Vráble 2

dadadulka
6. júl 2009

Hurááá... máme tu novú témičku 🙂
Prajem nám veľa úspechov, dobré a zdravé detičky, tehuľkám bezproblémové tehuľkovanie
a nech sa pekne rozrastáme... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

svoradinka
27. júl 2009

zuzu a mala znasa tazko zmenu prostredia?

svoradinka
27. júl 2009

ahoj zabga! muzicek ti uz odisiel?

zabga88
27. júl 2009

ahoj svoradinka! hej odisiel včera rano ale ťažko sa mu odchadzalo ☹ a veru ani mne nebolo do smiechu

zuzu84
27. júl 2009

nuz aj ano.Napr. viem ze u babky vobec nezaspi.uz sme to skusali a bola hore az kym sama neodpadla.a uplne inak sa chova ked sme doma ako ked sme niekde inde.

klauduska
27. júl 2009

ahoj imis.....takze dalsie dietatko na strazenie???Tak si to s nimi uzijes,Ta obdivujem.... 😉

zuzu...a budete mat svoje?Som Ta pochopila,ze hladas podnajom.....

My prave riesime bytovu otazku....Mali sme to naplanovane tak,ze teraz ked bude babatko malinke,tak aj tak bude s nami v izbicke,takze ten nas 1-izbak nam este postaci...a ked sa vratim do robotky,po nejakom cca 1 -1,5 roku,tak zoberieme uver na vacsi bytik alebo budeme stavat...Pozemok mame sice zajednany,pan cenu este nevedel, ale prave sa dozvedam,ze to bude asi dost...Takze od domceku zaciname upustat a prave sme rozmyslame nad jednym 3-izbovym bytom,ktory je za dobru cenu...A dilema ci ist do uveru teraz,ked este nie som na materskej,lebo potom nam tazsie daju uver,ked budem na RP a dohode ako teraz,ked som este pracujuca....
A ze ci by sme ho nedali este do prenajmu,a az potom ked kriza prejde,predali ten nas 1-izbovy, prerobili 3-izbovy a sli tam byvat...No proste komplovana dilema a rozne kombinacie...... 😒 😒 😒 Ideme sa este poradit s nasim financnym poradcom.....Tento tyzden,tak uvidime,co nam poradi.... 😒

svoradinka
27. júl 2009

imis ahoj.......a to bude dievka medzi tolkymi chlapmi? 😉

svoradinka
27. júl 2009

klaudi a ten pozemok sa vam risoval vo Vrabloch? Aj my by sme chceli nieco vacsie,ale ktovie ci sa nam nieco pritrafi,ale zatial kym su chlapci este mali tak to staci.

zabga88
27. júl 2009

aj my sme chceli dat nas domcek do podnajmu a v zahrade mame veliky pozemok a postavit daco take akurat pre nas 🙂 mala bude co chvila potrebovat vlastnu izbicku a uz sme premyslali aj nad dalsim miminkom 🙂
alebo muzicek chcel podkrovie riešiť

zuzu84
27. júl 2009

klauduska aj som myslela ze podnajom ale mm hovori ze bude lepsie ked kupime ved stale behat ako kocovnici.A predsa mam ho komu nechat ved mam bucko malinke a som sa zapovedala ze do zivota ju vystaram aby sa nemusela takto trapit ako mi.Ved ktovie co tu bude o 20 rokov.Aj ja som natrafila na 3 izbak za dobru cenu len musim este oznamit mangelovi.Uz ma nahovaral aj aby sme sli do rimavskej soboty.Tam stoji 4 izbovy velkometrazny 32000 eur.Je to na smiech taka cena.Aj svagor mi tam byva.

zuzu84
27. júl 2009

Vidim ze nie sme jediny kto riesi bytovu otazku.
Svoradinka predbehla si ma aj som sa chcela spytat ci je to pozemok vo vrabloch

zuzu84
27. júl 2009

ozaj a co je s dadadulkou?

zuzu84
27. júl 2009

klauduska a ty sa chces po 1,5 roku vratit do prace?

klauduska
27. júl 2009

zuzu...tak to je ozaj smiesna cena za 4-izbak a este k tomu velkometrazny....Len,asi tam bude vacsi problem s pracickou,nie?

ten pozemok mame zajednany v H.Ohaji,lokalita je dobra,nova zastavba tam ma byt....len skoda,ze pri nasej financnej situacii to mozne asi nebude....ale inak by sme to hned brali... 😒

zuzu84
27. júl 2009

no uz ide moje bubu z postele takze sa od vas lucim.Ale ale co to otvorila dvere a zavrela a vliezla znova do postielky.zeby sme este hajali.

zuzu84
27. júl 2009

No tej prace je tam po menej ale manzel je podnikatel takze jemu by to neprekazalo.Chodil by na stavbu len raz tyzden ako kontrola.Aspon tak mi povedal.Asi by ma slak trafil keby mi zapoti ze bude chodit na tyzdnovky.To uz sa potom mozem rovno nastahovat aj k nim domov.

zuzu84
27. júl 2009

Aby si bola v obraze manzel pracuje v BA

imis
27. júl 2009

ale zuzu,ved klaudi nevie,co hovori. 😀 😀 😀 😀 😀 Pockaj,ked sa drobatko narodi,tak sa zalubi,ze na celu robotu zabudne 😉
svori,veru,sama tu bude babenka,dufam,ze chalani ju vycvicia,lebo ja nie som velmi na tie dievcenske nežnôstky naucena. 😀 😀 😀 😀 😀

klauduska
27. júl 2009

aha..lebo viem,ze okolo r.Soboty a Lucenca je dost vysoka nezamestnanost...
No,tak planujem,svokra je na dochodku,takze by maleho strazila ona,aj to iba kazdy druhy tyzden,elbo manzel robi na smeny....takze zatial tak....iba kvoli financiam budeme takto nuteni to spravit..... 😒

svoradinka
27. júl 2009

zuzu84..a R. Sobota nie je dalej od BA ako Vrable?

zabga...takze aj vy planujete dalsie babo? A kedy sa ti vrati muzicek a co s tou pracickou co sa ti risuje?

imis....aspon sa niecomu priucis a mozno este nieedy bude aj dcera 😉

klaudi...a tam sa maju stavat len rodine domy? Nieco som o tom pocula,ale vraj to nie je najlacnejsie.

zabga88
27. júl 2009

no chceli by sme ale ešte nevieme kedy. mame maly domcek na dalsie babo ved viees sama 🙂
a tu pracu mam istu len z malou bude problem ☹

svoradinka
27. júl 2009

a bola si sa uz pytat na tu skolku vo Vrabloch?

zabga88
27. júl 2009

nie ešte som nebola ale zajdem tam. ja sa hlavne bojim o malu strasne je na mne naviazana a zrazu ju dam do cudzieho prostredia. ani ma s tade nepusti prec

svoradinka
27. júl 2009

zabga...neboj sa aj Tomasko bol taky a zvladol to naozaj lepsie ako som si myslela, a aj Matko je na mna naviazany.

zabga88
27. júl 2009

hlavne sa bojim ze vo vrabloch nebude nikoho poznat. a mozno sa bojim viac ako by som mala

svoradinka
27. júl 2009

neboj spozna tam niekoho 😉

tak ja sa pre dnesok s vami lucim...idem s chlapcami vonku a pozriet aj svokrovcov,lebo sme sa nevideli od stvrtku. pekný dnik vam prajem 🙂

zabga88
27. júl 2009

🙂 ahoj a uzi si svokrovcov

imis
27. júl 2009

ahoj svori! Neboj zabi,malinka si zvykne a najde si veeeeeeeeeeeeela kamosov

klauduska
27. júl 2009

jeeej,zabi tak supis,ze sa priprabujete na druhe babo.... 😉

imis..ja viem,ze mne sa to takto lahko vravi....Vies aka by som stastna,keby toto riesit nemusim???-ist ci neist do robotky a kedy???S radostou by som zostala na materksje cele 3 roky..bez problemov..len keby tych bubacikov bolo viac a stacilo nam to.... 😉

zabga88
27. júl 2009

ja mam hrozny pocit s toho ze ju mam dat od seba prec.

klauduska
27. júl 2009

zabga..mam pocit,ze mas z toho riadny strach a mozno prave preto budes milo prekvapena.....Tusim si silno naviazana aj ty..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre