Vranovčanky sem sa 🙂

indianna
27. okt 2006

Ahoj, tak som sa zúfalo snažila nájsť v kolónke Regióny aj Vranov, no márne. Takže som sa rozhodla založiť novú tému a budem rada ak sa ku mne pridajú mamičky a budúce mamičky z VT a okolia. Teším sa na vás 😉

sveva
22. dec 2008

Prajeme krásne Vianoce. 😉 😀 😵

sofik
24. dec 2008

VIANOCE SVIATKY LASKY A POKOJA NECH KAZDU VASU BOLEST ZAHOJA. V RODINNOM KRUHU TESTE SA SPOLU KED BUDETE SADAT K STEDROVECERNEMU STOLU. TERAZ KED SA UZ STROMCEK MIHOCE A STASTIE JE NA KROK ZELAM VAM KRASNE VIANOCE A STASTNY NOVY ROK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

praje celá moja rodinka 😵 😵 😵

ena
24. dec 2008

aj my vam vsetkym prajeme prijemne sviatky 🙂

sveva
28. dec 2008

ahojte aké ste mali Vianoce? My super. Oslávili sme Elčine 2 narodeniny mala až 3 torty a fúkala sviečky o 106. 😀 😀 😀

sofik
28. dec 2008

Ahoj sveva 🙂

tak to blahoželám maličkej Eliške síce oneskorene ale predsa, všetko najlepšie, hlavne vela zdravíčka a štastíčka. 😵

Vianoce sme mali krásne a hlavne malá mala z toho naj vačšiu radost 🙂

sofik
31. dec 2008

Ahojte ,
Vsetkym prajeme stastny Novy rok 2009, nech je hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky a nech je buduci rok lepsi ako tento stary

Jana a Sofinka 🙂 😵 😵 😵

zade
31. dec 2008

aj my vam prajeme krasny novy rok 2009, vela zdravicka, stasticka a vela eur!!!

deina2005
31. dec 2008

stasny NOVY ROK 2009 nech je uspesnejsi ako tento.chystate sa vecer do mesta na ohnostroj,?

sveva
31. dec 2008

pridávame sa k prianiu nádherného nového roku a hlavne prajeme zdravé detičky, maminky a celé rodinky nech nás choroby obchádzajú a veľa šťastia privádzajú medzi všedné dni plné čarovných vecí 😉 😵

deina my máme papučkovú kultúru. Nechcem ťahať dievčatá v takej zime a ešte aj v noci von. 😅

deina2005
1. jan 2009

aj mi sme boli doma.do mesta nechodim mam uz zlu skusenost.nepoculi ste niektora o tom ze niekto na juhu nechal pred obchodom kociar s babom a isiel na nakup a niekto do toho kociara hodil petardu.no neviem co je na tom pravda tak sa pytam

sofik
1. jan 2009

Ahojte v novom roku 2009 😵 😵 😵

My sme takisto boli doma a akurát sme vyšli pred polnocou pred dom vystrielat ohnosroj a malá vydržala hore až do pol jednej. 🙂 Tak mala z toho zážitok ale bolá ukrutánska zima v noci 😢

Deina tak o tom som nepočula ale toho kto to spravil by som dobila, ako to može niekto spravit. Len dúfam že to bola fáma lebo inak chúda to malé dieta. ☹

sveva
8. jan 2009

Ahojte. Zase som tu sama?

Deina ja som o tom vôbec nepočula.

deina2005
9. jan 2009

sveva minule som ti videla muzicka s malou eli.bola jak cervena ciapocka zlata.je nas tu stale nejak menej a menej

lugu
9. jan 2009

Ak je vas tu stale malo,tak rada by som sa pridala.Ja som z Vranova,ale v septembri minuleho roka sme sa stiaahli do Dubnice nad Vahom.Tu este stale nikoho nepoznam a spolocnost mi robi akurat moj syn,ale ked spi,tak visim na nete 😀

sofik
9. jan 2009

Ahojte 🙂

nejako to tu mrzne, tak ako vonku 😀

Lugu my budeme len radi ak sa pridáš 🙂

sveva
9. jan 2009

No vyhnala som ich von aby som aspoň niečo spravila. Ale nevydržali dlho. 😉 Elča mala ľadové ruky, ale aspoň trochu bola vonku.
Dnes som bola so Šárkou u lekára, lebo asi pred 2 dňami som si všimla, že Šárka má suchšiu pokožku a dnes som jej našla na nožičke, krku a tváričke lišaje a aj tak nám trebalo predpísať mliečko. Dr. nám povedala, že to vyzerá na atopák, dala nám olejček do vane (Oilatum) a suché miesta mám natierať holtovým krémom. Pýtala som sa jej či sa nedá zistiť, či a na čo je alergická a povedala mi, že teraz v jej veku je veľmi odvážne povedať, že je alergik alebo že má atopák. Najskôr sa to ukáže až okolo 2 rokov, keď je vyvinutý imunitný systém.

lugu
10. jan 2009

Sveva a k akej lekarke chodis?

deina2005
10. jan 2009

sveva preco ste sa rozhodli dat kočkam česke mena?mi cakame babo a muzicek sa s mojim ocom dohodol ze ked to bude chlapec tak sa bude volat po dedovi.no to este nic ale on sa vola jiři no zbohom .dufam ze to muza prejde a zmeni nazor lebo inak sa z porodnice stavym rovno na psychyatrii ☹

sofik
10. jan 2009

Ahojte 🙂

deina mne sa tiež páčia niektoré české mená ale jirí vobec 😖

deina2005
10. jan 2009

co dneska varite?mne deti rozkazali brynzove halusky

sofik
10. jan 2009

aj my sme mali dnes bryndzové halušky 😀

sveva
10. jan 2009

Deina my sme s mužom mali dohodu, že dievčenské mená vyberá on a chlapčenské ja. Mne sa tie mená páčia a keďže máme české priezvisko tak aj pasujú, keďže manželov otec bol moravák. 😉

sofik
11. jan 2009

sveva ale muž vybral pekné mená 😵

deina2005
12. jan 2009

ludia mna uz tyzden tak boly hlava ze mam chut si ju otrhnut ☹

deina2005
14. jan 2009

no nejak casto tu asi nechodite co?

sveva
15. jan 2009

deina ja som tu každý deň. 😉 Ale nebudem písať sa so sebou. 😅

sveva
15. jan 2009

ozaj dala si si nejaké lieky na tu hlavu? To ti teda nezávidím. Poznám také stavy.

deina2005
15. jan 2009

no snazila som sa to nejak pretrpiet.ale jeden den to bolo strasne tak som si dala aspon polovicu panadolu.kde byvas na lucnej?

sveva
16. jan 2009

deina hneď oproti kostolu. A neskúšala si homeopatiká. Ja som ich brala keď ma strašne bolela hlava. A účinkujú. 😉

deina2005
16. jan 2009

v novych ci starych bytovkach.ja som v tej zltozelenoruzovej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre