Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
26. aug 2009

ozaj baby, čo so stretkom? nemalo byt teraz volakedy? ja by som aj dnes mohla, tak ak niektoré/niektorá možte, tak pome na kafe 😉

klauduska
26. aug 2009

cafffte!!!

fionka...ak by si citala...cvicit zajtra nejdem,dostala som pracovnu ulohu na poobedie,musim sa zucastnit jednej akcie.... 😠 😠 😠

tak baby,ja som zehlila vcera a celkom rychlo som pozehlila,az som sa cudovala.... 😅

dominka11
26. aug 2009

oj, žehliaca debata 😀 ja budem dnes žehlit, hurááááááá, už sa neviem dočkat 😀 😝

klauduska
26. aug 2009

tak ja som zatial asi v navacsej vyhode,zatial zehlim iba pre nas dvoch...No,uz vidim tu kopku,ked bude mimi.... 😒 Toho ale riadne pribudne,cooo?

fiona8
26. aug 2009

ahojte....
klaudi aj si pisla Liskovej? a Sona pojde?

fiona8
26. aug 2009

lebo neviem ci to potom da, ked tam budem len sama....aj minule to koli tomu zrusila 😒

anjelikbambulka
26. aug 2009

ahojte babule, tak dnes som robila tú zeleninovú výživu a celkom sa vydarila 🙂 dúfam, že aj emmuške bude chutiť...

o tom žehlení mi ani nehovorte, čaká na mňa riadna kopa 😝 😝 😝

anjelikbambulka
26. aug 2009

ozaj, a celý budúci týždeň som u našich na Orave, takže na stretku budem chýbať ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

fiona8
26. aug 2009

ahoj Zuzka
zehlenie neznasam......teraz periem skoro vsetky veci, lebo ked sme prarabali bolo dost prachu....tak si to viete predstavit....mam len plnu izbu siat na zehlenie.....a este aj pre babatko pomoooooooooooooooooooc 😠

anjelikbambulka
26. aug 2009

fion, to ti nezávidím... a ešte s tým bruškom - fúúúúúúú 😉

dominka11
26. aug 2009

no, ani ja nezávidim, ešte to mám v živej pamati, velke brucho a žehlička neni dobra kombinácia 😠

klauduska
26. aug 2009

fionka..volala som jej,ze nemozem prist...Sona neviem ci pride,ale zajtra zistim a napisem sem....aby si vedela...Ta dalsia baba Andrea by mala ist,az si to do zajtra nerozmysli,ale kazala som jej zavolat v pripade,ze by nesla..... 😉

tak ja idem kuken TV,aj ked neviem ci tam nieco poriadne davaju...cez prazdniny teda program o nicom.... 😒

papa zajtra!

svoradinka
26. aug 2009

Ahojte zienky 🙂

Konecne mas zas na vas chvilku cas. Tento týzden maju rodicia dovolenku a tak mame skoro kazdy den nieco naplanovane a hlavne si uziju vnucata cely den. 🙂 Obavam sa ze na Liptove uz leto pomaly konci...vecere a rana su chladne ☹

No to veru pocas prazdnin nie je nic poriadne v telke, ☹ ale uz sa tesim na Ordinaciu a Panelak 😀 🙂

Majte sa krasne paaaaaa 🙂 😉

zabga88
26. aug 2009

ahoj svoradinka tak sa aspon nenudite a hlavne chalani nech si užijú prázdniny ešte do konca 🙂

svoradinka
26. aug 2009

ahoj zabga si tu este? A ty sa mas ako? Citala som ze malinku ti vezmu do skolky a ty budes pracovat, A kedy sa ma otvorit ten sekac?

zabga88
26. aug 2009

ešte som tu

sekac bude tam ako je tržnica tak v tom dvore ako je lekáreň 🙂

dominka11
27. aug 2009

dobré ránko žienky, ešte spíte? 🙂

retaux
27. aug 2009

Ahojte!
Nespíme, ja som sa už stihla osprchovať, vlásky umyť, naložiť práčku... Proste také kľudné ránečko. Včera som večer žehlila a išla som spať až o 00.30. A ešte stále nie je ožehlené všetko 😝

wurmm
27. aug 2009

Ahojte,
dnes je tu nejako ticho, co ste vsetky vonku?

wurmm
27. aug 2009

Este som sa chcela spytat na to stretko, vyzera to tak, ze bude asi na buduci tyzden, vyhovoval by vam stvrtok? Ja tu do stredy vecera nebudem, ale vo stvrtok by som mala byt doma.

imis
27. aug 2009

Ahojte,bola som zase u zubnika,uz tam bol. A potom som rychle varila a potom. a potom................... 😀

imis
27. aug 2009

No vo stvrtok by som brala. To uz mam prazdniny a bude klud a ked budeme vsetci zdravi,tak beriem.

dominka11
27. aug 2009

ahojte, štvrtok môže byt 😉 budeme sa síce stahovat, ale na hodku-dve odbehnem.

ahoj luci, už som ta nevidela celú večnost, kade ste sa tulali?

zabga88
27. aug 2009

ahojteeee!! dnes je tu dako veeelmi pokojne 😎

anjelikbambulka
27. aug 2009

ahoj magdi, ešte predávaš tie prášky a gely?

zabga88
27. aug 2009

ahoj anjelik! uz je len persil praskovy. bude gel ale az neskor ked moj drahy pojde nakupit 🙂 jedine ak by si chcela ten persil praskovy 🙂

retaux
27. aug 2009

Ahojte!
Domi: len tak po meste sme sa prechádzali a do niektorých obchodíkov sme nakukli, ale úlovok žiadny 😢 Čakám na jesenný tovar, lebo nebudem mať čo nosiť. Nejako sa mi všetky veci zbehli 😠 😝 🙄 😅

A videla som aj Zuzu80. Dnes nie je v práci?

retaux
27. aug 2009

A práve som na fb zistila, že má Zuzu angínu. 😒 Dúfam, že sa rýchlo vylieči, aby mohla prísť na stretko.

dominka11
27. aug 2009

my sme boli len v jednote a potom sme sa so zuzkou(anjelikom) stretli. luci, ved možno sa ti zbehnu všetky veci do zimy 😀 😀

no, veru zuzu nech sa nám vylieči.

anjelikbambulka
27. aug 2009

magdi, a po koľko? koľko je to kg?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre