Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
20. nov 2009

luci téééda k vám už ježiško takto zavítal 🙂 tak do pohody bez nehody 😉

zuzu veru, už aj to sa raz skoro stalo 😀 😀 malý si pamätá 😀 😀 😀

dadadulka
autor
20. nov 2009

luci a ako vyzerá to new car? hoď obrázok, nech okukáme 😉

retaux
20. nov 2009

takôto:
http://opel-zafira.autobazar.eu/20-dti-16v-eleg...

Aj farba je čierna. Keď budete potrebovať truhlu odviesť, tak sme k dispozícii 😀

dadadulka
autor
20. nov 2009

hmmm... fajné, priestranné 😉 že truhlu, ty dorota jedna 😀 😀 😀

zuzu80
20. nov 2009

Luci sumne vozitko, vyzera ooobrovske, teraz by sa vam dvojicky hodili.. 😀 😀 😀 😀

dadu, tak toto ti neverim, ze ty by si zabudla obed navarit 😀 😀 , sak ty nakopnes rano vrtulu, upraces, ozehlis, trojposchodovu tortu upecies, komplet obed navaris, popritom na konovi zlozis dve - tri basne a o 11.00 si vysmiata, ze nemas co robit 😉

dadadulka
autor
20. nov 2009

😀 😀 😀 zuzu tak teraz si ma taaaaakto pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiežby to tak aj bolo... 😀 😉

dadadulka
autor
20. nov 2009

aaach jaj... poďme my len na kávičku, ak už chlipkáte, tak sa pridávam 🙂 🙂 😉

zuzu80
20. nov 2009

dadu, dobre ze hovoris, kavicka mi chyba, uz aj idem na tooo

imis
20. nov 2009

Caute hviezdice!

Dnes mam doma cely Manschaft,len tatko smolko zaraba eurace. Trepali sme sa rano s detmi k zubarovi do Surian,prideme tam a ze dovolenka! Ze DOVOLENKA? 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak teraz ich uz do skolky nedam a caka ma nadherny den 😅
Luci-paradny darek ste si dali k vianociam.Tak uz nemusite poziciavat.Zbalite,nasadnete a frcite a ako zuzi povedala,vozit tam dve deti,to je o nicom. Len sa pekne rozrast 😉
A co som este chcela? Jaj,ved stara otazka-co varite?

imis
20. nov 2009

Zuzicka,kedy ides do tej ikei? Priniesla by si mi prosim "par" veci? 😅

zuzu80
20. nov 2009

buduci vikend, idem svatka.....napis si zoznam a posli mi ho 😉

zabinka
20. nov 2009

dobre ranko 🙂
vy uz ake rozbehnute 😕 a ja furt len takto 🙄

luci, no super darcek k vianociam. Jedneho casu sme aj my snivali o zafire, ale ..... sak hadam sa nam raz sen splni.

imis
20. nov 2009

Beries si auto od Gulasovcov? Tak poslem zoznam 😀 😀 😀 😀

zuzu80
20. nov 2009

nie, berieme manzelove velke afto, segru a deticky nechavame doma 😉, tak sa neokunaj so zoznamom 😀 😀

zuzu80
20. nov 2009

prave mi prislo potvrdenie ucasti na seminar na 28.11. do BB, tak neviem-neviem ci sa Ikea neposunie o tyzden 😕 Juj ale sa tesim, uz som si myslela, ze na mna zabudli 😒

imis
20. nov 2009

No do kelu,pomalicky som okresavala zoznam. A na kolko ides na vylet do BB? 😉

zuzu80
20. nov 2009

na jeden den, to je iba celodenny seminar aerobik, tesim sa viac jak na Mikulasa 😀 😀 😀
A sak naco okresavas, pokial nechces komplet obyvacku priniest s drobnostami typu taniere, pohare, obrusy, deky, dekorejsn si nerob starosti, nakupime, prinesieme rovno k dveram......Len teraz neviem ako terminovo...skusim zabojovat za zajtrajsok 😉

dadadulka
autor
20. nov 2009

Maji ja dám dnes pokoj hrncom, máme od včera, ale cez víkend by som tohle chtěla sprobíren:
vyzerá to chutne 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6748

dadadulka
autor
20. nov 2009
imis
20. nov 2009

Dada,ja pojdem,ked pridu New kids on the block 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

imis
20. nov 2009

Vybehla som od chalanov na chvilen do mesta a stretla som zuzku so svori.Ci mi verite,alebo nie,svoradinku som vobec nespoznala 😔 😅 Ignoracia totalis,pokym mi chuda sama nevbehla do zaberu,ze :"Ja som svoradinka!"
Moja vina,moja vina,moja prevelka vina.....................

dadadulka
autor
20. nov 2009

jáááj to je tvoja srdcofka 😀 a ja že chlapci zo street 😀 😀 tak nič...

dadadulka
autor
20. nov 2009

oki babule, idem... prajem vám pekný jesenný víkend papapapapa 🙂 🙂 🙂

svoradinka
20. nov 2009

Ahojte!

Imis....nemusis sa ospravedlnovat,ja som sa uz davno chystala, ze ked ta stretnem ze ta oslovim,lebo ja ta uz davnejsie poznam z videnia. 🙂 😉

anjelikbambulka
20. nov 2009

čafte, čafte...

emmka zaspala, idem hodiť obed a trošku s vami poklebetiť... dúfam, že nie ste všetky off 😉 😉

luci, šumné autíčko ste si kúpili... Fakt by mohli byť aj tie dvojičky... 😉 😉 😉 😵 😵 😵
keď ich už spomínam, počuli ste o tomto?

http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/v-bratislave-...

majka, ani ja dnes nevarím, od včera máme koložvársku kapustu... tak mám veget... ale ten recept od dadu vyzerá dobre... asi vyskúšam niekedy...

anjelikbambulka
20. nov 2009

no asi som presne vysthla moment, keď všetko obedujete, čooooo?????

retaux
20. nov 2009

Ahojte!
Ďakujeme za pochvaly autíčka. A to som vám ani neprezradila, že je 7-miestne. To už by ste mi neželali dvojičky, ale rovno štvorčatá 😲 😲 😲 😲 Ale aspoň vidím, aké ste super kamarátky a ako mi doprajete 😀 😀

Veru, veru ten recept od Dadu vyzerá perfektos 🙂 Hneď sa mi slinky zbiehajú (aj keď som práve po obede 😅 )

Imis: ty sa nečuduj, že si Svoradinku nespoznala. Ona vyzerá úúúúúúúúúúúúplne inak ako na fotke, ktorú si sem zavesila. Neviem, neviem, či nenapíšem adminovi, že nás tu zavádza 😀 😀 😀 😉

A my sa dnes chystáme znova do NR k sestre - robí nejaké seansu 🙄 😝 tak idem ešte "super náročné" pagáčiky z lístkového cesta urobiť 😀

svoradinka
20. nov 2009

Luci....pekne auticko a to az sedem miest ma super,takze ak tentokrat nevidu dvojicky tak mozno na treti krat ano 🙂

Ja na vsetkych fotkach vyzeram uplne inac ako v skutocnosti. A ta fotka v pase je len rok stara,takto som vyzerala pred rokom. A aj v alube mam nejake foto a tam tiez vyzeram uplne inac. Ja ked chodim k zubarke ta ma nikdy nepoza a pyta sa ze kto som,ze vobec si ma nemoze zapametat 😕

retaux
20. nov 2009

Svori 😀

svoradinka
20. nov 2009

Luci a uz idete na novom auticku do NR?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre