Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominka11
9. dec 2009

ahojte, aj ja chcem ist na ples 😵 kto všetko idete?
idem vás dočítat a ozaj? dnes je v MC mikuláš poobede? lebo som chcela ist, ale mikiho nemám zaplateneho.

fiona8
9. dec 2009

jaaaj dievcence
vy uz riesite valentina a este nie su ani vianoce 😀 😀 😀 😀 😀 hmmmm......vam sa lahko riesi ked mate muzikov doma, moj doma neviem ci bude tak mi mame valentina vzdy ked pride 😀 😀

dadadulka
autor
10. dec 2009

pekné ránko 🙂

veru jaaaj dievčence 😀 , vy plesomaniačky, na to sa ja nechytám 😀 😀 😀 😝

my po raňajkách, malý mi tu trieska do hrncov, asi chce založiť rockovú kapelu 😀
dnes chcem urobiť túto rýchlovku, zahrievacie kolo pred Vianocami 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20997

dadadulka
autor
10. dec 2009

inak ja by som dala hlas valentínkovi 🙂 😉 😉
večera pri svetle horiacich sviec, prudko romantická atmosféra, zaľúbené pohľady,
motýliky v brušku, krásne róby, komunikácia dvoch aj bez slov... aaach jaaaj... 😵

no vidíte, tu máte jasný dôkaz toho, čo so ženou robia tehu-hormóny 😅
dám asi kávu, nech ma preberie...

dadadulka
autor
10. dec 2009

a ešte som zabudla na delikatesku večera, super chutnučký fajný dezertíček, mňaaaaam.... 😀

zuzu80
10. dec 2009

dobre ranko sa vinsuje 🙂

dnes rano sme sa stretli aj so zabinkou pri skolke 😉

dadi, ty zas vypekas? 😕 Pocuj Dadi, a co keby ste susedku poprosili aby v mene vyssieho zaujmu mlsnych jazyckov vyprata byt a ty si tam otvorila cukraren a odpocivaren. By sme sa napratali kolacikov a potom by sme sa pobrali odfukovat na lezadlo 😀

Baby ja absolutne nic nestiham, dnes sa maju odovzdat veci na vianocne trhy do MC a ja som chcela vcera finisovat, ale boli u nas svokrovci dllllho a potom som isla uspat Eli a zobudila som sa az o 6.00 ked zacililingal budik 😒

retaux
10. dec 2009

Ahojte!
A neviete poradiť niečo dobré na Silvestra? Tento rok by sme možno aj niekam išli, ale neviem, že čo sa kde koná.

Dada tu len chute robí s tými jej koláčikmi a receptami 😝 A ja mám potom výčitky svedomia, že som lemra a nič nerobím 😔 Ja som včera večer začala ešte len orechy rozbíjať (skoro ma MM zabil, keď som začala večer trieskať 😀 )

A mne sa v poslednom čase také debiliny snívajú... Dnes v noci sa mi snívalo, že som si vyvešala prádlo na balkón, ale prišiel nejaký uragán alebo čo a všetci si stihli schovať veci z balkónov, len ja nie. A potom som zbierala po celom sídlisku moje gaťky a podobné veci 😀 Som sa hanbila ako pes.

imis
10. dec 2009

Ranko!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -lucka

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 -zuzka

To akoze mna ma ddada vystahovat?

retaux
10. dec 2009

Imis: nie teba, ale tú susedu, čo ju máte tak v láske 😀

dadadulka
autor
10. dec 2009

luci som sa teraz pobavila 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu geniálny nápad, beriem... 😉

zuzu80
10. dec 2009

Lucka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila, najskor s tymi orechami...si viem predstavit ake zamilovane pohlady na teba manzel hadzal a nohavicky na sidlisku to zaklincovali 😀 😀 😀

Imis, teba som nechcela vystahovat, sak ty s tvojim malym gurmanom Tobiasom by ste ani neodchadzali a postupne by som si tam aj ja nahlasila trvaly pobyt 😀 😀 😀

retaux
10. dec 2009

Vy sa tu smejete, ale viete, ako som sa zle cítila 🙄 😀

dadadulka
autor
10. dec 2009

len neviem, ako by to bolo s tým prosíkom, bo som na nich takááá nasr...á, že až 😠 😠 😠
včera jej mati večer búchala a vyzváňala jak najatá, akurát som uspávala drobca... no taký
poplach nám urobila, že plakal malý, plakala som ja a potom som ešte aj muža spucovala za to,
že nezrušil ten prekliaty zvonček 😔 😨 🤐 ☹

imis
10. dec 2009

Jaj,tak to je ok,ta moze ist 😀
No,po siahodlhej diskusii sme sa vcera rozhodli s Macinom pre bobiho ranc+ nejaky ples v inom termine(umelecka skola,alebo krestanska mladez na Mani). Takze tolko k vcerajsej sokovke,ze vychadzaju obe akcie na jeden termin.

Inak,dnes je nadherne vonku,asi pojdem trosku energie nacerpat,lebo Tobino uz dve noci nespal a v kuse liat ciernu vodu do seba tiez stoji za.........
Ale najskor musim pobalit darceky,odniest ich k svokrovcom(lebo uz hladaju chlapi po byte),priniest odtial medovniky na zajtra,ist na postu,navarit,ozehlit a potom pojdem zrelaxnut 😀 😀 😀 😀 😀 Ako to tak citam,dovtedy sa aj zotmie a energia zas pojde za hory za lesy.
Dadu,aj Tobi tu trieska do stola.No neviem,ci nejaka zitavska garazova kapela aj nebude z nich. A segra mi vcera hovorila,ze :"Jej,vies co som kupila Tobkovi na vianoce? Taky bubon velky aj so yvukmi a hudbou,len buchat si bude do toho!" 😅
Tak vam dada celej rodine zelam pokojne prezitie vianoc a od 28.12. sme doma aj s darcekmi(rozumej bubon) a vsetko to caro skonci 😀 😀 😀 😀

imis
10. dec 2009

Dadu,to zvonila stara vcera u vas? U VAS?

dadadulka
autor
10. dec 2009

Maji, aj u vás bola...? dezdemóna jedna... 😠

dadadulka
autor
10. dec 2009

ja neviem, ako predýcham sobotu, keď bude robiť tie odpočty 😲 🙄 😠 ma vystrie...

zabinka
10. dec 2009

dobre ranko sa praje!!!

veru, veru, stretli (podarilo sa napisat spravne 😀) sme sa so Zuzkou pred skolkou.

luci.. zaujimave sny mas 😉 😀 😀 😀

dadu...ty pokusitel, ja tu potom v robote vzdy len tisko zavidim, akymi dobrotkami sa krmite

dadadulka
autor
10. dec 2009

maji tie aktivity mi niečo hovoria 😀 nie si aj ty náhodou na materna-dovče...??? 😀 😀 😀 jó, to znám...

zabi, keby sa dá, tak ti hodím pár kúskov ku kávičke 😉

imis
10. dec 2009

dadu,nie nebola. My sme prisli domov 16:45.Mohlo to byt v tom?
My v sobotu nie sme doma,tak nam dala nahradny termin v nedelu. A to asi ja zas nebudem doma 😀 😀 😀
Chudacik Vladko si to vcera zlizol? Ludia,on je tak dobry,mirumilovny chlapec.Ten snad ani muske neublizi a takto si vytrpel kvoli................
Dada,dada!!!!!!!!

imis
10. dec 2009

Dada,ja sa uz normalen hanbim.Som sa teraz pevne rozhodla,ze upeciem nepecene( 😀 😀 😀 ) a prinesiem ti ochutnat. Ale nie dnes 😔

😀 😀 😀 😀

retaux
10. dec 2009

Imis 😀

Ja už padám. idem rozbíjať orechy, kým nie je drahý doma 😀

zabinka
10. dec 2009

Tak ja som orechy vyriesila velmi rychlo. Pozberala som ich, nalozila do vreca a odniesla mojej mamine na cistenie. A ku mne sa dostanu uz len pekne ocistene v 4 l poharoch. 😎 A moja mamina sa aspon cez zimu nenudi. 😀 😀 😀

dadadulka
autor
10. dec 2009

figu, o ôsmej večer sa trepala 😠
😀 😀 😀 maji a vieš, že to isté si ja myslím o tvojom...? 😀 😀 😀

dadadulka
autor
10. dec 2009

no nič, idem aj ja zaujať pracovnú pozíciu...

anjelikbambulka
10. dec 2009

ahojte kočky,

takže všetky v plnom pracovnom nasadení?!?! 😅 😅 😅 mne emmka spinká, dala som ju teraz, lebo 13,30 ideme do poradne, tak nech sa vybuvá 🙂 mne sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak nič nechce 😒 😒 😒 akurát som si zmyla vlasy a toť fsio z mojej strany 😀 😀 😀

imis
10. dec 2009

Darceky kompletka pobalene,pripravene v saniach(v kufri v aute) na odvoz.Este obliect maleho santu a seba a mozeme ich odviezt do bezpecia.
Tak sa ahojte zatial 😉

imis
10. dec 2009

Caute,som doma.Kde ste kto?

dominka11
10. dec 2009

ahojte babulky, ste tu niektorá teraz? ja varím, ale idem vás prečitat. doobedu sme boli v MC, tak drobec spí. Dnes nám došlo z MU nejaky papier na 20eur, že ked sa nám min. rok narodil maly - nejaký príspevok...neviete čo to je?
a došiel mi aj darček vianočný - vonavečka 🙂

imis
10. dec 2009

Cau domus.No 20 jurov mate od mesta ako dar financny.Ber to a neries 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre