Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

imis
14. apr 2010

Pisu 6-9 mesiacov,ale 10 kg.Tobik ma teraz 13 mesiacov a stale ju nosi. Takze asi taka velkost to je 🙂

imis
14. apr 2010

A ano,je to nextka,presne ako ma Vasik teraz 🙂

klauduska
14. apr 2010

no,presne tu....sa mi hrozne paci.....mi ju potom odloz,to by mohlo Fifovi na jesen dobre,nie???

imis
14. apr 2010

Na jesen mu bude akurat. 😉

klauduska
14. apr 2010

tak to je super,tesiiim.... 😉

o chvilu nam pride aj tatko domov a ja dnes musim do robotky skocit este.... 😒

klauduska
14. apr 2010

tebe ako macik robi tento tyzden?

imis
14. apr 2010

Robi na rano-fiha 😲 padam 😀

klauduska
14. apr 2010

hm,aj moj,uz sa ho neviem dockat,su tieto dni dlhe,ked clovek nejde von..... 😒

papa

retaux
14. apr 2010

Ahojte!
Ja prichádzam a vy už ste všetky asi odišli 😖

S ťažkým srdcom vám oznamujem, že sa mi vrátili "ranné" nevoľnosti. 😝 😝 🙄 Dnes mi bolo totálne hnusne. Odgrcala som si to a žiadne zlepšenie. FUJ!

A čo to čítam? Že disco bude? Tak sa tam riadne zabavte potom. A čakám podrobnú fotodokumentáciu 🙂

retaux
14. apr 2010

Klaudi: veď dnes poobede môžete vybehnúť. Už neprší. A keď si spomeniem na seba - ja som chodila za každého počasia - ja dáždnik v ruke, igelit na kočíku a išlo sa. Ja by som sa asi doma zbláznila 😅

retaux
14. apr 2010

A Klaudi: čo ty chceš chudnúť? 😨 Veď aj mne sa zdá, že teraz máš super postavu. Ty nič nechudni, len pekne udržuj.

retaux
14. apr 2010

A som odhalila Dadu, akým štýlom prišla k svojmu vysokému počtu príspevkov - ona každú vetu zvlášť odošle. Odteraz aj ja tak robím a dobehnem ju 😀

ivkaa1
14. apr 2010

Ahojte...jááj nech už je pekne 😎

retaux
14. apr 2010

A ja som dnes prádlo von vystrela, keď už to slnko svietilo a teraz zmoklo 😅

anjelikbambulka
14. apr 2010

luci, ani mi nevrav... ja už suším prádlo na balkóne asi 4. deň a furt je mokré 😠 😠 😠 😠 ale aspoň nemusím toľko žehliť 😀 😀 😀 😀

dadadulka
autor
15. apr 2010

dobré ránko 🙂 i keď ešte upršané, ale poobede by už malo svietiť slniečko 😎

luci, heš nevoľnosti!!! mne zas prekážajú niektoré pachy, presne ako v prvom trimestri 😝 😝 😝 ale Vydržíme!!! 😉
a s tým písaním je to tak, ako mi malý dovolí, resp. nedovolí 😀 😀 pribehnem, napíšem, odbehnem, pribehnem... 😀 😀

klauduska
15. apr 2010

Cafte babulky!

luci...ja by som aj rada vybehla,ale tento nas huncut nevyspytatelny-v kociku len ked spinka a to sa po polhodke zobudi a do dalsej polhodky plac,tak sme doma.Ked mam obe ruky volne,tak este ho dokazem ako-tak utisovat,vybrat z koca,ked je pekne pocasie,ale takto.......No proste je to s nim stale fuska......Som sa inak smiala minule,ze ked byvali vonku mrazy,povinne som s nim spacirovala aj 2-3 hodky,spinkal krasne,iba vonku v koci a teraz ked sa oteplilo,robi pravy opak,vonku polhodka a doma potiahne ako kedy-1 hodku, 1,5 hdky,2..... 😕 Huncut......

retaux
15. apr 2010

Dobré ráno!
Anjelik: veru, aspoň túto výhodu to má, že to nemusíme žehliť, keďže sa to nie a nie usušiť 😀

Dadu: nezahováraj! My vieme, že ti ide o prvé miesto v počte príspevkov 😀 😀 😀

retaux
15. apr 2010

Klaudi: takže takto to je? Filipko trucuje v kočíku? Tak to ti potom iné nezostáva, len niekde blízko domova sa prechádzať, aby si sa mohla hneď vrátiť, keď sa zobudí 😉
Našťastie, my sme takéto nepoznali, Lucka sa vždy rada vozila.

zuzu80
15. apr 2010

Dobre ranko 😎

Luci, tak zas sa nevolnosti vratili? No aby si nahodou nezabudla, ze si tehulka 😉 A dnes je lepsie?

Dadi, dnes nerod, pocasie je stale na prd 😒

Idem si uvarit kaficko a pracovat 😉

zabinka
15. apr 2010

Dobre ranko 🙂
....a prsi, a prsi..... uz aby bol vikend

Klaudi, tak Filipkovi sa ani v kociku nepaci? Mozno, ked uz zacne sediet a bude vidiet na svet, tak to bude lepsie. Budete chodit na prechadzky, ked bude hore a spinkavat bude pekne vo svojej postielke. Aj my sme to tak vacsinou robili, aj ked my sme problem so spanim nikdy nemali, ale tak mi to vyhovovalo.

zabinka
15. apr 2010

idem aj ja zaliat kafco a co to porobit. Skoda, ze dnes nemam napln race - spanie. V takomto pocasi by som to celkom brala. 😵

imis
15. apr 2010

Ranecko a hned aj ahojte. Ideme do tych Bojnicov.Nadherne pocasie na rodinny vylet 😝

zabinka
15. apr 2010

ahoj imis, tak drzime palce, nech vam pomoze 😉

klauduska
15. apr 2010

imis...stastnu cestu teda a hlavne,nech Vam to dobre dopadne!!! 😉

luci...veru tak to je,ale co uz s nim,aj ked je to takto...je to to najzlatsie zalticko pre nas....uz som pochopila,ze nemozeme mat idealne dieta a ze sefom je teraz ON!..... 😀 😀 😀 A co ty,nevolnosti opat nastupili?Snad to nebude kazdy den,a do konca tehu to nejako zvladnes,uz tiez nemas vela..... 😕 😉

ja som vybehla k dr. pre recept na mliecko,v lekarni,na urade.....o rodicovsky som si bola podat ziadost a bohuzial,budem brat iba 25%.... ☹

anjelikbambulka
15. apr 2010

klaudi, a to prečo?

klauduska
15. apr 2010

zuzi...lebo budem aj pracovat a podla blbeho zakona potom nemam narok na RP,ale len na 25% z neho... 😒

ivusaiva12
15. apr 2010

halo halo domi tu som 😅

dominka11
15. apr 2010

čaute baby 😉 ani vás nestíham dnes, maleho zuby jeduju, tak sa trapime. Teraz som ho dala spat, tak hadam bude chvilu klud.

dominka11
15. apr 2010

vitaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre