Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
26. nov 2009

Mnaaaaam spenat,zajtra dame 😉

zuzu80
26. nov 2009

kua de je moj prispevok, konisko vydaj ho bez natlakuuuu 😖

svoradinka
26. nov 2009

zuzi...no neviem ci som ja ta stastna , ze si ma robota najde,no uvidime....ale z radsej nejdem mysliet nad robotou a idem sa tesit z toho,ze som doma a este si uzivat deticky. Mna raz za cas chyti taka depka ☹

imis
26. nov 2009

No idem,uz je tu macvalda,tak si idem vypocut,ako som nic neurobila,o deti sa nepostarala...........
Zuzi,vecer sa vidime 😉

zuzu80
26. nov 2009

no nic asi musim ist prec, deti sa ma boja, kone odmietaju spolupracu 😅

zuzu80
26. nov 2009

jasne, vecer ta cakam 😉 🙂

svoradinka
26. nov 2009

tak aj ja uz letim...majte sa krasne a pekny dnik 🙂

dominka11
26. nov 2009

ahojte babule, my sme akurat došli domov, som utahana ako kôn, ešte práčka perie, zajtra balíme a ideme na víkendos preč na chatu k známym.
maji, tak aj ty si mala peknu noc 😀 😀 maly sa o 2 ešte hojdal cely vysmiaty ako keby boli 2hodky poobede 😝 😀
zuzi - no včera som nechápala, čo to do malého vošlo a prečo sa ta bál. Musím mu dohovorit 😉

imis
27. nov 2009

Ranecko Vrable!

Dnes bola noc uz ok,az na to,ze sa hrame od 4:30,tak uz pomaly pojde Tobi aj spat 🙂
Vecer som bola okuki Klaudi.Filipko je nadherny,taky mini malinky a Kaludia vyzera vyborne,napriek neprespatym nociam. Drobcek mava kazdy den ukrutne koliky,tak ak mate babule nejaky recept,co sme este neskusili,dajte sem.
Zatial mame: masaze,rektalnu rurku,feniklovy caj,pozor na stravu,vedierko na kupanie,espumisan,sab simplex....
Co este pomaha?

Domus,teeda,ze na chatu.Tak si to poriadne uzite ten chat 😀 aby si nam mala o com pisat v pondelok.

dadadulka
autor
27. nov 2009

pekné piatkové ránko 🙂

kolika je pliaga 😔 tiež sme mali tú česť, dávali sme pravidelne espumisan, masírovali bruško
v smere hodinových ručičiek a veľa veľa sme sa nosili a hojdali, to asi pomáhalo najviac 😅
vraj aj teplé obklady sú dobré...

retaux
27. nov 2009

Ahojte!
Chúďatko Filipko. Posielame mu pusinky, aby ho to bruško už tak nebolelo. S týmto ja ani poradiť neviem, Lucku našťastie takéto problémy obišli. Akurát viem, že sestra dávala ten Pupík a inak netuším, čo s tým treba robiť 😖

Domi: tak si to užite na chate 😉

zuzu80
27. nov 2009

dobry den 🙂

Filipko, nech ta uz aj ta pliaga-kolika pusti a uz sa nikdy nevrati. Klaudi tebe Marosovi vela trpezlivosti a sily. Ja nepoznam ziadne ine rady, my sme tiez masirvovali a espumisanovali,

Baby dnes ma rano Eliska tak vytocila, nenormalne revala, kricala, vsetko hadzala o zem, lebo sme nemali doma Actimel, asi je prudko navykovy...som sa obula, obliekla a odisla z domu, nech si s nou spiaci tatko robi poriadky, ale pricupkala s vetrovkou v ruke s ciapkou v zuboch, tak sme celu cestu do skolky diskutovali a diskutovali

imis
27. nov 2009

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A co si vecer nepsrisla? 😉

zuzu80
27. nov 2009

maju to co za rehot 😨

nenasla som dostatocne erotikus spodne pradlo 😀 😀 😀

imis
27. nov 2009

ale pricupkala s vetrovkou v ruke s ciapkou v zuboch - to som sa rehotala. A prosim ta,na co pradlo?

zuzu80
27. nov 2009

pre efekt 😉 Nech sa hned nevyplasite...

imis
27. nov 2009

Ty si cislo svatka 😀

Inak,dakujem vsetkym,ktori vcera pokazili tu elektrinu. Dali sme si s mackom cabernet a potom:

https://www.youtube.com/watch?v=X4pM7OP86Ks


Hladala som ju od 1995 roku. No a necvic potom 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu80
27. nov 2009

fiha svatka 😕

tak cabernet bol a pesnicka z kategorie "pure oplodnovak", no asi dnes vybehnem na kaufy dake cipky pozhanat, keby zas bol v hale vypadok, aby som bola prichystana na romantikus vecierok u svatovcov 😀 😀

imis
27. nov 2009

Veru,len behni 😀 😀 😀

imis
27. nov 2009

Predam 3 ks detí. Rok vyroby 2004,2005,2009

zn. lacno

svoradinka
27. nov 2009

Ahojte 😉

Imis....ty si rodila v ktorom mesiaci v r. 2004.lebo aj ja som v tom roku rodila ale v juni 😉

Klaudi...drzim ti palceky,nech Filipkovy prejdu koliky. Ja som nastastie s kolikami nemala problem ani pri jednom ani pri druhom a to vraj mavaju castesjie chlapci ako dievcata z doteraz nezistenych pricin. Ale ja som si tri mesiace velmi davala pozor na to co zjem,ziadne vyprazane veci/karfiol,rezne a pod./ Cele tri mesiace ranajky a vecera boli chlieb,roztek len s malsom alebo s tavenym syrom ziadana zelenina ziadne ovocie-len jablka,pila som len cistu vodu,mineralku a jablkovy caj. A moj obed bol krupicova polievka s haluskami a vela rasce,cestoviny,ryza, a take omacky ktore vobec neboli korenene......no neviem ci ti to pomoze ale vela vela trpezlivosti to chce a hlavne aj pomoci od rodicov,svokrovcov...mne vtedy velmi pomohli pri prvom dietati..ja som len spala a krmila Tomaska a odsavla a odsavala mlieko po kazdom kojeni,to bolo pre mna hrozne. ☹ ☹ ☹ A malinkym detickam,ktore pridu na svet trva niekolko tyzdnov kym sa aklimatizju,kym si zvyknu na svoj domov,kedy papat,spinkat,kupat ..........DRZKAJTE SA 🙂

anjelikbambulka
27. nov 2009

čaute babule, ja len narýchlo, lebo mám koooopec roboty - práčka perie, treba žehliť, upratať, piecť... zajtra prídu naši, tak aby som nemusela 😉

skúšam piecť ten koláč, čo včera posielala daniela... potom vám dám onfo, ako to dopadlo 🙂

retaux
27. nov 2009

Ahojte!
Imis: takže včera bol romantikuš večer? A keď sa chceš zbaviť detí, musíš napísať DARUJEM, nie predám 😀

Svori: ja som zase jedla od začiatku všetko a Lucke nič nebolo (našťastie). Ono to asi ani nie je v tom, čo mamička zje. Teda asi.

Anjelik: som zvedavá, aké to bude.

A kde ste dneska zalezené? Nejako je tu ticho.

imis
27. nov 2009

Aj ja sa lucim.Idem s maminkou na spacirku do NR-babska jazda.

Svori-24.2.2004

KLrasny vikend vinsujem vsetkym! 😉

retaux
27. nov 2009

Imis: tak si to užite. 😉

klauduska
28. nov 2009

Ahojte babulk!!!

imis....dik za vedierko este raz...vyzeral v nom taky spokonucky,uz sme si aj mysleli,ze to bude ok a nieco aj pospinka,ale.....opat s atrapime a stale....vcera spinkal ukazkovo,aj papkal,cca kazde 3 hodky a vecer opat ritual kolikovy.....no dnes od rana poriadne nespinkal,spi tak max. 1 hodinku,lebo mu pridu krce a uz nespinka.....no proste hroza...uz sme skusali vsetko,citali...len sa budem modlit k bohu,aby ho to co najrychlejsie preslo,lebo toto su strasne stavy..... ☹ ☹ ☹

Ani VAs nemam cas kedy citat... 😒

Tak zdravim vsetky babulky a ze na VAs myslim a verim,ze sa to casom spravi a budeme vsetci stastni a spokojni...

retaux
29. nov 2009

Klaudi: držíme ti palce, nech sa to rýchlo upraví ☹

dadadulka
autor
30. nov 2009

dobré ránko dámy 🙂

imis
30. nov 2009

Caute hviezdicky! No co? Ozivame? Aka bola prva adventna nedela? Ja som vyzdobila uz vianocne byt a Simeon rozbil gulu. Pohotovy Aron mu na to:" Jezisi Kriste Simo,ja teraz neviem,jak to bolo"(on je chcel dat dokopy) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Fion,ja nie som reg. na facebooku(ja viem,to akoby som neexistovala),nemozes hodit los fotos aj sem? 😅
Dadus,dnes sme so susedkom naraz bytove jednotky opustali 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre