Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
5. nov 2009

dobre ranko 🙂 tak vy už tu veselo kecate od rána. Idem si urobit ranajky a hned som tu pri vás.
fion, ak by sa ti dalo, tak asi radšej aj skorej by bolo dobre, neviem, či dnes k nám neprídu jedny a pôjdeme kuk dom, či by sa im nelubil. takže ak by sa ti dalo, tak aj o 3 môžme.

zabinka
5. nov 2009

Dobre ranko 🙂 🙂

Ake dobre sa to cita hned take potesujuce spravy od rana.

dadu, tak uz prve pohyby? Je to nadhera, co? A fakt vam to nejako rychlo pribuda. To moje tehotenstvo aj s navstevovanim keramiky celych 9 mesiacov urcite trvalo dlhsie. 🙄

klaudi, takze este to nevyzera na porod? Ale uz sa ti to riadne krati, uz ti vela neostava. A ten zoznam co vsetko chces, ako odporucala imis, uz mas? 😀 Ak nie, treba rychlo spisat, aby nebolo neskoro.

Baby, tak mate dnes to stretko? Ja veru asi nepridem, mam na plane zehlit, Radko ma trening a ja idem autobusom domov s Martinkom. A mozno dnes pojde Radko prvykrat autobusom domov. No neviem, ako to rozdycham, ale hadam to nejako prezijeme. Ja som z toho tusim viac hotova ako moje dieta. 😅

dadadulka
autor
5. nov 2009

imis nooo, ešte ani moc nie 😅 tiež som zvedavá... ale snáď niečo vymyslíme 😉

klauduska
5. nov 2009

Breee ranko kocandy!!!

Tak uz kavickujete,pracujete a ranajkujete?

Aj my sme teraz dopapali a si predstavte co-ze udenu makrelu...tak sme nemali uz pekne dlho a akosi nam prislo na chut...... 😀

dadi....no super,ze prve kopanceky......tak sa teskate,cooo?POckaj,pri malom Ti toto druhe tehu ubehne asi omnoho rychlejsie,ani nebudes stihat sledovat..... 😉 Pisem ako skusena mamina 3 deti,cooo??? 😀 😀 😀 😀

Baby,veru krati,bola som vcera este cvicit,celkom fajn este zvladam...az sa cudujem....buduci tyzden snad este tiez pojdem,az sa dovtedy kinderko nerozpadne..... 😀
zabi...veru zoznam nemam,ale mna nieco urcite napadne a to budem zo seba chrlit jedna radost..... 😉 😀

dadadulka
autor
5. nov 2009

babulky je to veru nádherný pocit cítiť v sebe nový život 😵 😵 😵
zatiaľ sú to len také jemné, jemnulinké pohyby, ako malý motýlik 😵 😉

klauduska
5. nov 2009

dadi....tak ja som toho uzasneho motylika veru nemala moznost pocitit.....najprv to bola jedna vlnka a potom hned kopancek..... 😅

dadadulka
autor
5. nov 2009

klaudi tak makrelka vám prišla na chuť...? 🙂 ja mám v pláne dnes polievku zo suchého hrachu,
už dlhšie si robím chúťky na ňu a opražím k nej kocky z chlebíka, mňam 🙂

dadadulka
autor
5. nov 2009

klaudi pri druhom to isto pocítiš 😉
a veru, pri tomto drobcovi mi to tak letí... nestíham sa tak sledovať ako s Matúškom, nuda teda nehrozí 🙂

klauduska
5. nov 2009

tak to verim,pri malom sa mas co obracat urcite...

Prve tehu je vzdy take-vsetko sa sleduje,clovek nevie co ho caka a tak studuje a studuje.....ako ja! 😀 Za par tyzdnov budete aj vediet co to bude....Chcete?

dadadulka
autor
5. nov 2009

jasné, ja by som do pôrodu nevydržala 😅 a máš pravdu, je to rozdiel, tiež som bola taká pri prvom 😀
a teraz, keď s malým behám a jašíme sa, niekedy aj zabudnem na bruško 😲
potom len zhíknem a pokračujeme 😀 😀

dadadulka
autor
5. nov 2009

tiež chceme ísť aj na 3D

dominka11
5. nov 2009

ani ja som necitila take motýliky, ja som zacítila, kop a potom hned kop-kop 😀 asi pri druhom tehu je to iné. tak už som najedená, krpca som dala na chvilu do postielky a idem ja zo seba urobit človeka 😉

dadadulka
autor
5. nov 2009

juj čo je to vonku za počasie, ako sa pôjdeme špacírovať... 😒 😕

klauduska
5. nov 2009

tak to je super,aspon budeme aj my vediet ci bude sused alebo susedka.... 😉 😀
Ale uz som ta strasne davno nevidela,kade chodis???Brusko uz vykuka?A co kilecka,priberas?

dadadulka
autor
5. nov 2009

domiii urob aj zo mňa človekaaa 😀 😅 mne sa ništ nechce...

dominka11
5. nov 2009

dadu, dones sa sem a niečo z teba vykuzlim 😀 😀 ani mne sa nič nechce, ale mala by som behnut do obchodu...škoda, že u nás neexistuje taka donáškova služba ako vo švajci 😠

dadadulka
autor
5. nov 2009

klaudi tiež som ťa dávno nekuki, tu pri paneláku sa ani neprechádzame, keď ideme von,
tak k našim a potom cez mesto domov, a tehu bruško začína vykúkať, keď si odmyslím špeky 😀
tak je asi ako grapefruit 🙂

klauduska
5. nov 2009

domi...a mozno existuje...neviem aka,ale raz ked sme boli na kolaudacii vo Vasej lokalite,tak ta pani vravela,ze robi normlane nakup cez net......ale ako,cez co....viac som sa nepytala,tak neviiim.... 😒
Ale mas afto,tak to je strasna vyhoda...... 😉

dadadulka
autor
5. nov 2009

domi hodím ti moju hlavu 😀 😀 už nutne potrebuje komplet regeneráciu, chytaaaj... 😀 😀

dominka11
5. nov 2009

klaudi, ktorá pani?
dadu, chytám 😀

imis
5. nov 2009

Domus,hned by som brala ten vas domcek 😉 A okuki pridu na prenajom,ci kupit ho niekto chce?

klauduska
5. nov 2009

domi...tak meno si uz veru nepamatam.... 😒

klauduska
5. nov 2009

dadi...byvame v jednom vchode a ani sa poriadne nevidime...to je haluska,cooo?

klauduska
5. nov 2009

dadi...ze grapefruit.... 😀 😀 😀 😉
tak to ja mam aspon 2 melony!!! 😀

dominka11
5. nov 2009

imis, na predaj. klaudi, no ty už si naša maxi-tehulka 😉 už máš pekne velke bruško.

imis
5. nov 2009

no ved klaudi uz finisuje. O par dni bude z melona Filipko v kociku 😉
Drobec vstava,idem.......
Ahojte

dominka11
5. nov 2009

ahoj imis
ja som mojho dala akurat do postielky, lebo už sa jedoval, tak hadam si chvilku pospí. a ja sa musím postavit k žehličke.

klauduska
5. nov 2009

hm,si ani neviem predstavit,ze by som mala mat este vacsie.... 😕

fiona8
5. nov 2009

dobre ranko
drobcek nam dnes krásne buvkal, od pol 9tej do rána do 4tej 😵 😵 😵
Dadka
gratulujem k prvym kopančekom, jeeej ako to uteka....nedavno si mi ty gratulovala k prvym kopnutiam 😉 😉
domi
o tretej mam stretko vo Vrabloch s jednym ujom....bude mi robit reklamu na auticko a potom si este daco musim obehat vo Vrabloch....tak neviem....asi to nechame teda nabuduce.....
klaudi
to Ta obdivujem,ze este zvladas cvicit...ja som uz nemohla 😀

dominka11
5. nov 2009

ahoj fion, tak super, že ti drobec tak krásne buva 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre