadu neboj prejde to uvidis,a zachvilku bude len a len lepsie :slight_smile:
24. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zabi dík :wink: no hádam už dostanú rozum :grinning:
24. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
svori vieš ako sa teším na to ´žravé´tehu obdobie...? taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ste sa bavili o káve, ach jaaaj, môj obľúbený mok a fčul ho nemôžem ani cítiť...
24. sep 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabinka...suhlasim s tebou na co provokovat....ale keby som na 100%vedela ze by to bola dievka tak by som sa na to este dala,ale ked by isli obaja chpalci do skoly...no uvidime,conam je este sudene :grinning:
24. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ale ste sa rozpisali :stuck_out_tongue_closed_eyes: nestiham vas citat

dadu szia moja, tak nevolnosti ta este celkom neopustili? ale nech uz su fuc :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
24. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzu čaf :slight_smile: tak len im daj a vyžeň ďaleko preďaleko :wink: :grinning:
24. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ste sa o kavicke bavili...prave dopijam :wink: , bo zas ma driemoty obchadzali :grinning: :grinning:
Ja som vcera kupila miminkovsky overal :grinning: :grinning: :grinning: - neodolala som ....ked som ho vyberala z auta,mm zbledol ako krieda :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je super dadu,ze sa tesis,este par dni a uz budes hladat nieco k zahriznutiu...a ako varis ked ti je zle......ja som vobec nemohla varit lebo som vzdy skoncila na zachode...mm si musel varit sam :grinning:
24. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to moj by ma hned vybozkaval :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabi, poziciam ti ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adi....inak niekde som citala,ze je to uz mozne-mozes si pekne krasne urcit co chces a to aj bude..... :wink: :wink: :wink: samozrejme nie tak prirodzenou cestou.... :unamused:

dadi...aj ja som si myslela,ze to prejde,kazdy ste ma utesovali,ze po 3.mesiaci a ja pravidelne kazdy den do 5.mesiaca a teraz tiez,ale nie tak casto...mi akosi netravi.... :unamused:
24. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
... a tá krieda bola biela a bolo jej dosť veľa... a prišla naša zuzka a šup kriedu do vrecúška :grinning: :wink:
a mm ani nemukol :grinning:
24. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu, len mam obavy, ze ked by som mu povedala, ze nic, tak by to uz nerozchodil :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
svori nevarím, moja najsamlepšia mamka je mojou záchranou a varí nám v týchto krušných bleee časoch... :grinning:
24. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten kalendar som uz pozerala...chlapci mi zatial podla toho cinana vysli....no takze od februara buduceho roka mozem skusat az do novembra :grinning:
24. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj dadu, esteze tie mamy mame, vsak????? :wink:
24. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
klaudi joooj neplaš, ja to čakám každé ráno, vždy si poviem, že dnes mi zle už nebude :grinning: :sweat_smile:
a bleee time pokračuje
24. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to mas super dadu :slight_smile: aspon jedna cinost ti upadla :slight_smile:
24. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zabinka svätá pravda pravdúca, mama je len mama :slight_smile: :slight_smile: :wink:

svori no tak už máš o robotku postarané od nového roka, nemusíš zháňať :wink:
24. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne to podla toho kalendara nevychadza, Radko mal byt baba, tak kde je ta baba?? :fearful:
24. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale asi najprv pojdem do prace a ak sa mi nebude pacit sup este na matersku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj dalsi rok mozem este skusat po 30 mi vychadzaju same dievky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten moj chlap to zvrzal, ved mal spravit babu, nie!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabinka reklamovat u cinana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

svoradka, dobre si to vymyslela :wink:
24. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi nie u cinana, ja veru viem, kde to budem reklamovat!!!! :grinning:
24. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zabi :grinning: :grinning: :grinning: daj reklamovať :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu...a co to?Nieco planujes a mangel o tom ani nevie??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

inak mne to tusim tiez podla tej tabulky vychadza a podla mna je to blbost.... :grinning:
24. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabi uzna reklamaciu a dnes ta vyzve na napravne opatrenia a o chvilu ti svieti tt v pase :grinning: :grinning: :grinning: - pytaj si zarucny list :wink:
24. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok