Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadadulka
autor
15. mar 2010

ešte sme Matúškovi vzali súpravičku do piesku, už nech je teplo a môžeme sa rýpať v piesku 😀

klauduska
15. mar 2010

hm,dadi,takze nic moc.....my sme spinkali od 20,00 do 5,45,resp. Filipko....

A v tej Nitre,no vsade bolo plno,my sme sice extra dlho nehladali,lebo ja mam oci vsade a tak uz z cesty som sledovala.ze kde je volne,vyhliadla som jednu pani co prave odchadzala,tak rychlo som to tam supla.... 🙂 My sme si kupili zas parfemy.... 😵

takze do piesku sa chystate,no veru,nech je uz teplo!!! 😉

klauduska
15. mar 2010

halooo a kde ste vsetky???este spite?Filipko opat zaspinkal,ale mam iba vzacnu polhodinku....vlastne uz ani tolko nie.... 😒

zabinka
15. mar 2010

Dobre ranko 🙂

klaudi, dadu, tak ste mali nakupny vikend?

A to stretko bude bez deti? Ak hej, tak ja nemozem 😢

dadadulka
autor
15. mar 2010

ja som tu, len odbieham... drobec tu vymýšľa, práčka už čaká na svoj prídel a ja dumám, do čoho
sa pustím... mala by som periny prezliecť, okná umyť, kúpelku s wéckom vyglancovať, povysávať...
no ešteže variť dnes nemusím 😝 😝 😝

dadadulka
autor
15. mar 2010

zabi, veď prídi aj s deťušami a hotovka 😉

anjelikbambulka
15. mar 2010

ahojte kočky,

dadu, ty hlavne oddychuj a nepreháňaj to s tým upratovaním 😉 😉 😉 😉

ja asi dnes umyjem okná, len keby ten vietor tak nefučal 😠 😠 😠

dadadulka
autor
15. mar 2010

zuzi, keď ten pohľad na tie okná mi kole oči 😠 dám si jeden deň, jedno okno, pioniersky záväzok 😀 😀

dadadulka
autor
15. mar 2010

tááák, dopijem kafféé a idem naložiť tú pračku...

klauduska
15. mar 2010

tak ja dnes len oddychujem,navarene mame,boli vcera svokrovci na obed a taku novu mnamku som robila,ze kuracie prsicka plnene slivkami a mandlovymi lupienkami!mnaaam! 😉

Okna uz aj mna pekne stvu,ked zasvieti to slniecko,tak cez ne ani nevidim.... 😀 😀 😀 Ale nie,planujem buduci tyzden,ked tento ma byt este skaredy do stredy,cez vikend ideme na svadbu,tak to nic,takze to vidim na buduci tyzden,vyzeniem chlapov na prechadzku a hajde do upratovania.....A ten prach neviem kde sa berie,to by som fakt musela behat s utierkou v ruke cely den.... 😠 😠 😠

klauduska
15. mar 2010

zabinka...no jasne,zoebr chlapov a pridite-ak sa samoska nebudu nudit,ked tam budu sami.... 😒

danielahamar
15. mar 2010

Ahojte

Imiiiiiis kde si ☹ potrebujem ohladne škôlky - obedy, to čo sú za nové pravidlá, že odhlásenie z obeda 24hod. pred tým dňom čo nepríde, je mi z toho na dve veci, však prídeme o kopu penazí ☹

retaux
15. mar 2010

Ahojte!
Narýchlo som vás prečítala, lebo nejako nič nestíham. Konečne som sa pustila do upratovania a zistila som, že my máme tooooooooooooooooooooooooooooooooľkoto vecí a pomaly nás vytlačia z bytu 🙄
Len som sa prišla opýtať, že to stretko v utorok o 17.00 v Prédiu platí? A hlavne je bez detí, či s deťmi? Neviem, či mám doniesť aj Lucku 😅 Napíšte mi niekto IP, lebo už asi neprídem čítať sem. Ďakujem 🙂

A ešte Vaneske všetko naj, naj, naj 😉

Majte sa.

zabinka
15. mar 2010

Babenky, este uvidim, Radkovi zrovna o 17:00 konci trening, o 18:00 zacina mm trening a ked mi vezme auto, nebudem mat ako ist domov. No este sa s nim skusim dohodnut, ale utorky a stvrtky su u nas uplne mimo. 😒

anjelikbambulka
15. mar 2010

Zabi, no skús si to nejak vybaviť...

Lucke som IP poslala 😉 😉 😉

Už sa na vás teším... 🙂 🙂 🙂

anjelikbambulka
15. mar 2010

tie, ktoré máte FB, poslala som vám pozvánku na stretko 😉 😉 😉

klauduska
15. mar 2010

Aj my sa tesiiiime!!!Velmi!teda ja! 😀

zabga88
15. mar 2010

Ahojte žienky 🙂
ako tak kukadlujem tak cystate stretko... taaaaaaaaak rada by som prisla ale robim do stvrtej a potom musim utekat po malu k bratovi... ☹

dominka11
15. mar 2010

ahojte babulky 🙂 fiha, zuzka novú fotku nahodila 😉 a zabga sa nam po 100 rokoch ukazala 🙂 ja som tu len na skok, lebo neviem čo mam prv ist robit. ale budem vás tu potichučku sledovat 😝 😀

anjelikbambulka
15. mar 2010

no čo žienky, kde ste? ja som sa na okná dnes vykašlala, lebo sa nejak zamračuje a ak by som ich umyla a začne pršať, asi by ma porazilo 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

dominka11
15. mar 2010

aj ja sa chystam na okna, ale tiež ešte počkam, lebo dnes by ma asi odfuklo 😠 a dada ma nahovorila na prezlečenie perín 😉 a žehlenie ma čaka 😖 a DPHčka ma čaka 😖 to ja sa len tak stazujem, to si nevšímajte 🙂

anjelikbambulka
15. mar 2010

ja som periny prezliekla minulý týždeň, ožehlila včera... tak dnes mám ako-tak veget... akurát ide práčka, a to je tak všetko 😉 😉 😉

klauduska
15. mar 2010

Co je toto?Flakate to?Dnes tu je akosi mrtvo.... ☹

My sme boli na prechadzke,dnes sme nikoho nestretli,bola som si na 45 minut popracovat v robotke..... 😕 a som sa cudovala,ze kolko ludi ma zastavilo,potrebujem toto,druhy zasa toto....
A vyhrala som vcielku.... 😵 😵 😵

zuzu80
16. mar 2010

dobre ranko, dobry den 😉

vcera som nestihala konikovat, som bola cely den na skoleni v NR, potom som este nieco porobila v robotke a uz bola skoro tma 😕 .
Dnes snad bude trosku volnejsi den a stihnem vas aj spatne precitat, co ste pocmarali

Idem sa naranajkovat a zaliat kafendo

klauduska
16. mar 2010

ahojte!!!

zasa nikoho???Filipko mi este zaspinkal,ale za 15 minut je hore,potom obliekame a ideme ku koznej,som nas objednala,lebo tie suche flaky na tvaricke sa mu rapidne zhorsili,aj na vieckach to ma chudacik...som zvedava co nam na to kozna da a ci to zaberie.....

A Vy?Chystate sa uz na stretko,ked ste tu neni??? 😀 😀 😀

dadadulka
autor
16. mar 2010

pekné a dúfam, že posledné, zasnežené ráno 🙂

ideme dať kaffééé 😉 😉

klauduska
16. mar 2010

dadi..ty zaaavislacka!!!uz si ranajkovala???

dadadulka
autor
16. mar 2010

uuuž... 😀 chlebík vo vajíčku 🙂 🙂

klauduska
16. mar 2010

esteze ze tak!!! 😉

inak hlasili cez vikend,ze 15C!!!huraaa!ale potom maprist opat ochladenie 😠 ,tak to treba cez vikendos vyuzit... 😉

marryaa
16. mar 2010

ahojte.aj my mame zasnezene a aj stale silno snezi,nanestastie 😠 uz to ide na nervy.
dada,snivalo sa mi dnes s tebou.stretli sme sa vo Vrabloch,ty si bola este 2 v 1,a isla si prave zo sekacu smerom domov,a kupila si knizku Moj macik 😀 ukazovala si mi ju a ja som ju omylom 😅 zobrala domov.az doma som zistila,ze co som urobila,ale povedala som si,ze ti ju nevratim 😅 .a potom som sa zobudila. 😀 😀 blbost,ze???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre