Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
17. júl 2009

mňaaam práve som zbaštila fajnú broskyňku 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
17. júl 2009

klaudi, keď ja ti neviem 😒 ani ma to moc neláka tento rok, ale rozmýšľame nad nejakým bazénikom

dadadulka
autor
17. júl 2009
klauduska
17. júl 2009

dadi..jeeej,ten je chutny...presne takyto kupila kamoska v Bulhrasku pre neter.... 😉

dadadulka
autor
17. júl 2009

😀 😀 Made in China 😀 😀 😀

pekný víkend prajem papa 😎 😎 😎

http://www.aktuality.sk/clanok/140900/video-pes...

dominka11
17. júl 2009

ste tu ešte? pred chvilku odišla adka s deturencami, trošku sme sa kupali a maly mi nachvilku zaspal.

svoradinka
17. júl 2009

pekný večer!

Dneska sme mali pekne popoludie a chlapcom sa pacilo v bazene u Dominily. Hoci najprv nechceli ist,až ked mamka. Ked sme prisli domov boli sme este vonku. Chlapci sa este vybehali. Doma sa umyli,najedli a rýchlo zaspali a tak mam už vegetik. 🙂

paaaa

svoradinka
17. júl 2009

u dominiky 😉

zabga88
18. júl 2009

ahojte babule! ako sa mavate? ako travite vikendik? my sme sa boli včera kupat na Margite Ilone 🙂 bolo super ale uz nikam nemozeme ist lebo viki je chora. kasle velmi, ma aj teplotu a aj sopliky nas trapia. ja len dufam ze vecer nebude mat vyzsiu teplotu ☹ v omto teple mat horucky neni sranda 😒

dominka11
18. júl 2009

ahojte babulky, tak a už som ostrihana, konečne som sa odvážila. Dost zmena je to, ked sa vidím v zrkadle ako keby som to ani ja nebola 😝 🙂 pred chvilkou sme došli z NR, maly zaspal ešte v aute, velky dole na gauči, tak idem pokukat čo nove na nete.

zabga - viki byva často akosi chora, že? tak ju pekne vylieč, aby mohla pekne behat po vonku 😉

zabga88
18. júl 2009

ahoj dominika no v poslednom case stale kasle viki. hadam to coskoro prejde a ude opat to zive dieta 🙂

akurat mi pomahala robit zakusok taka bola zlata. najviac ma hneva ze naposledy sa normalne najedla včera na obed. ☹

svoradinka
19. júl 2009

Ahojte! 🙂

Prisla som sa s vami rozlucit a ozvem sa vam už z Liptova. Tak si tu pekne nazivajte a ked sa vratim ozvem sa a dame nejake stretko.. Majte sa krásne paaaaa

Zabga.....nech sa viki rýchlo uzdraví 😉

fiona8
19. júl 2009

ahojte
vsetkym peknu dovolenku prajem...mne uz priesiel Ivko tak sa tesime 🙂 doniesol nadherne vecicky pre malinkeho 🙂 🙂 🙂 domi daj foto aky mas uces 😉

svoradinka
19. júl 2009

Ahojte! Uz vas pozdravujem z Liptova. Cesta bola fajn. Majte sa krasne. paaaaa 🙂

klauduska
20. júl 2009

Ahojte babulky!!!

Ako po vikende???Vidim,ze tu same zmeny-domi ostrihana...hod nejake photos.... 😉 adka uz na Liptove......cestu zvladla.... 😉
No a mys me tiez vsetko zvladli,oslavili,bola som uz strasne unevena z celeho tyzdna az som mala problem so spankom.... 😒 Ale odteraz uz nasadim len kludovy a oddychovy rezim....slubujem.... 😵
No a cesta....dostali sme pokutu,tak som bola napalena,ze az.... 😠 😠 😠 😠

zabinka
20. júl 2009

ahojte!!!! 🙂
ale, ale klaudi, co ste prekrocili rychlost? A inak ako bolo? Pocasie vam moc nevyslo.....
😒
no vidis svoradinka, zda sa, ze cestu si zvladla na jednicku......super!!!

zabga, ako sa dari viki? Uz je lepsie?

My sme stravili vikend s detmi, ja som zavarala este uhorky a uzivala si deti. Ved zase su na cely tyzden prec. V sobotu doobeda sa stihli este okupat, ale poobede sme sedeli uz len doma. Tento tyzden sa s mojou maminou chystaju do dinoparku, do NR na vlacik, na kupko...... Budu to mat pestre 🙂

klauduska
20. júl 2009

zabga...a co Viki?Ako jej je?

klauduska
20. júl 2009

ahoj zabi....

ale nie,cesta do Turc. Teplic-ta nova tam je uz dlho postavena,ale vobec sme netusili,ze treba dialnicnu znamku,aj ked je to cesta I.tr..... 😒 Tak za to... 😠

zabinka
20. júl 2009

jaj, no smola. Aj mna vcera kontrolovali na vyjazde z R1 do NR. Ale my chvalabohu znamku mame, lebo k nasim chodime po dialnici, tak vzdy kupujeme. No stane sa. A kolko vas to vyslo?

klauduska
20. júl 2009

no,celkom dost...60 😠 Tak sa nam tatkove narodeninky "trochen" predrazili... 😒

zabinka
20. júl 2009

no to je teda ozaj dost 😲 😔

dadadulka
autor
20. júl 2009

nazdárek girls 😎 😀

dnes to vyzerá na fajn letný dník 😎 práve mi práčka dovrcúchala 😀 ešte trošku upracem
a mám fraj 🙂 variť nemusím, keďže ostalo zo včera 😉 tak sa môžem s plným nasadením len
drobčekovi venovať 🙂 😵 teraz si dáva šlofíka, potom pôjdeme na špacír 😎 🙂

klaudi tak, tak... len pekne oddychuj, nech môže bábätko rásť 😉 a tá pokuta, no to ´poteší´...

zabinka hmmm... tak teraz mávate deťuše na víkend, s mužíkom si môžete trocha nažívať ako za slobodna 😀
staré časy oprášiť 😀 😉 raňajky do postele, večere pri sviečkach, kino... romantika jak vyšitá 😀 😀 😉

zabinka
20. júl 2009

dadu, tak, tak.... sice nie doslova, ale uzivame si. 😉

zuzu80
20. júl 2009

pekny den obyvatelia mesta Vrable a jeho okolia 😎

tak pozeram, ze Adka uz dovolenkuje.....zelam peknu dovolenku a este krajsie pocasie 😉

Viki, zelam skore uzdravenie, vlastne dufam, ze je uz zdrava 🙂

Klaudi, tak pokuta? 😕 No to je fakt blbe....no ale po takom pernom tyzdni a vikende treba nabehnut na kludovy rezim 😉

zabinka, tak ste zasa s manzelom bez detureniec, len aby ste pri tom "slobodnom" spolunazivani, nezamiesili na sestricku 😀 😀 😀 😀

dadu 😉 ty si aka sikovnica, oprate, upratane,navarene, dieta opatrene 😕 😕 😕 😉 🙂

zabinka
20. júl 2009

zuzu, nesranduj 😲 , dve nam bohate stacia 😝

svoradinka
20. júl 2009

Ahojte 🙂

Chlapci isli s dedkom von a ja trosku oddychujem nejaka som stale unavena. Aj tu vyzera na teply den,len u nasich v byte je trosku chladno. 😒

Klaudi....och,pokuta nic prijemne.....ale už len oddychuj a hlavne sa nestresuj 😉

zabinka...tak zase sami.....no aj nas to bude asi cakat,cez velke prazdniny,ked budeme chodit do prace s manzelom. No neviem ako si na to zvyknem,budu mi chlapci chybat,ked ich nebudem mat doma a hlavne pod mojou kontrolou 😀 😀

zabinka
20. júl 2009

svoradinka zvyknes si. Viem, ze su v dobrych rukach a urcite maju zaujimavejsi program, ako keby sedeli doma. A snazime sa aj my mat dovolenku pocas prazdnin a niekam ist, aby sme boli spolu. Ja sa pred prazdninami uz nikdy neviem dockat, ze trochu si oddychneme od kriku a hlavne povinnosti a dva dni po odchode uz chodim po dome, ze ake ticho..... a je mi smutno.... Ale kazdy den spolu skypujeme, takze vsetko prezivam spolu s nimi. A v sobotu ideme do Slov. raja......jupiiii.... uz sa neviem dockat. Asi vezmeme este aj synovca, tak budeme mat 3 deti.

svoradinka
20. júl 2009

zabinka......a to pojdete cez LM a donovaly,ci nie? No budem si asi musiet zvyknut,ked budu chlapci chodit na prazdniny k starým rodicom.....aj ja som chodievala a bolo mi tiež super u babky. To je asi ten materinsky cit,a maminy maju vzdy strach.

svoradinka
20. júl 2009

zabi...tak to ti bude veselo s tromi detmi...aspon si to vyskusak ake to je mat tri deticky 😉

zabinka
20. júl 2009

svoradka, ano. Synovec ma tiez 8, tak Radko bude mat kamarata. Vcera ma obidvaja tak prosili, aby sme zobrali aj synovca, ze som neodolala.
Ty to budes mat s chlapcami dalej. My mame svorkovcov na skok, ked su deti tam, tak za nimi chodime. A nasi su len 50 km od nas, takze tiez nie az tak daleko. Je to jednoduchsie. Vzdy v piatok chlapcov donesieme domov a v pondelok odnasame. Aspon chvilku nech sme s nimi.
Asi nepojdeme cez LM, zvyknéme chodit na Brezno, zastavime sa na prameni Hrona a stadial do Spisskej. A kadial pojdeme naspat neviem, u nas to vzdy zavisi od toho, kde sa chceme este po ceste zastavit.Moj mm ma schodene cele Slovensko, tak vzdy nieco zaujimave vymysli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre