Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabinka
31. aug 2009

zuzu a kedy to budes mat? Ja som sa rozhodla, ze konecne zacnem na sebe pracovat (dufam, ze mi to este chvilu vydrzi), lenze ja nemozem v utorok a stvrtok, to mam sluzbu s detmi a manza ma vtedy volejbal.

zuzu80
31. aug 2009

klaudi ja spinningovat chodim a mne sa to paci 🙂

a tie tance byvali v prediu ci na zakladke?

imis
31. aug 2009

Zabinka,no problemo.Ty mas take dobre deti,ze ich prinesies na cviko a budu sledovat dianie.Zuzu ti to urcite odpusti,ze? 😀

zabinka
31. aug 2009

imis deti by vydrzali, oni su nauceni, ale to je vecer a oni chodia o 20:00 spat. A manza vtedy len konci. Ak sa nic nezmenilo, tak Zuzka strieda volejbalistov. A samich ich doma nechat nemozem.

klauduska
31. aug 2009

zuzu...tak mas teda riadnu kondicku.... 😕 AKo casto?
tie brusne boli tusim volakedy na zakldake,ale uz asi v Prediu...Ak by si veeelmo chcela,mozem Ti zohnat tel. cislo na Hanku.... 😉

zuzu80
31. aug 2009

imis, ale teraz sa ja silno cervenam, moja 😀 😀 😀

pravdepodobne v pondelok a vo stvrtok, pravdive info podam vcas 😉 Zabinka vo stvrtok sme mali hodinu po volejbalistoch, tak bud vymenite s manzelom straz, alebo nechas deti....aj moja Eli obcas chodi do telocvicne so mnou 😉

zabinka
31. aug 2009

imis to vazne? Taka mlada baba? Hroza 😲

zabinka
31. aug 2009

zuzi, len problem je, ze nasi vstavaju rano o 6:00 a ked nejdu nacas spat, tak je potom s nimi kriz. Uz som to spominala, ale my mame deti krizene s medvedom, tak musim respektovat ich spankove potreby. 😀 Ale ten pondelok by vyhovoval. Uz len aby to moje odhodlanie vydrzalo co najdlhsie.

zuzu80
31. aug 2009

klaudi, ak by sa ti dalo, tak to cislo na p. Kokavcovu by ma potesilo.

Imis, boze moj, dufam, ze vtom vztahu neboli deticky 😔 😔 .

zuzu80
31. aug 2009

zabinka, ved uvidime ake dostaneme terminy, ale mam pocit, ze nam ostanu tie stare .
Skoda, ze aj nase dieta sme neskrizili s medvedom, nam sa to zadarilo pravdepodobne so sovou abo s netopierom 😀 😀 😀

imis
31. aug 2009

Babule,idem lebo uz dlho nic nerobim 😎 Aj tobko uz tri hodiny spi,tak dlhsie nedufam.Vecer kuknem,co nove sa udialo.

klauduska
31. aug 2009

babulky...vy mi urcite poradite.....

Ked ste isli do porodnice,mali ste so sebou uz odsavacku mlieka?Teda ci ju budem potrebovat hned,ci ju kupit alebo netreba,ze uvidim ako pojde kojenie...Vobec neviem..... 😒

imis
31. aug 2009

No,ja uz mam asi vecer 😀
Klaudi,poradim-nekupovat,uvidiet,v pripade potreby pozicat 😉 Poziciavaju aj v porodnici,ale najlepsia odsavacka je babuliatko samotne. to ti potvrdi aj docentka z novorodeneckeho.

klauduska
31. aug 2009

imis...a poziciavaju aj v porodnici?to by bolo fajn a potom vlastne ak nebudu problemy,teda ked mimi bude dobre papat a ja mat tak akurat mliecka,tak odsavacku netreba,ze???Pytam sa jak hotentooot.... 😕

zabinka
31. aug 2009

kaludi, ak sa ti da, tak si zatial len pozicaj a neskor uvidis. Ja som ju na navrh sestry do porodnice brala a veru som bola rada, lebo sa mi zisla. Ale Radko bol malicky, vela nespapal a ja som mala mlieko rychlo a vela. Takze moj arada, ak mas moznost, pozicaj a vezmi do porodnice.

imis
31. aug 2009

poziciavaju aj v porodnici klaudi. Ak sa ti velmi naleju prsia,treba menej pit,teda velmi malo,teda skoro nic. To som uz tusim pisala a za den-dva ficite dalej.

klauduska
31. aug 2009

hm,ved to,nechcem zbytocne vyhadzovat peniazky za nieco,co mozno nevyuzijem..... 😒 Inak nikoho takeho nepoznam,kto by pozical,ale ked maju v porodnici tak ok a potom uvidim.....

klauduska
31. aug 2009

dik babulky,vedela som,ze je na VAs spolah a ze budem od Vas cerpat vela cennych infosiek,.... 😵 😉

zabga88
31. aug 2009

ahojte žienky 🙂 co porábate???

imis
31. aug 2009

Ahoj zabga.Ja osobne dnes totalne flakam domacnost a kuchynu a cely den rajtujem na konovi.Sice,ako ospravedlnenie mozem povedat,ze som prave s detickami bola v meste 😎

imis
31. aug 2009

Klaudi,ked mas nas,nemusis ani ziadne casopisy babätkovske kupovat 😉

zabga88
31. aug 2009

imis nic si s toho nerob, ani ja som dnes neni nejaká aktívna😀

akurát sa snažím uložiť viki spinkať a ktovie ci zaspi. potom musí zbehnúť na poštu balik poslat 😝

retaux
31. aug 2009

Ahojte!
Zabinka: vitaj doma. Tešíme sa na fotky 😉

Klaudi: ja som do pôrodnice odsávačku nebrala, ani som ju tam nepotrebovala. A potom doma, keď som ju potrebovala, som si požičala od sestry, ale som zistila, že oooooveľa lepšie si viem odsať ručne mlieko. 😉

Ja sa normálne hanbím, keď vás čítam ako všetky chodíte cvičiť. Ja som taká lemra. Síce som sa párkrát pokúšala ísť na aerobic, ale keďže som tam len poskakovala ako koza a nestíhala s ostatnými, tak som to vzdala 😅 Ale veru zišlo by sa mi cvičenie.

imis
31. aug 2009

Luci,neblazni,sak my to len v rovine teoretickej zatial. Aj ja som zo zaciatku skakala,ako kozicka,cvicitelka nado mnou len bulbami krutila,ale nech! Skakala som aj dalej a postupne som si na tie ........no povedzme divne vykriky zvykla 😀 😀 😀 😀 A teraz som ich zas zabudla a zuzu bude mat zo mna radost asi,ale tak ideme do toho. Ak pracujes na miminku,kasli na cvicenie,ak nie,pridaj sa k nam. Kon bude skakat 😀 😀 😀 😀

retaux
31. aug 2009

Pracujeme veru, len som zvedavá, kedy sa zadarí. 😕

zabga88
31. aug 2009

baby vy chodite cvičiť??? aj ja by som to brala, ale nie preto aby som schudla , ved vlastne nemam velmi z coho ale trochu pohybu nezaskodi veru 😀

imis
31. aug 2009

zabga,ty si vyloz labky,otvor chipsy,200 gramovu studentsku pecat a pozri si pekny film! 😀 😀 😀 😀

imis
31. aug 2009

Tobinko uz zase spi-to je hrozne,ved zas nemozem nic robit! 😵 😀 😀 😀

zabga88
31. aug 2009

imis no nesranduj ved aj ja potrebujem pohyb 😀

imis
31. aug 2009

ved pockaj,ked sa drahy vrati z ciest 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre